Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 17. do 23. února 2020

Štěstí přeje připraveným!

Toužíš po změně a jsi na ni připravená? Skvělé, pusť se do realizace, síla novoluní tě podpoří ve tvých plánech. Berani září, Blíženci vyhrají, Býci milují. Jak je na tom tvé znamení, ti prozradíme právě teď. Mrkni na nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nadechni se a s úsměvem vykroč do nových dnů. Dařit se ti bude opravdu ve vše – práce, láska, vztahy i spory, které jsi nestihla dořešit, zdárně ukončíš. Jediné, co je potřeba udělat, nepochybovat o sobě a vzít život pevně do svých rukou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Trápily tě pracovní nebo osobní problémy? Můžeš si v klidu vydechnout, vše se pomalu ale jistě mírní, přichází období klidu a pohody. Jestli nastupuješ na nové místo, vydrž – začátky budou náročnější, ale o to víc budeš spokojená později.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Za dobrou práci – dobrá odměna! Co jsi v minulosti zasela a trpělivě se starala, tak to můžeš nyní s velkou slávou sklízet. Máš před sebou skvělé dny, které přejí především financím. Pokud se vleče nekonečný spor o dědictví, zdárně se ukončí ve tvůj prospěch.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zazáříš v práci, osobním životě a také při zdolávání jakékoliv zkoušky. Nadšení z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho radostných pocitů, které strhnou všechny kolem. To, že se tvá dobrá nálada odrazí také v rodině, vztazích i partnerství, je jisté.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš úžasný dar tvořit a motivovat ostatní. V zaměstnání se tvá píle projeví a za skvěle odváděnou práci na tebe čeká zasloužená odměna, ať již v podobě nečekaného zvýšení platu, odměny, či nabídky na povýšení. Neváhej nabídku přijmout a zahoď skromnost, vše zvládneš na výbornou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Toužíš po dalším vzdělávání, ale bojíš se, že to nezvládneš? Opak je pravdou, nejenže tě bude nové studium bavit, ale otevře ti nové dveře v postupu tvé kariéry. Časem zjistíš, že bys ráda své vědomosti předávala dál a rozhodneš se pro zcela novou etapu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pečlivě zvažuj všechny kroky, než učiníš zásadní rozhodnutí. Zejména v práci je zapotřebí zachovat chladnou hlavu a zbytečně se nepouštět do rizika. Pokud se ti něco nepodaří na první pokus, nezoufej, další již vyjde. Máš vedle sebe skvělé lidi, kteří ti pomohou a podpoří tě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Očekávej důležité změny ve svém životě, které se týkají především pracovní oblasti. Z počátku můžeš cítit zmatek a nechuť cokoliv měnit, ale jakmile pochopíš, že ti práce nepřináší radost, půjdeš do změny, která ti přinese mnoho dobrého.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dařit se ti bude nejen v práci, lásce, ale také ve vztazích. Ať již potřebuješ dořešit nepříjemnou situaci v zaměstnání či lásce, můžeš se spolehnout, že vše vyjde podle tvých představ a plánů. Štěstí totiž stojí přímo u tebe, využij příznivé dny a uchop svůj život pevně do rukou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš skvělé nápady, které také okamžitě realizuješ, v práci kolegové stojí vždy při tobě i díky této skvělé atmosféře se s nimi cítíš jako doma. Štěstí je ti nakloněno, využij ho naplno. Radost, pohoda a láska panuje také doma.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hledáš práci nebo snad potřebuješ zrealizovat nový projekt a nejsi si jistá výsledkem? Pusť se do toho a věř, že tě ostatní budou podporovat a pomáhat ti. Veškeré těžkosti, které tě trápily, odchází pryč, což se týká také osobního života.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud jsi sama a hledáš partnera, je zapotřebí nepropadat beznaději a vytrvat, trpělivost přináší zasloužené ovoce. V práci to nepůjde lehce, snaž se ukončit veškeré konflikty a navrhni řešení, vedení tě podpoří. Nakonec získáš vše, oč usiluješ.

foto-zdroj: shutterstock.com

17.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist