Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 10. do 16. června 2019

Nebojuj a nauč se říkat NE!

Váhy se mohou těšit na změny, Panny se zbaví dluhů, Střelci budou ve střehu. Pozor na únavu, drby a nečekané překážky, jen klidem a nastavením jasných hranic se vše vrátí opět do normálu. Co víc přináší nové horoskopy, ti prozradíme právě teď!

Beran (21.3. – 20.4.)

Máš pocit, jako když se zastaví čas a ty stojíš na místě a nemůžeš se pohnout dál. Přichází období stagnace, jen to přijmi a nauč se s tím žít. Nepůjčuj si peníze, nedělej zásadní rozhodnutí, vydrž na lepší příležitost, nic netrvá věčně ani toto období, využij čas pro své aktivity.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš před sebou období zvýšené aktivity i energie, očekávej příval skvělých nápadu a dostatek síly na splnění všeho, co jsi v minulosti nestihla. Život tě naučil skvěle překonávat překážky a díky tomu se nyní nemusíš bát zariskovat. S úspěchem propluješ všemi proudy a získáš to, po čem tak dlouho toužíš.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš skvělou příležitost ukončit veškeré problémy, které pro tebe byly obzvlášť únavné. Jestli máš trápení s dluhy, přichází příležitost, jak vše srovnat a doplatit, ukončí se také spory ohledně dědictví, které ti právem náleží. Štěstí je na tvé straně!

Rak (22.6. – 22.7.)

Připrav se na důležité změny v práci, vypadá to, že se ukončí nějaká tvá činnost, ať již studium nebo podnikání. Nemusíš se bát, všechno se děje tak, jak má a tobě se uleví. Jen ti chvíli potrvá, než si uvědomíš, že je opravdu konec a smíříš se s tím. Buď si jistá, že změny, které se dějí, jsou pro tvůj prospěch.

Lev (23.7. – 22.8.)

Štěstí, pohoda, harmonie a láska, co víc si můžeš přát! Tak přesně takové energie na tebe čekají a věř, že se ti budou líbit. Jdi za svým štěstím a nenechej se nikým ani ničím odradit, to, že na tebe čeká úspěch je jisté.

Panna (23.8. – 22.9.)

Trápí tě dluhy nebo máš snad starosti ohledně dědictví, které se vleče již delší dobu? Žádný strach, všechno se konečně dává do pohybu, získáš vše, oč delší dobu usiluješ, úspěch očekávej nejen v pracovním, ale také osobním životě, na úřadě i soudu, konečně se štěstí otočilo tím správným směrem – k tobě!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nastává čas změn a to, že se ti budou líbit, je jisté. Přesto, že změny nebývají příliš oblíbené a většinou je provází strach, tak u tebe je všechno jinak. Očekávej odměnu za skvěle odváděnou práci a ve vztazích na tebe čeká zvýšený přísun lásky a vášně. Také nezaměstnaná konečně nalezne práci.

Štír (24.10. – 22.11.)

Máš před sebou období s velkým přílivem energie. Klidně zariskuj a neboj se neúspěchu, ten na tebe opravdu nečeká. S naprostou přesností se rozhodneš správně a očekávat můžeš nejen zajímavé finanční zisky, ale také skvělé vztahy bez ohledu, jestli jsi sama nebo s partnerem.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Máš velký dar tvořit a motivovat ostatní. Díky tomu jsi oblíbená a vyhledávána nejen kolegy v práci, ale také přáteli. Ať se již rozhodneš pustit do jakékoliv činnosti, budeš úspěšná, nenechej se rozhodit těmi, kteří tvoji odvahu nemají a snaží se tě zastrašit, jdi dál a neotáčej se zpět!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Pozor na překážky, pocit, že ti někdo hází klacky pod nohy a ty se díky tomu nedokážeš správně rozhodnout, v tobě probudí mnoho negativních emocí. Zhluboka dýchej a nenechej se chytnout do pasti ega. Teď je důležité nedělat žádná ukvapená rozhodnutí a nechat věcem volný průběh, vše se za chvíli vrátí opět do klidu a harmonie.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Zvýšený přísun energie, nečekané cesty, nové nabídky, skvělé nápady, a ještě mnohem víc na tebe čekají v následujících dnech. Zkrátka a dobře nebudeš stíhat, než se naděješ, bude konec týdne a ty si uvědomíš, že jsi zapomněla nejen na sebe, ale také na své blízké. Naplánuj společný víkend a pořádně si odpočiň, zasloužíš si to!

Ryby (21.2. – 20.3.)

Budeš muset nasadit veškerou sílu a zabojovat nejen v práci, ale také v osobním životě. V práci narážíš na neustálé rivalství a doma to nevypadá o moc lépe, proto je nejvyšší čas nastolit pořádek a ozvat se. Nemusíš se bát, když zachováš klid a ukážeš ostatním hranice, uleví se vám navzájem. Nezapomínej na odpočinek, neustálý zmatek a boj tě připravují o energii.

Foto: Shutterstock.com

10.6.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist