Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 22. do 28. července 2019

Láska přeje připraveným

Poznávej, cestuj a nalaď se na lásku, právě přichází! Ryby jsou šťastné, Váhy hledají rovnováhu, Býci zamilovaní. A jak jsi na tom v novém týdnu ty, prozradí právě teď tarotové horoskopy, bav se a užívej léto!

Beran (21.3. – 20.4.)

Chystáš se na dovolenou a čeká tě dlouhá cestu nebo let? Dávej pozor na to, co v cizí zemi piješ, mohlo by se totiž stát, že tě potrápí nepříjemné střevní problémy, nepodceňuj proto prevenci a kup si raději kvalitní vodu. Jinak se můžeš těšit na prima odpočinkové dny.

Býk (21.4. – 21.5.)

Štěstí ti přeje především v lásce, bez ohledu, jestli jsi zadaná nebo lásku teprve hledáš. Obdaruj svého partnera láskou, pozorností a buď velkorysá, všechno se ti vrátí mnohonásobně zpět. Pokud ti kamarádky radí, ať to neděláš, neposlouchej je, většinou rady dávají ty, které jsou zklamané nebo samy.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jsi nabitá energií a chrlíš jeden skvělý nápad za druhým. V práci budeš sklízet odměny za skvěle odvedenou práci, jestli místo teprve hledáš, tak se můžeš spolehnout na to, že k tobě přichází práce, o které jsi dlouho snila.

Rak (22.6. – 22.7.)

Připrav se na období stagnace, klidu a také nicnedělání. V tuto chvíli se pro tebe zastavil čas, ať již v práci či osobním životě. Jestli jsi na dovolené, skvělé! Odpočívej, relaxuj a rozjímej, starosti hoď za hlavu a čerpej novou energii.

Lev (23.7. – 22.8.)

Nesnaž se mít za každou cenu pravdu, dovol také ostatním, ať mají tu svou, vzájemně se vám uleví. Pokud se snažíš najít novou práci, ještě vydrž, teď není vhodná doba, proto nezačni zmatkovat a chvíli vydrž čekat, rozhodně se ti to vyplatí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Využij léčivou sílu vody a všechny starosti i problémy ze sebe jednou provždy spláchni. Jestli jsi na dovolené, plavej, potápěj se a čerpej sílu do dalších dní, bude se ti hodit. Nic zásadního se neděje, přesto můžeš mít pocit marnosti a smutku, voda ti pomůže.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Štěstí ti přeje především na cestách, ať již ve vzduchu, na souši či vodě. Skvělý čas na odpočinek a regeneraci nejen těla, ale také duše. Pokud jsi právě teď nezaměstnaná, máš velkou šanci nalézt dobré pracovní místo.

Štír (24.10. – 22.11.)

Konečně si můžeš vydechnout, máš před sebou dny plné lásky, odpočinku a také cestování. Ať jsi v práci, na cestách nebo na zasloužené dovolené očekávej mnoho zážitků se skvělými lidmi a navazování nových dlouhodobých přátelství.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Trápí tě nedořešené spory a nekončící soud ohledně dědictví nebo financí? Tak teď je konečně všechno jinak a výsledek hraje ve tvůj prospěch. Vše se vyjasní a ukončí, získáš to, co ti právem náleží.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Věci nepůjdou zcela podle tvých představ, což vůbec není špatně. Naopak, když zachováš nadhled, vnitřní klid a nenecháš se ovládnout emocemi, pak všechno dopadne skvěle. Nesnaž se nic uspěchat, netrpělivost by ti přinesla jen mnohem větší problémy a zdržení.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Úspěch v práci, štěstí na cestách a láska na tebe číhá doslova za každým rohem, užívej dny plné radosti a lásky. Pokud tě znepokojuje dlouhá cesta na dovolenou, nemusíš se bát, všechno proběhne v klidu bez problémů a potíží.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš talent, který se oceňuje! Nejen v práci na tebe pějí chválu a obdivné ódy za tvou profesionalitu, nápady i spolehlivost, ale karta štěstí se ti také obrací v osobním životě. Zvolej radostně hurá, nové začátky jsou tu jen pro tebe a rozhodně se ti budou líbit!

zdroj: shutterstock.com

22.7.2019 6:00| autor: Sára | zdroj: Shutterstock.com

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist