Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 19. do 25. listopadu 2018

Nehádej se! Přichází úplněk a s ním napětí a chaos

Ryby dostávají novou šanci, Beran bude krotit emoce, Váhy změní práci. Jaké novinky přináší nové horoskopy ostatním znamením, ti prozradíme právě teď.

Beran (21.3. – 20.4.)

Pozor na emoce, z nějakého nevysvětlitelného důvodu budeš podrážděná s pocitem, že se všechno a všichni spikli proti tobě. Není tomu tak, nejsi prostě jen ve své kůži. Zhluboka dýchej a snaž se být v klidu, čím víc budeš běsnit, tím hůř se budeš cítit.

Býk (21.4. – 21.5.)

Rozladěnost, kterou pocítíš, ovlivní následující dny nejen v práci, ale také osobním životě. Raději nic neočekávej, nesnaž se činit žádná zásadní rozhodnutí, a pokud máš pnutí rozejít se s partnerem nebo si najít bokovku, vydrž, až se uklidníš, teď by ti zůstaly jen oči pro pláč.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Skvělé a tvořivé dny jsou tady jen pro tebe. Dařit se ti bude zejména v citové oblasti, ale ani práce nezůstane zkrátka. V hlavě ti poběží skvělé nápady, které okamžitě začneš s kolegy také realizovat. To, že budou úspěšné, je jisté. Úspěch očekávej také na úřadech.

Rak (22.6. – 22.7.)

Pozor na emoce, mohly by ti pořádně zkomplikovat život a věř, že je to zcela zbytečné. Jestli potřebuješ dořešit s partnerem problém, který mezi vámi dlouho visí, rozhodně vyčkej, až budeš v naprostém klidu. Jinak se totiž strhne prudká hádka, kdy ani jeden nebude chtít ustoupit, což nemáš zapotřebí.

Lev (23.7. – 22.8.)

Můžeš se těšit na pohodové dny ať již v práci nebo doma. Dařit se ti bude na všech frontách, a dokonce si polepšíš také finančně. Nebude to velká suma, ale rozhodně ti udělá radost. S partnerem na tebe čekají dny plné lásky a vzájemných citů.

Panna (23.8. – 22.9.)

Všechno špatné zůstává za tebou a konečně přichází úleva. Podaří se ti uzavřít jistou životní kapitolu a díky tomu začneš opět svobodně dýchat. Již tě nic nemůže vyvést z míry a rovnováhy. S partnerem začnete řešit společnou budoucnost a svatbu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Vztahy na pracovišti jsou velmi napjaté, což tě přivede k myšlence hledat místo nové. Klidně rozhoď sítě mezi přátelé, ale neukvapuj se s výpovědí, někdy je lepší vyčkat a ujasnit si, co přesně očekáváš a jaké místo bys ráda sehnala.

Štír (24.10. – 22.11.)

Skvělá zpráva je na cestě k tobě. To, že ti udělá radost, je jisté, přestože jsi ji nečekala, budeš nadšená a od toho se odvíjí také ostatní dny. Dařit se ti bude nejen v práci, při studiích, ale také v osobním životě. Vyřešíš vše, co je potřebné k tomu, abys byla šťastná a spokojená.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Úspěšný pracovní týden máš před sebou, a nejen to, dařit se ti bude také v oblasti vztahů a lásky. Ať už se pustíš do jakékoliv činnosti, budeš úspěšná a nic pro tebe nebude problém. Pokud tě trápí problém s maminkou, pochopíš, že je zbytečné se zlobit a nabídneš jako první ruku k usmíření.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Riskuj, vyplatí se ti to! Pokud váháš a bojíš se udělat zásadní krok, který pro tebe znamená velkou neznámou, nemusíš mít strach, všechny esa držíš v ruce a ze změny budeš nadšená. Pro tebe platí: risk = zisk!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V práci si tě všichni chválí, jsi zkrátka a dobře profesionál, také za svoji píli a perfektně odváděnou práci dostaneš zaslouženou odměnu. Může se stát, že přijde nabídka na vyšší pracovní pozici nebo získáš zcela náhodou tip na práci svých snů. Rozhodně jdi do toho, budeš nadšená.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Očekávej mnoho nových pracovních příležitostí. Pokud se rozmýšlíš, kterým směrem se dát, důvěřuj intuici, s naprostou přesností tě zavede až k cíli. Neklid ve vztazích se pomalu ale jistě mírní, do tvého života vstoupí nový partner, je potřeba udělat tlustou čáru za minulostí a neohlížet se zpět.

Foto: Shutterstock.com

19.11.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist