Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 1. do 7. července 2019

Plánuj, rozhoduj a zariskuj!

Ryby jsou nadšené a kreativní, Berani si osladí život, Štíři jsou plní energie. Jak je na tom tvé znamení? To ti právě teď prozradí naše týdenní horoskopy. Mrkni a bav se, jsou tady jen pro tebe!

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci to půjde ztuha, jako když se zasekneš v ledu a nemůžeš se pohnout dál. Jestli přemýšlíš nad výpovědí, vydrž, velmi brzy se dozvíš zprávu, která tvé rozhodnutí umocní. Zajdi s přáteli nebo rodinou do cukrárny, ocení to a z tebe spadne pracovní tíha a uvolníš se.

Býk (21.4. – 21.5.)

Všechno, co v těchto dnes začneš, bude mít velmi příznivý vliv na dlouhodobý vývoj a budoucnost.  Plánuj, rozhoduj a zariskuj! Budeš úspěšná. Jestli jsi sama a máš pocit, že ten pravý už nepřijde, zajdi mezi lidi, mohla bys někoho zajímavého potkat.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Chvíli budeš bez nálady, ale pak pochopíš, že tím ubližuješ pouze sobě, totiž jak se cítíš, tak to také přitahuješ. Uvědomíš si, že jen na tobě záleží, pro jakou náladu se rozhodneš. Od té chvíle všechno pofičí ve tvém tempu, to, že se ti bude dařit v práci, doma i lásce je jisté.

Rak (22.6. – 22.7.)

Konečně můžeš zase volně a svobodně dýchat. Tíha, kterou jsi v minulostí cítila zejména v oblasti citů a lásky, je pryč. Uvolni se a jdi dál, čekají na tebe skvělé začátky a chvíle s těmi, které miluješ. Dařit se ti bude také v práci.

Lev (23.7. – 22.8.)

Skvěle se ti bude dařit v pracovní oblasti, ať již podnikáš nebo pracuješ v kolektivu. Všechno půjde podle tvých plánů a představ, máš velký dar motivovat ostatní. Můžeš očekávat novou pracovní nabídku nebo povýšení.

Panna (23.8. – 22.9.)

Připrav se na nevšední zážitky, které tě na chvíli vyvedou z rovnováhy, a to jen díky tomu, že jsi vůbec netušila, jaké to je zažít něco tak báječného. Užívej každý den v radosti, dařit se ti bude ve vztazích, práci i lásce.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Začni se těšit na nové dobrodružství, to, že se ti bude líbit, je jisté. Očekávej velmi příznivé a dynamické dny. V práci se ti bude dařit a tvé nápady ocení nejen kolegové, ale také nadřízení. Pochvala je již na cestě stejně jako finanční odměna.

Štír (24.10. – 22.11.)

Očekávej příliv nové energie. Tyto dny jsou zcela ve tvé režii, dokážeš téměř nemožné, ať již v práci, studiích nebo osobním životě. Velmi pravděpodobný je také obrat v kariéře. Raduj se a sdílej své štěstí s ostatními, budou nadšení stejně jako ty.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Štěstí přeje připraveným a to, že připravená jsi, je jisté! Všechny dny jsou v naprostém klidu, pohodě a lásce. Pokud jste s partnerem měli spory, vše je pryč a přichází usmíření, nová jiskra i vášeň.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V zaměstnání pozor na překážky, které se mohou vyskytnout. Nic zásadního se nestane, ale přesto tě jistá situace na chvíli vyvede z rovnováhy. Rozhodně nic neodkládej na potom a dokonči vše, co jsi započala, zkoušky, které máš před sebou, hravě zvládneš.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V práci bude napětí, a to jen díky tomu, že se s ostatními nedokážete domluvit na jednotném řešení jistého problému. Nepotlačuj emoce a snaž se být nad věcí, když něco nejde hned, je to jen znamení, ať vydržíš a vyčkáš na lepší okamžik, pak se věci poskládají téměř samy k dokonalosti všech.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš obavy z nové pracovní nabídky? Žádné strachy, všechno zvládneš na výbornou a to, že budeš nadšená nejen ty, ale také nadřízení, je jisté. Těšit se můžeš na dynamické dny plné hravosti, nových nápadů i skvělých odměn. Užívej, však si vše zasloužíš!

Foto: Shutterstock.com

1.7.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist