Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 2. 4. do 8. 4. 2018

Přichází dny plné lásky a radosti

Beran bude nespokojený v práci, na Býka čeká práce nová a Váhy úspěšně vyřeší spory. Zajímá tě, jak jsi na tom ty? Mrkni na naše nové horoskopy a bav se.

Beran (21.3. – 20.4.)

Potrápit tě může nespokojenost nejen v práci, ale také osobním životě. Zkus se na problém podívat očima těch, kterých se to týká a zamysli se, co bys mohla udělat, aby se situace změnila k lepšímu. Někdy stačí opravdu jen málo a začnou se dít zázraky, což platí také pro tebe. Pokud stále tápeš, poraď se s někým nezávislým a nestyď se zeptat, jak celou situaci vidí on.

Býk (21.4. – 21.5.)

Pusť se do problému, který jsi v minulosti nemohla z jakéhokoliv důvodu dořešit, máš velkou šanci jednou provždy dokončit minulostní záležitosti a posunout se dál. Pokud řešíš práci, zamysli se, co ti dává a co naopak bere, jestli máš pocit, že jsi již na konci své kariéry, začni se poohlížet po novém místě, polepšíš si.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

V práci to bude na ostří nože, problémy s kolegy ne a ne ustat, spoléhej především sama na sebe, od nich totiž žádné vstřícné gesto nepřijde. Buď obezřetná a sleduj, co se kolem tebe děje, mohlo by se totiž stát, že o práci přijdeš. Zachovej klid a nenechej se vtáhnout do jejich nečestných praktik, vše by se obrátilo proti tobě.

Rak (22.6. – 22.7.)

Přemýšlíš nad dalším studiem? Tak s chutí do toho, bude se ti dařit, a navíc se ti nově nabyté vědomosti budou hodit také v zaměstnání. Díky tomu si uvědomíš, co je pro tebe důležité a co naopak v životě již nepotřebuješ. Může se stát, že díky přátelům dostaneš velmi zajímavou nabídku na práci novou, rozhodně ji přijmi, polepšíš si ve všech směrech.

Lev (23.7. – 22.8.)

Konečně jsi došla do cílové rovinky, můžeš si oddechnout, těžší období tvého života máš úspěšně za sebou. To, co jsi měla pochopit, jsi zvládla na výbornou i když můžeš mít pocit, že tě minulost pořádně potrápila. Můžeš se těšit na velmi příznivé změny v práci, ale ani osobní život nezůstane stejný.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máš před sebou krásné a pohodové dny, úspěch i štěstí můžeš očekávat především v hmotných záležitostech. Očekávej velmi příznivé dny v oblasti financí i osobního života. Pusť se do realizace svých snů, bude se ti dařit a úspěch máš zaručený. Jestli jsi majitelkou firmy, také zde se můžeš těšit na skvělé obchody i výdělky.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Potřebuješ nutně dořešit nepříjemnou záležitost s jistou ženou? Pusť se do toho, štěstí je na tvé straně, ať již tě trápilo cokoliv, díky své empatii a citu se ti povede usmířit rodinu nebo spor, ve kterém hlavní roli hrály ženy. Pokud tě čeká náročná schůzka, porada nebo úřední jednání, nemusíš se bát, získáš to, oč usiluješ.

Štír (24.10. – 22.11.)

Jsi sama a máš pocit, že ten pravý tě neustále míjí? Tak teď může být všechno jinak, blíží se k tobě rytíř na bílém koni, jedná se o muže mladšího s jiskřivým pohledem a úsměvem na tváři. Jestli o novou lásku nestojíš, nemusíš mít strach, i na tebe čekají dny plné radosti, lásky a harmonie, užij si je podle svých představ, dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Všechno se zdržuje, čas najednou stojí a ty máš pocit, že se ti nic nedaří dokončit nebo zrealizovat. Nespěchej, není správný čas na důležitá rozhodnutí, ještě jednou raději zvaž všechny plusy i mínusy a teprve až si budeš jistá, můžeš začít jednat. Hlavně se nestresuj, za pár dní bude zase lépe a vše půjde v přirozeném rytmu bez překážek a problémů.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Jsi sama? Tak teď může být všechno jinak, dokonce je velká šance, že se budeš muset rozhodovat mezi dvěma muži, což nebude vůbec snadné, ale nakonec vše zvládneš díky srdci, které se při pohledu na jednoho z nich rozbuší o něco víc, než je zdrávo. Dařit se ti bude také v práci, na pomoc ti přichází nový kolega.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Zkus být víc trpělivá, věci nepůjdou tak, jak si přeješ a nemá význam, abys zbytečně podléhala stresu a strachu z neúspěchu. Všechno, co jde odložit, nechej na pozdější dobu, pak na sebe věci jednotlivě navážou a vše se pohne z místa. Pokud přemýšlíš nad novou prací, může se stát, že díky známému dostaneš nabídku, která se neodmítá.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Přemýšlíš, jestli máš zariskovat? Ano, pusť se do toho, teď máš všechny trumfy v ruce ty. Klidně si řekni o vyšší plat nebo požádej o novou pracovní pozici, dařit se ti bude také v osobním životě. Pokud jsi sama, tak na tebe čeká nová láska a vášnivý vztah, užij si to! Nečekaná návštěva obohatí tvůj život a rozvíří klidnou hladinu vaší domácnosti.

Foto: Shutterstock.com

3.4.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist