Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 19. do 25. srpna 2019

Hlavou zeď neprorazíš!

Ryby mají dostatek síly na změny, Vodnáři zvládnou překážky, Kozorozi dostanou odměnu. Jaké poselství přináší tarotové karty tobě, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Klíčové slovo pro tebe: trpělivost. Obrň se proti nutkání věci urychlit, rozhodně ti spěch nepřináší žádný užitek ani výsledek by tě nepotěšil. Hlavně klid, pohodu, úsměv na rtu a nevztahovat na sebe problémy ostatních. Pak se můžeš těšit na skvělé dny.

Býk (21.4. – 21.5.)

Klíčové slovo pro tebe: sklizeň. Dostáváš sladkou odměnu za tvé úsilí a práci. Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také lásce a osobním životě. Vychutnej si vše, co k tobě přichází a sdílej radost také s ostatními. Pokud potřebuješ udělat jakékoliv zásoby na „horší“ časy, začni – budou se ti hodit.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Klíčové slovo pro tebe: city. Máš před sebou příval citů a láskyplné energie. Zaměř se na svou vnitřní ženu a zharmonizuj vše, co ti v minulosti nešlo. Spory, hádky, krize – vše je zažehnáno, můžeš se těšit na radostné a laskavé chvíle.

Rak (22.6. – 22.7.)

Klíčové slovo pro tebe: domov. Tvůj smysl pro pořádek a láskyplný domov je pro všechny velkým darem. Zútulni svůj domov a zapoj do změn také ostatní, budou nadšení a všichni se budete cítit jako v ráji.

Lev (23.7. – 22.8.)

Klíčové slovo pro tebe: očista. Aby mohlo přijít zlepšení, je potřeba zaměřit se na sebe, na své myšlenky a pocity. Když nebudeš dávat negativním myšlenkám a emocím sílu, necháš je pouze volně proudit, uleví se ti a přijde řešení problému, který právě řešíš.

Panna (23.8. – 22.9.)

Klíčové slovo pro tebe: znovuzrození. Problémy, které tě v posledních týdnech trápily, pomalu ale jistě odchází pryč. Přichází uvolnění a úspěch. Než se pustíš do dalších projektů nebo změn, vše důkladně promysli a teprve až si budeš jistá, učiň rozhodnutí.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Klíčové slovo pro tebe: odvaha. Připrav se na drobné překážky, které sice nejsou zásadní, ale tebe jako Váhu, vyvedou z rovnováhy. Zhluboka se nadechni a přijmi výzvy, které ti život přináší, když nepodlehneš strachu, velmi rychle přijde zlepšení.

Štír (24.10. – 22.11.)

Klíčové slovo pro tebe: rivalita. Dej si pozor na zcela zbytečné soupeření nejen v práci, ale také v osobním životě. Pamatuj, nikdo není lepší nebo horší, vždy každý dělá jen to, co umí. Nesrovnávej se s ostatními a buď originál, nemusíš s nikým soupeřit ani usilovat o moc.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Klíčové slovo pro tebe: cesta. Může se jednat o tvou životní cestu, ale také cestování obecně. Jestli se chystáš na dovolenou a máš obavy, jak bude všechno probíhat, nemusíš se bát, vše proběhne na výbornou, začni se těšit a zapomeň na strach.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Klíčové slovo pro tebe: bohatství. Přichází k tobě prosperita a hojnost nejen finanční, ale také v osobních vztazích. Krize odchází a ve tvém životě nastává klid, mír a harmonie. Dařit se ti bude také v profesní oblasti.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Klíčové slovo pro tebe: překážky. Potíže v zaměstnání ti na chvíli vezmou úsměv na rtech, nemusíš se obávat žádných zásadních změn. Jen se kolem tebe na chvíli vytvoří nepřátelské území. Nevšímej si hádek kolegů, netýkají se tě, pak bude vše v nejlepším pořádku.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Klíčové slovo pro tebe: síla. Pokud opravdu chceš a toužíš po klidu, máš velkou šanci svůj život zásadně změnit. V práci nalezneš řešení problémů a v osobním životě díky tvým zatvrzelým názorům a strachu nejsi schopna vidět světlo na konci tunelu. Nezapomínej, vše máš ve svých rukou, stačí se rozhodnout.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.8.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist