Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 24. do 30. června 2019

Jednej a zařizuj, zvládneš nemožné

Ryby jsou úspěšné, Raci nerozhodní a Štíři nadšení. Jak je na tom tvé znamení, ti prozradí naše nové týdenní horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Máš před sebou velmi příznivé období, co se lásky i citů týká. Jestli potřebuješ urovnat spory s partnerem, rodiči nebo přáteli, pusť se do toho, vyřešíš všechno, co tě v minulosti trápilo. Uleví se nejen tobě, ale všem zúčastněným.

Býk (21.4. – 21.5.)

Očekávej velmi příznivé dny nejen v práci, studiích, ale také osobním životě. Podaří se ti zvládnout velmi těžkou zkoušku a budeš na sebe právem hrdá. Sdílej svoji radost s těmi, které miluješ a poděl se s nimi o své štěstí.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš před sebou skvělé dny, konečně se ukončí problémy, které tě v minulosti trápily. Vypadá to na nové začátky nejen v pracovní kariéře, ale také v osobním životě. Jestli přemýšlíš nad vlastním podnikáním a máš jasný záměr, jdi do toho, bude se ti dařit.

Rak (22.6. – 22.7.)

Jsi nerozhodná a nevíš, kam se pracovně zařadit nebo snad přemýšlíš nad studiem nebo rekvalifikací? Neboj se pustit do činnosti, kterou jsi ještě nezkusila, můžeš se spolehnout na to, že nakonec uděláš správný krok. Úspěch na tebe čeká nejen v práci, osobním životě, ale také na studiích i náročných zkouškách.

Lev (23.7. – 22.8.)

Začni tvořit a motivovat druhé, jsi na vrcholu! Pokud chceš změnit zaměstnání, pracovní pozici nebo bys ráda vyšší plat, jednej a dostaneš vše, oč usiluješ. Štěstí na tebe čeká v osobním životě, a především v lásce.

Panna (23.8. – 22.9.)

Neriskuj! Nyní není správná doba, proto je dobré být na pozoru nejen v podnikání, obchodu, ale také osobním životě. Nechej věci volně plynout a dopřej si čas na zásadní rozhodnutí, trpělivost a klid se ti v těchto dnech rozhodně vyplatí.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nic se neděje, a přesto máš pocit nervozity, velmi dobře víš, že stagnace není přirozenou součástí tvých plánů. Buď trpělivá a než něco uděláš, zhluboka dýchej, z nějakého důvodu budeš výbušná i hádavá. Když ukočíruješ emoce, nic zásadního se nestane, proto vydrž a vyčkej, nic netrvá věčně.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nadšení a energie ti rozhodně nechybí, s klidem se můžeš pustit do těch nejnáročnějších úkolů. Spolehni se na to, že budeš úspěšná nejen v práci, ale také v osobním životě. Plány, které máš, úspěšně začneš realizovat a přinesou ti mnoho radosti i zisku.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Chystáš se na služební cestu nebo snad dovolenou a máš obavy, jak náročná cesta bude probíhat? Nemusíš se bát, ať již cestuješ, autem, vlakem, letadlem nebo lodí, všechno proběhne v naprosté pohodě a ke tvé spokojenosti. Nejen, že načerpáš novou energii, ještě poznáš nové přátele.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Dařit se ti bude nejen osobním životě, ale také v práci, zejména v oblasti lásky a vztahů očekávej velmi příznivé energie. Jestli jsi sama a toužíš poznat svoji spřízněnou duši, tak neházej flintu do žita, protože také na tebe čeká láska, jen musíš vydržet pomalejší tempo a nic neuspěchat.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Máš pocit, že za svoji práci nejsi dostatečně ohodnocena a všichni kolem tebe mají vyšší plat? Není nic snazšího, než překonat obavy a zaklepat na ty správné dveře. Šéf tvé požadavky vyslyší a tobě spadne velký kámen ze srdce, někdy stačí opravdu málo.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ve vztazích se konečně blýská na lepší časy, po velkém napětí, hádkách a vzájemném obviňování přichází mír. To, že se ti uleví, je jisté, dařit se ti bude také na úřadech, soudních jednáních a v pracovním procesu. Ať jsi již řešila cokoliv těžkého, přichází úleva i odpočinek.

Foto: Shutterstock.com

24.6.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist