Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 10. 9. do 16. 9. 2018

Pozor na půjčky, později bys litovala

Blíženci se budou vznášet láskou, Býk dostane skvělou zprávu, Váhy mají energie na rozdávání. Co čeká na tebe a jaké dny k tobě přichází, ti prozradí právě teď naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Nejen práce, ale také rodina tě zmáhá, najednou na tebe dopadne tíha z povinností a problémů, které neustále musíš řešit. Pocit, že ti chybí síla na další náročné dny, v tobě moc radosti nevyvolá. Zhluboka se nadechni a buď nad věcí, udělej jen to, co musíš a zbytek rozděl mezi ostatní. Zítra bude zase líp.

Býk (21.4. – 21.5.)

Příznivá zpráva, radost a nadšení je tady jen pro tebe. Ať byly tvé dny jakkoliv náročné, tak teď je všechno jinak. V práci se ti bude dařit, je možná také změna, kterou přijmeš s nadšením a osobní život bude jako z románu, užij si své skvělé dny.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Překypuješ city a láskou, budeš mít pocit, že musíš rozdávat radost bez ohledu na situaci, ve které se nacházíš. Nepřeháněj to však, ne každý je ve stejném rozpoložení jako ty. Buď laskavá i trpělivá, ale nepřeháněj to s rozdáváním citů a rad, někomu to nemusí být příjemné.

Rak (22.6. – 22.7.)

Konečně přichází uvolnění, po náročnějších dnech na tebe čekají klidné a harmonické chvíle. Ať již doma, v práci nebo na dovolené. Spory, které jsi měla se svými blízkými, konečně poleví a přijde období míru i usmíření. V práci na tebe čeká zajímavá spolupráce a nabídka na nový projekt.

Lev (23.7. – 22.8.)

Vztahy, které prochází krizí, budou mít problém ukončit hádky a napětí. Dávej si pozor, ať svému partnerovi neřekneš něco, co by tě mrzelo, nezapomínej, že vyřčené slovo se již zpět vrátit nedá a ty budeš mít pocit, že výčitky a obviňování vyřeší váš problém. Opak je však pravdou, než něco řekneš, počítej do deseti a zhluboka dýchej.

Panna (23.8. – 22.9.)

Nastává období, kdy se ti začíná dařit nejen ve finanční oblasti, ale také ve vztazích. V práci na tebe čeká velmi příjemný finanční zisk, všechno vychází pro tvůj prospěch. Ať se pustíš do jakékoliv činnosti, očekávej úspěch, radost i dobré výdělky.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš před sebou velmi silné a dynamické dny, nebude ti chybět energie i na ty nejzapeklitější úkoly. Všechno vyřešíš ke své spokojenosti. Pokud potřebuješ dořešit spory s mužem, ať již doma nebo v práci, rozhodně jdi do toho, podaří se ti nemožné.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dávej si velký pozor, ať někomu nenaletíš, víš, jak se to říká, důvěřuj, ale prověřuj. Ne všichni jsou stejně poctiví jako ty a díky své povaze bys mohla naletět podvodníkovi. Dříve, než uzavřeš nějakou smlouvu, požádej o radu zkušenější, ušetříš si tak mnoho starostí i problémů.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Z nějakého důvodu jsi bez nálady, což se projeví nejen v práci, ale také doma. Nezapomínej však, že ostatní nemohou za to, jak se cítíš. Někdy na člověka padne smutek, ale neznamená to, že si nebude plnit své povinnosti. Najdi si činnost, která odvede tvé myšlenky jiným směrem, usměj se a vykroč vstříc novým dnům, které nakonec nebudou tak špatné, jak se ti zdálo.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Dávej pozor, abys všem měřila stejnou mírou. Z nějakého důvodu budeš mít pocit, že musíš být přísná a spravedlivá, což se samozřejmě ne každému bude zamlouvat. Zkus brát život víc s humorem a nadhledem, ostatní nemohou za to, jak se cítíš. Nezapomínej dodržovat sliby a na domluvené schůzky jdi raději s předstihem.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nádherné dny naplněné radostí, city i láskou v tobě vyvolají mnoho krásných pocitů. Nečekané setkání s dávným přítelem vše ještě umocní, najednou se budeš cítit opět jako před lety, když jste se nečekaně odloučili.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Dávej si pozor na to, co řekneš a uděláš. Mohla bys totiž ranit ty, kteří si to nezaslouží. Z nějakého důvodu se budeš cítit oslabená a smutná, pokud tě někdo raní, nevracej mu úder zpět, ublížilo by ti to mnohem víc, než si myslíš.

Foto: Shutterstock.com

10.9.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist