Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 2. do 8. prosince 2019

Optimismus, radost a láska, to vše je tady jen pro tebe!

Berani myslí pozitivně, Býci zvládnou nemožné, Blíženci, neztrácejte naději. Co čeká v novém týdnu tebe? To ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Schůzky, které jsou pro tebe důležité, s pečlivostí naplánuj a dodržuj přesný čas, mohlo by se totiž stát, že díky zdržení zmeškáš to, na čem ti velmi záleží. Nic neodkládej, pokud máš pochybnosti, překonej je, mysli pozitivně a věř, že na tebe čekají báječné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Očekávej zlepšení, překážky, které jsi musela v průběhu měsíce odstraňovat, jsou konečně pryč a na tebe čekají dny plné pohody, radosti i lásky. Oprostíš se od starých omezujících vzorců a vykročíš vstříc novému životu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)


Pocit únavy a nechuti cokoliv řešit v tobě probudí mnoho rozporuplných pocitů. Mysli pozitivně a nevytvářej zbytečné domněnky, které jsou zatím jen ve tvé hlavě. Neztrácej naději a spolehni se, že za pár dní se vše vyjasní a uvolní, závěr týdne si pořádně vychutnáš a užiješ!

Rak (22. 6. – 22. 7.)


Nemusíš si dělat přehnané starosti, to, co tě ještě nedávno trápilo, se zdárně vyřeší. Neváhej zrealizovat své kreativní nápady, mohly by dost zásadně změnit tvůj osobní i profesní život a vytvořit nové pracovní podmínky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)


V práci to nemusí jít zcela podle tvých plánů a představ, přestože se nic zásadního neděje, tlak, který je na tebe vyvíjen, ti trošku zamotá hlavu. V polovině týdne z tebe napětí opadne a prožiješ pohodové dny nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)


Přesto, že máš před sebou mnoho pracovních povinností, probudíš se do radosti a od toho se bude také vyvíjet celý týden. Radost ze života, dobrá nálada a důvěra, že vše, co se právě teď odehrává, má svůj důvod, je pro tebe zásadní a nenecháš se rozhodit ani špatnou náladou lidí kolem tebe.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


Dostáváš zcela novou příležitost nejen v pracovním životě, ale také v lásce. Ať se odehrávalo cokoliv, tak teď máš před sebou skvělé dny. Jestli jsi nezaměstnaná, tak věř, že i na tebe čekají nové pracovní příležitosti. Neboj se prokázat svoji zručnost a pečlivost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)


Všechno staré odchází a přichází mnoho radosti, lásky a také uzdravení nejen fyzického těla, ale také situací, které ti delší dobu nedaly spát. Stačí, když se oprostíš od minulosti a vykročíš vstříc novým začátkům, to, že se ti bude líbit, je jisté.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)


Začni se těšit, tvůj pracovní i osobní život nabírá zcela nový směr. Nejen, že si finančně polepšíš, ale také se ti podaří usmířit členy rodiny nebo kolegy v práci, kteří nesmyslně bojovali, aniž by tušili, co přesně chtějí. Tvůj pozitivní přístup se rozhodně vyplatil, můžeš sklízet odměnu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


Máš před sebou dny plné radosti a lásky. Vůbec nezáleží na tom, jestli jsi v práci, doma nebo se snad chystáš na první rande. Nadšení tě neopustí a pozitivním přístupem nakazíš také všechny kolem sebe. Užívej si své skvělé dny, jsou tady jen pro tebe.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)


Očekávej změny, které odstartují nové příležitosti jak v pracovní oblasti, tak v lásce i vztazích obecně. To, čemu věnuješ sílu, radost a nadšení, se promění ve skutečnost. Jestli jsi sama, tak teď se může všechno změnit, díky svému rozpoložení přitahuješ muže jako magnet.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


Slunce ti svítí na cestu bez ohledu na to, jaké je právě počasí. Dobrá nálada a nadšení tě neopustí, nejen, že budeš příkladem pro ostatní, ještě zvládneš urovnat nepříjemné spory ať doma nebo mezi kolegy v práci. Užij si svůj dynamický a radostný týden po svém.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist