Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 2. do 8. března 2020

Minulost odchází, přichází úspěch!

Ryby jsou nadšené. Berani a Vodnáři se učí říkat NE. Jak jsi na tom ty? Tak to ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Problémy, které tě trápily v minulosti, konečně odchází pryč. Uvědom si svou ženskou energii a začni jednat z pozice ženy, což znamená s láskou sdělit své pocity a trvat na svém. Naučit se říkat NE, je velkou zkouškou pro všechny zúčastněné, ale tobě se to rozhodně vyplatí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že se ti smůla lepí na paty, nemusí být tak intenzivní. Stačí, když si připustíš, že na tom nejsi zdaleka tak špatně, jak se ti snaží mysl namluvit. Oceňuj maličkosti a všímej si drobných radostí nejen u tebe, ale také u ostatních. Tím se opět naladíš na své srdce a velmi brzy přijde změna k lepšímu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci to šlape na výbornou, pro tebe totiž práce není práce, ale zábava. Nejen, že tě baví, ale navíc skvěle vycházíš s kolegy, kteří tě jedním slovem milují. Dařit se ti bude také v osobním životě a můžeš si dovolit zariskovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Přicházející změny v pracovní oblasti v tobě mohou vyvolat mnoho nejistoty a strachu. Zkus být v klidu a nechej věcem volný průběh, pamatuj, každá změna je pro naše nejvyšší dobro, což platí také pro tebe, a nejen v práci, ale také v osobním životě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jsi nabitá energií! Dařit se ti bude v zaměstnání, ano klidně se neboj zariskovat! V lásce na tebe čeká období velké zamilovanosti. Pokud snad vedle sebe nemáš partnera, je jisté, že již nyní je to minulost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Štěstí je na tvé straně! Pokud tě trápí dluhy, nyní se ti podaří veškeré pohledávky uhradit nebo budeš mít vždy na řádné splátky a nevznikne tak pocit, že tvé výdaje jsou neúnosné. Finance, dobré vztahy, láska, práce, to vše je pro tebe požehnáním!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tvé nápady a vize se velmi slibně rozjíždějí. Dařit se ti bude v pracovní oblasti, ve vztazích, lásce a podnikání. Neboj se začít realizovat své nápady, jsou dokonalé a časem tvůj projekt zabezpečí nejen tebe, ale také ostatní, kteří se tvého projektu zúčastní.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází velmi úspěšné dny, dařit se ti bude v komunikaci, ať již na zkouškách, poradách nebo úředních jednáních. Slova ti budou přicházet sama a vůbec nezapochybuješ o svém správném jednání. Užívej dny radosti, lásky a úspěchu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přestože nad tebou Vesmír drží ochrannou ruku, buď opatrná zejména v podnikání a obchodu. Naštěstí včas dokážeš rozpoznat nebezpečí a do rizika se nepustíš, přesto buď ve střehu a nenechej se „ukecat“ ani od dobrého přítele.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Toužíš po úspěchu, lásce a finanční nezávislosti? Je nejvyšší čas proto něco udělat! Když budeš aktivní a s radostí začneš praktikovat změny, velmi brzy přijde zasloužená odměna. Využij nabízené příležitosti a neboj se změn, jsou skvělé a přináší ti mnoho báječných chvil.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci to bude trošku připomínat bojiště, neustále narážíš na rivalitu, pomluvy a nepřejícnost. Nemusíš se však bát říct svou pravdu a odmítnout návrhy, se kterými vnitřně nesouhlasíš a víš, že nejsou správně. Říct nahlas NE je dobré nejen pro tebe, ale také pro ostatní, kteří pochopí, že nekývneš jen proto, že to říká někdo jiný.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou velmi příznivé období v pracovní oblasti a také v osobním životě. Za poctivě odvedenou práci přichází odměna a věř, že se ti bude líbit. S láskou se pouštíš do práce a s úspěchem proplouváš každým dnem, bez mrknutí zvládáš také zrádné peřeje a proudy.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

2.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist