Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 10. do 16. února 2020

Slož zbraně, nebojuj a miluj.

Přichází období usmíření, zapomeň na minulost a jdi dál. Berani zvládnou nemožné, Býky rozladí partner, Blíženci, pozor na žárlivost. Jak je na tom tvé znamení? Mrkni na nové horoskopy podle tarotových karet, prozradí ti mnohem víc.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Když se naladíš na vnitřní klid a pohodu, podaří se ti zvládnout i náročnější úkoly, které na tebe čekají především v pracovní oblasti. Ani doma vše nepůjde podle tvých představ, pamatuj, klid a jasný pokyn vyřeší mnohem víc než hádky a výčitky. Konec týdne bude již na pohodu a radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rozladěnost kvůli partnerovi v tobě probudí touhou po změně, vztah nepokračuje tak, jak bys chtěla a strnule stojí na místě. Díky tomu se vše promítne také v práci, kde také nejdou věci tak, jak bys chtěla. Zachovej klid a nedovol strachu, aby tě ovládl, vše se nakonec v klidu vyřeší.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Uvolni se a nedovol emocím, aby tě ovládly. Jestli máš problém s žárlivostí, tak se přestaň trápit a uvědom si, že nám nikdo nepatří. Zamysli se, co tuto emoci způsobilo, když druhé přijmeš takové, jací jsou a začneš se mít ráda, přijde změna k lepšímu, nezapomínej, život si tvoříš sama.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nejsi zcela ve formě, z nějakého důvodu nedokážeš myslet na pozitivní věci a neustále přemýšlíš nad minulostí. Jestli tě trápí těžký rozchod, dopřej si čas na uzdravení a nechtěj novou lásku získat hned a za každou cenu. Neztrácej naději, síla, která ti pomůže, je uvnitř tebe.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nastal čas usmíření, ať již procházíš jakoukoliv situací doma či v práci, je nejvyšší čas složit zbraně a podat ruku k míru. Jakmile to uděláš, uleví se ti a pochopíš, jak zbytečné jsou hádky a bojování s těmi, které máš ráda. Nebojuj a miluj.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci tě to jednoduše nebaví, je zbytečné si cokoliv nalhávat. Uvolni se a zkus se dívat na kolegy i sebe s větším nadhledem. Nikdo ti neubližuje, jen prostě nemáš náladu. Usměj se na sebe a věř, že s humorem dokážeš mnohem víc.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Radost z práce v tobě vyvolá mnoho krásných pocitů. Uvědomíš si, jaké štěstí máš nejen v zaměstnání, ale také doma a kolem sebe. Tvé sny a vize se mohou naplnit, pusť se do jejich realizace a věř, že budeš úspěšná.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli toužíš po změně, natáhni ruku a pusť ji do života. Je tady jen pro tebe! To, že se ti bude líbit, je jisté. Láska, radost, porozumění, a dokonce úspěch z dobře vykonané práce je tady jen pro tebe. Přijímej dary a nezapomeň se o svou radost podělit s ostatními.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš před sebou nádherné dny naplněné radostí, štěstím i láskou. Jestli jsi sama, rozhodně neseď doma, otevři se lásce a rozhlédni kolem sebe, jestli tam není někdo, kdo tě má již nyní rád. Z přátelství se velmi často může stát láska, a tak je to také u tebe.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávej pozor, ať se v jisté záležitosti nerozhodneš ukvapeně. Než učiníš jakýkoliv krok, vše dobře promysli, poraď se s tím, kdo má větší přehled a nechej vše dozrát. Pak se můžeš spolehnout na to, že získáš vše, oč usiluješ. Nestyď se požádat o radu zkušenějšího člověka, rozhodně se ti to vyplatí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Staré a nefunkční vztahy dospěly do svého konce a je jedno, jestli jde o přátelství či partnerství. Po dlouhém přemýšlení pochopíš, že je na čase, abys šla životem dál sama. Udělej nepříjemnou změnu hned, pocítíš velkou úlevu a zároveň se ti otevřou nové dveře a osvobodíš se.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci zavládne napětí, příčinou je zbytečné soupeření a nepřejícnost kolegů. Postav se k problémům čelem a nedovol, aby tě ostatní ovládali a vnucovali ti své myšlenky. Nic nepotlačuj a v klidu jim sděl svůj názor, uleví se ti a vše se v klidu dořeší.

foto-zdroj: shutterstock.com

10.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist