Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 12. do 18. srpna 2019

Pozor na emoce, přichází úplněk!

Napětí, stres, slzičky a nespavost? Nedej se a postav se svým strachům, magická síla měsíce nám pořádně zamotá hlavy a vyhrávají ti, kteří se postaví vlastním strachům a emocím. Beran má skvělé nápady, Býk je nadšený životem, Blíženci si zamilují změny. Jak jsi na tom ty, ti prozradí naše nové týdenní horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Chrlíš jeden skvělý nápad za druhým! Dařit se ti bude nejen v osobním životě, lásce, ale také v pracovní oblasti. Cokoliv chceš dokončit a neměla jsi odvahu, tak teď jdi odvážně za svými sny! Síla luny ti pomůže zrealizovat a zhmotnit to, oč jsi v minulosti usilovala.

Býk (21.4. – 21.5.)

Slunce ti svítí na cestu. Bojíš se, jak dopadne dovolená, práce, finance, láska nebo snad přání, které se ti zdálo nereálné? Začni jednat a v klidu se pusť do práce, energie úplňku ti dodá odvahu a světlo! Dařit se ti bude v lásce, v práci a také při navazování nových pracovních či osobních vztahů.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Důležité pracovní i životní změny jsou tady. Zaniká vše, co ti již nepřináší radost a užitek. Magická síla luny ti dodá odvahu. Od přátelství, lásky nebo práce, všechno, co ve tvém životě neslouží, je pryč. Možná se zalekneš rychlé změny, ale věř, že vše se děje pro tvé nejvyšší dobro a ty budeš nadšená!

Rak (22.6. – 22.7.)

Tvůj smysl pro rodinu a milující domov se odráží také v práci. Spokojenost, radost a nadšení jsou pro tebe samozřejmostí. Můžeš se těšit na skvělé energie, síla úplňku vše ještě umocní a to, že se ti bude dařit nejen v práci, financích, ale také v oblasti lásky, je jisté.

Lev (23.7. – 22.8.)

Naslouchej, poslouchej, uzavírej vše, co je potřeba dokončit od zkoušek, pracovních záležitostí až po lásku. Dařit se ti bude a úplněk ti pomůže při náročnějších chvílích ve správné komunikaci. Nepropásni svou šanci na nové začátky, rozhodně se ti budou líbit.

Panna (23.8. – 22.9.)

Neboj se zariskovat, přesně pro tebe je tady připravená zvláštní úplňková síla, která ti dodá odvahu, díky které se nebudeš bát učinit zásadní rozhodnutí. Pusť se do změn a neboj se dokončit vše, co ti v minulosti nešlo, to, že budeš nadšená a úspěšná je jisté!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš před sebou skvělý příval nové síly, jako když ti magická luna přichystá dárek v podobě nádherných energií. Využij tuto sílu a zrealizuj vše potřebné k získání nové práce, lásky, financí nebo snad zharmonizování rodiny či přátel. Nic není nemožné a zázraky jsou tady jen pro tebe!

Štír (24.10. – 22.11.)

Přichází období bohaté sklizně! Připrav se na báječnou úrodu, zisk i bohatství. Neboj se zrealizovat své sny a spolehni se na to, že magická moc luny tvé plány podpoří a povede tím správným směrem.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy, ať již v pracovním kolektivu nebo v osobním životě! Všechno, co tě trápilo, odchází pryč, jako by měsíc dlouhé dny čekal, až se rozhodneš a přestaneš se bát.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)


Uvědomíš si, jak důležitá je rovnováha a harmonie, s přívalem úplňkové energie a síly procitáš a rozhodneš se jít jiným směrem. Tvá intuice tě vede s naprostou přesností tam, kde právě potřebuješ, nechej se vést a naslouchej srdci, má pro tebe odpověď na všechny důležité otázky.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Setkáš se s osudem, podíváš se sama sobě do očí a uvědomíš si, jak velkou sílu a moc máš měnit nejen svůj život, ale také ostatních. Úplněk ti přináší procitnutí a potřebu pomáhat ostatním. Nezůstávej stát, jsi před cílem!

Ryby (21.2. – 20.3.)

Pocit, že se ve tvém životě nic nemění a tvé problémy jen narůstají, vzniká právě díky přicházejícím úplňku. Nezapomínej, nic nezůstává skryto a vše je potřeba dokončit, změnit a uchopit jako příležitost od základů změnit svůj život. Neboj se toho, magická síla luny ti pomůže!

foto-zdroj: shutterstock.com

12.8.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist