Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 11. do 17. února 2019

Přichází velmi příznivé změny v oblasti lásky i práce

Berani dostanou dárek, Býci zúročí své zkušenosti, Blíženci potkají lásku. Mrkni na naše nové horoskopy podle tarotových karet, prozradí ti ještě mnohem víc.

Beran (21.3. – 20.4.)

Očekávej skvělý nástup hned v začátku týdne, dostaneš dárek, někdo tě s láskou obdaruje a nemusíš se bát, nic za to chtít nebude. Buď také velkorysá a nezapomeň obdarovat ostatní, stačí ocenění za dobře vykonanou práci nebo pozdravit s úsměvem, ten je totiž zadarmo a potěší každého.

Býk (21.4. – 21.5.)

Všechno, co jsi do svého života vložila v pracovním či osobním životě, zúročíš a dostáváš zpět, pozor, ať v pozitivním nebo negativním. Uvědomíš si, jak je důležité být sama k sobě upřímná a jednat tak, abys měla vždy svědomí čisté. Očekávej úspěchy při úředním či soudním jednání.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Tvůj život obohatí velká láska, ve vztazích přichází změna, na kterou jsi čekala. Nezadaná může potkat svoji spřízněnou duši. Tvé touhy a sny, co se týkají partnerského života, se promění v reálný život. Sdílej svoji radost také s ostatními, láska obohatí každého.

Rak (22.6. – 22.7.)

Jestli se chystáš na důležitou zkoušku nebo snad pracovní pohovor či jednání, můžeš se spolehnout na to, že všechno proběhne na výbornou. Budeš pohotová a okamžitě zachytíš správnou odpověď. Využij tyto skvělé dny k dořešení všeho, co ti v minulosti nešlo a neboj se zrealizovat dobré nápady, o které nebude nouze.

Lev (23.7. – 22.8.)

V práci i doma na tebe čekají úspěšné dny, ostatní se ti z nějakého nevysvětlitelného důvodu podřizují a odkývou každý tvůj požadavek nebo přání. Nezapomínej se držet zlaté střední cesty a nezneužívej toho. Neukvapuj se při důležitém rozhodování a vždy si představ konečný výsledek, pak vše proběhne ke vzájemné spokojenosti všech zúčastněných.

Panna (23.8. – 22.9.)

Vztahy osobní či pracovní zůstávají na mrtvém bodě, jako když se na chvíli zastaví čas a ty nevíš jak dál. Nespěchej, využij tuto stagnaci k odpočinku a nesnaž se řešit věci ukvapeně. Spěch by ti tentokrát nepřinesl úspěch, ale jen další starosti a problémy, někdy se vyplatí čekat, což pro tebe platí dvojnásob.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Z nějakého důvodu se necítíš zcela ve formě, jako kdyby z tebe vyprchala radost ze života a jiskra, pro kterou tě všichni milují. Nic si z toho nedělej, každý má občas slabší dny. Věnuj se sama sobě a důležitá rozhodnutí nechej na později, nic zásadního se neděje, jen prostě nemáš své dny.

Štír (24.10. – 22.11.)

Přestože je venku pod mrakem, pro tebe svítí slunce, ať se děje cokoliv, dobrá nálada a úsměv tě neopouští. Díky tomu přitahuješ pozornost ostatních, kteří nechápou, jak všechno bravurně zvládáš. Máš radost ze života a v lásce štěstí i zaslouženou pozornost.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Jestli řešíš spory a máš obavy, jak dopadne výsledek, máme pro tebe skvělou zprávu. Všechno dopadne na výbornou a tobě spadne obrovský balvan ze srdce. Pusť se do náročných úkolů a dořeš, co tě v minulosti trápilo, úspěch na tebe čeká také při soudních jednáních i na úřadech.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Necítíš se zcela ve své kůži a přesto, že tě nic zásadního netrápí, chybí ti energie a radost ze života? Ber to jak znamení, že je nejvyšší čas, abys věnovala dostatečnou péči svému tělu i duši. Zajdi si na kosmetiku, masáž nebo se rozhodni cvičit, ať již je to cokoliv, tvé tělo to ocení, volá totiž po změně.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V práci to pošlape přesně podle tvých představ, dostaneš ocenění za skvěle odváděnou práci a finanční odměna v tobě probudí nejen radost, ale také pýchu, jak všechno bravurně zvládáš. Dařit se ti bude také v osobním životě a při navazování nových vztahů.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Letí k tobě radostná zpráva, která v tobě probudí mnoho krásných pocitů. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě, zejména vztahy projdou velmi příznivou proměnou. Očekávej velmi příjemnou změnu a nové možnosti nejen v lásce, ale také v zaměstnání.

Foto: Shutterstock.com

11.2.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist