Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 19. 2. do 25. 2. 2018

Očekávej změnu v kariéře i příchod lásky

Beran jednou provždy uzavře minulost. Býk bude bojovat se strachem a nakonec vyhraje. Rak potká svoji osudovou lásku. Chceš vědět, jak jsi na tom ty? Mrkni na naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Vezmi příležitost do svých rukou a ukonči vše, co ti již neslouží a čeho se chceš zbavit. Máš velmi příznivé energie k udělání tlusté čáry za minulostí a vykročit vstříc novému životu. Nemusíš se bát, že bys udělala chybu nebo nějakou situaci nezvládla dokončit, naopak, důležité je tvé rozhodnutí a pak ti již nic nestojí v cestě. To, že se ti uleví, je jisté!

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš před sebou zkoušku, důležité jednání v práci nebo snad na úřadě a trošku se bojíš, jak vše dopadne? Žádný strach, úspěch stojí při tobě, nejen, že budeš skvěle komunikovat, ale i kdybys náhodou zaváhala, okamžitě přijde správná odpověď a ty se můžeš těšit na skvělý výsledek. Zařizuj a jednej, čeká na tebe úspěch!

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Trápí tě finance, bojíš se, jak dopadne spor ohledně peněz? Nemusíš! Máme pro tebe skvělou zprávu, změna, která ti udělá radost, je již na cestě k tobě. Využij tyto příznivé energie a pusť se směle do svých plánů, úspěch můžeš očekávat právě v oblasti financí. Pokud potřebuješ hypotéku nebo úvěr, vyraz do banky, získáš přesně tolik, oč požádáš.

Rak (22.6. – 22.7.)

Rozhodla ses již nebýt sama a toužíš po své druhé polovině? Skvělé! Právě v těchto dnech máš velkou příležitost potkat muže, který ti osudově změní život. Láska přeje také zadaným párům, které se rozhodnout radikálně změnit společnou budoucnost, pokud touží po miminku, těhotenství přijde velmi rychle.

Lev (23.7. – 22.8.)

Chceš splnit tajné přání? Do toho! Stojíš pod svojí šťastnou hvězdou, ať uděláš v těchto dnech cokoliv pro realizaci, spolehni se, že budeš úspěšná. Radostné pocity tě budou provázet od pondělí až do neděle. Pokud přemýšlíš nad realizací nového pracovního projektu, rozhodně jdi do toho, úspěch je zaručený.

Panna (23.8. – 22.9.)

Jsi netrpělivá a toužebně čekáš důležitou zprávu? V klidu se nadechni, již je na cestě k tobě, to, že ti udělá velkou radost, je jisté! V zaměstnání máš velmi příznivé období k tomu zrealizovat veškeré projekty, které v minulosti nešly. Nenechej si tuto skvělou příležitost proklouznout mezi prsty a využij inspiraci k získání úspěchu nejen v práci, ale také osobním životě.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš problémy ve vztahu? Zkus být upřímná k sobě a potom také k partnerovi. Tím, že mlžíš a neříkáš celou pravdu, situaci jen zhoršuješ. Promluv s ním o svých pocitech a společně hledejte řešení, jen tak pochopíš, že žít ve lži a přetvářce nejde na dlouho. Ani v zaměstnání to nebude nejlepší, jako bys své problémy nosila neustále sebou a tví kolegové vycítí, že nejsi v pohodě.

Štír (24.10. – 22.11.)

Trápily tě neúspěchy v práci nebo vztahu? Konečně přichází úleva a uvolnění stísněné atmosféry! Jestli jsi propadala beznaději z neúspěchu, tak teď na tebe v práci čekají nové projekty, smlouvy a také klid. Napětí na pracovišti je již minulostí, přesto si však dávej pozor na přetvářku a včas odhadni jednání toho druhého.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Jsi sama? Tak teď je všechno jinak, budeš si vybírat mezi dvěma muži! Nebude to pro tebe vůbec snadné, oba jsou skvělí a pro tebe nastane těžké dilema. Rozhoduj se srdcem a nevšímej si nechtěných rad od kamarádek, nemyslí to s tebou upřímně a jen závidí. Jestli hledáš nové místo, tak v tomto týdnu budeš úspěšná.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Na obzoru se rýsuje nový vztah! Pokud jsi snad ztrácela naději, že svoji spřízněnou duši již nepotkáš, tak teď je všechno jinak. Úspěch čeká také na všechny, které delší dobu nemohou sehnat práci, ke které bude patřit také další vzdělání a učení. Nemusíš se toho bát, jakmile se vzpamatuješ z počátečního překvapení a strachu učit se něco nového, práce tě začne bavit, to, že budeš spokojená, je jisté.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Zbytečně se nestresuj! Stres a neustále napětí z toho co bude, ti bere sílu i energii. Pokud řešíš vztahové problémy, buď upřímná k sobě a také partnerovi, jsi celá zablokovaná strachem z budoucnosti. Nedůvěra mezi vámi nezmizí bez vzájemné komunikace a pochopení.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Můžeš se připravit na skvělou zprávu! Letí k tobě pochvala za dobře odvedenou práci. Skromnost stranou, však si ji zasloužíš. Jestli jsi v minulosti řešila vztahové neshody, tak partnerovi najednou dojde, jaký poklad vedle sebe má. Máš krásné energie v oblasti práce i osobního života, vytěž z nich co nejvíc.

Foto: Shutterstock.com

19.2.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist