Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 17. do 23. prosince 2018

Pozor na náhodné známosti a nechtěné těhotenství

Rybám láska pořádně zamotá hlavu, Vodnář pocítí krizi ve vztahu, Kozoroh pochopí, že hádky nic nevyřeší. Jak jsi na tom ty? Tak to ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet, mrkni na ně a bav se.

Beran (21.3. – 20.4.)

Trápí tě problémy v rodině a ráda bys urovnala spor s maminkou nebo sestrou? Rozhodně jdi do toho a podej jako první ruku k usmíření, oběma spadne velký balvan ze srdce a ty si uvědomíš, jaké malichernosti jsi řešila. Ženy, které touží miminku, mají velkou šanci otěhotnět.

Býk (21.4. – 21.5.)

Očekávej láskyplné dny, které v tobě probudí mnoho radostných chvil i vzpomínek. Ve vztazích bude nedočkavé napětí a jiskření, partner ti snese modré z nebe a ty si uvědomíš, jak velkou oporu v něm máš. Pracovní plány a služební cesty se uskuteční přesně podle tvých představ, vše proběhne v klidu a pohodě.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Z nějakého důvodu pocítíš tíseň a strach, přestože se nic zásadního neděje, bojíš se udělat krok z místa. Nespěchej, buď trpělivá a ať již řešíš cokoliv, nechej všemu volný průběh, za pár dní bude zase všechno v pořádku a ty můžeš dokončit to, co ti nešlo.

Rak (22.6. – 22.7.)

Dávej pozor, ať někomu nenaletíš, zejména v oblasti lásky bys mohla utrpět pořádný šrám na duši. Pokud se chystáš na první rande, buď ve střehu a nedovol muži žádné intimnosti, zůstaly by ti totiž jen oči pro pláč, není to zatím ten pravý. Nečekané těhotenství by rozchod jen uspíšilo a on by potichu zmizel z tvého života.

Lev (23.7. – 22.8.)

Můžeš očekávat velmi příznivé dny, nadšená budeš nejen v partnerském vztahu, kdy se opět rozhoří plamen plný vášně a citů, ale také v pracovní oblasti. Užívej si své skvělé dny a nezapomeň svoji radost sdílet také s těmi, které máš ráda. Dařit se ti bude od pondělí až do neděle.

Panna (23.8. – 22.9.)

Přichází dny, které jsou velmi úspěšné v oblasti financí a při hromadění hmotných statků. Pokud se chystáš prodat či koupit nemovitost, vše proběhne hladce a přesně podle tvých představ, žádné handrkování o peníze nebude, naopak dostaneš přesně to, oč žádáš.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Pořádně se nadechni, nahoď hned ráno úsměv a ten si drž po celý den, jen tak zůstaneš v harmonii a klidu. V práci to totiž bude vypadat jako na bitevním poli, tebe se to však netýká, kolegové pouze soupeří mezi sebou o svou pracovní pozici. Pozor na hádky s partnerem, ty by ti mohly narušit jinak poklidný týden.

Štír (24.10. – 22.11.)

Změna je na spadnutí, a to, že se ti bude líbit, je jisté. Oč jde? V práci se konečně rozhodne ve tvůj prospěch a požadavek, který jsi měla a myslela si, že je dávno zapomenutý, vedení schválí. Radovat se můžeš také doma, pokud to ve vztahu skřípalo, přichází období klidu a pohody.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Máš před sebou skvělé dny, vše poběží zcela ve tvé režii, skvělou energii vyzařuješ na dálku a přitahuješ pohledy ostatních. Pokud jsi sama nebo potřebuješ domluvit jakékoliv záležitosti, vrhni se do toho, budeš úspěšná. Seznámíš se s novými lidmi a potkat můžeš také muže svých snů.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vztahové záležitosti jsou na bodu mrazu, pokud chceš cokoliv řešit, raději vše odlož na jiné dny, teď bys byla jen zklamaná a partner by vůbec netušil, oč jde. Stejně tak v práci, pokud se bojíš prosadit, seber odvahu, nalaď se na klid a odvážně sděl, co tě trápí, jen tak získáš obdiv a respekt.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Vztahy prožijí menší krizi, hádky a nesrovnalosti jsou na denním pořádku. Zkus se přestat hádat a s partnerem nebojuj, k ničemu to nevede. Až se zklidníš, vezmi to z jiného konce a komunikuj jako žena na základě svých pocitů bez hádek a výčitek. Pak ti teprve partner může začít naslouchat.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V hlavě máš tolik protichůdných myšlenek, že nevíš, co je nebo není správné. Zejména v oblasti citů a lásky jsi vyprahlá a nešťastná. Zkus poodstoupit stranou a zachovej se správně, nedovol, aby tě ostatní využívali a dělali si z tebe služku. Je to jen a jen na tobě, jak celou situaci vyřešíš.

Foto: Shutterstock.com

17.12.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist