Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 1. do 7. dubna 2019

Novoluní přináší příznivé změny v pracovní oblasti

Berani sklízí úspěch, Býci jdou za štěstím a Blíženci mohou slavit. Jak jsi na tom ty, ti prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Začni se soustředit na své pracovní záležitosti, díky přicházejícímu novoluní se ti začíná opravdu dařit. V kolektivní práci nechybí nadšení i elán, na studiích očekávej skvělé výsledky a různá školení ti zajistí budoucí kariéru. Do čeho se pustíš, sklidí úspěch!

Býk (21.4. – 21.5.)

Jdi za svým štěstí! Nalaď se na pozitivní vlnu a buď si jistá, že získáš vše, oč usiluješ. Štěstí, radost, láska i hojnost na tebe čeká nejen v pracovní, ale také osobní oblasti. Zkrátka a dobře, když se daří, tak se daří všude. Můžeš být na sebe právem pyšná.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Neustálý proud aktivity a energie ti dodává sílu a odvahu nejen v práci, ale také v osobním životě. Všechno, co jsi v dobrém vložila do práce, vztahů nebo lásky, se ti mnohonásobně vrací zpět. Začni slavit a nezapomeň v duchu poděkovat za přízeň, které se ti dostává.

Rak (22.6. – 22.7.)

Zkoušky, kterými v poslední době procházíš, ti přináší životní výzvy, kterým je nutné čelit. Stačí vytrvat a nebát se jít vpřed, jen tak zvítězíš. Nepodlehni tlaku okolí nebo rodiny a jdi za svým cílem, když teď neustoupíš, získáš obdiv a výsledek předčí veškerá očekávání.

Lev (23.7. – 22.8.)

V práci je vše na bodu mrazu, jako když zamrzne led a čeká se, až roztaje. Zatím na chvíli ustup stranou a dovol si nedělat vůbec nic, jen čekej, až se věci dají samy do pohybu. Nepůjčuj si peníze, ani nedávej výpověď, počkej na slunce, které problémy rozpustí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Energie, kterou jsi dala do svých pracovních, studijních nebo vztahových záležitostí, se ti vrací zpět. Jestli jsi sama, potkáš svoji životní lásku, v domácím prostředí společně prožíváte radost, štěstí a pohodu. Není nic, co bys úspěšně nedokončila nebo nezrealizovala, zkrátka a dobře, daří se ti!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Víš, jak se to říká, kdo je připraven, není překvapen, což pro tebe platí dvojnásob! Přesto, že budeš připravena čelit nenávisti ze strany kolegů v práci, jejich postoj tě natolik překvapí, že se rozhodneš odejít. Tví nadřízení se však za tebe postaví, a nakonec dopadne všechno jinak, odchází ti, kteří ti nepřáli.

Štír (24.10. – 22.11.)

Náhlé potíže, které se objeví, jsou naštěstí pouze dočasné, jak rychle přišly, tak ještě rychleji odchází. Změny, které na tebe čekají, jsou osudové, nelze se jim vyhnout, proto buď v naprostém klidu a nedělej žádná ukvapená rozhodnutí. Zanedlouho se věci opět dají do pohybu.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Je naprosto jedno, jestli prší, sněží nebo řádí vichřice, ty jsi naladěna na radost a podle toho také vypadá tvůj život. Slunce ti svítí na cestu bez ohledu, jaké počasí je venku. Nejen, že ti štěstí přeje ve všech oblastech, ještě svým nadšením a radostí motivuješ ostatní.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Elán a energie ti rozhodně chybět nebude, máš spoustu síly a chrlíš jeden skvělý nápad za druhým. Všechny těžkosti, které tě trápily v osobním i pracovním životě, odchází a jsou odstraněny. Očekávej velmi příznivý vývoj ve všech záležitostech, které ti dělaly starosti.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Problémy, které jsi měla v práci, odchází pryč, očekávej příznivé energie nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Všechno, co začneš realizovat, bude mít dlouhodobý a velmi příznivý vývoj ve tvém životě. Neboj se a pusť se do toho, budeš úspěšná!

Ryby (21.2. – 20.3.)

Všechny zkoušky, kterými jsi v poslední době procházela, přináší zasloužené ovoce. Nejen, že dosáhneš vyššího vzdělání, dostaneš také nabídku na povýšení, která bude natolik lukrativní, že tě ani nenapadne ji odmítnout. Problémy v osobním životě zdárně dořešíš.

Foto: Shutterstock.com

1.4.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist