Horoskopy podle tarotu na nový týden: Vodnáři, pozor na lenost. Raci, přichází úspěch

Rybky plují na pohodu. Berani, usmějte se. Býci pocítí změnu. Jaký bude nový týden od 8. do 14. srpna 2022 podle tarotových karet? Přečti si právě teď!

tydenni-horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vyhrávají všechny, které jsou právě nyní na zasloužené dovolené. Tam se totiž běžné starosti pracovního týdne nedostanou. Pokud je to jen trošku možné, nechej vše v poklidu plynout, nic zásadního se neděje, ale chuť do práce chybí. Udělej jen to nejnutnější a pak skoč s chutí do letních radovánek. Radost, kterou pocítíš, v tobě probudí další krásné emoce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V pracovní oblasti může přijít změna, kterou budeš zpočátku vnímat velmi rozporuplně. Stačí zachovat klid a chladnou hlavu, abys pochopila, že vše se děje pro tvůj prospěch a úspěch. V rodinném životě na tebe čekají velmi hezké chvíle s těmi, které miluješ.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš možnost úspěšně skoncovat se záležitostmi, které ti dlouhodobě přináší smutek a zmatek. Náhlá a rychlá změna tě zprvu zaskočí, ale jakmile se uklidníš, přijde velká úleva i radost z toho, že jsi vše dokázala a zvládla.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V pracovní oblasti přichází změna k lepšímu bez ohledu na to, co právě nyní prožíváš či řešíš. Dařit se ti bude také v osobním životě, v lásce a ve vztazích. Vykroč s úsměvem vstříc letní pohodě a věř, že tě štěstí hned tak neopustí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nástup do nového pracovního týdne bude náročnější, protože se ti do ničeho nebude chtít. Duchem se budeš toulat v krásných vzpomínkách a horko těžko se soustředíš na pracovní úkoly. V polovině týdne se vše zlomí a velmi rychle všechno doženeš. V osobním životě na tebe čekají velmi příjemné energie.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Usměj se a vykroč vstříc nádherným a šťastným dnům. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě, lásce a vztazích obecně. Raduj se a sdílej své štěstí s těmi, které máš ráda, tvá radost se ještě znásobí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Nádherné dny jsou tady jen a jen pro tebe. Harmonie, ladnost, úspěch i štěstí stojí věrně při tobě. Dařit se ti bude v zaměstnání, v podnikání i v osobním životě. Neboj se řešit i nepříjemné záležitosti. Všechno zvládneš levou zadní a pocity štěstí se tě hned tak nepustí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci dávej pozor na rušivé myšlenky, které by mohly narušit tvou rovnováhu. Pohlídej si důležité termíny, faktury a také dokumenty, pak tě již nic nerozhodí a nepřekvapí. Hezké chvíle na tebe čekají v osobním životě i vztazích obecně.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělá komunikace, jasné myšlení a skvělé rozhodování ti pomůže vyřešit jakoukoliv záležitost a urovnat veškeré spory. Nic neodkládej a s chutí se pusť do práce. Štěstí a radost tě hned tak neopustí, což pocítí také všichni ve tvé blízkosti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nový týden prožiješ v radosti, v pohodě a harmonii. Práce, dovolená, osobní život, to vše se odehrává v nádherných a láskyplných energiích. Užívej letní pohodu do sytosti a rozdávej tam, kde radost chybí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Začni se těšit na dny, ve kterých vynikáš svou dobrou náladou a tvořivostí. Ostatní se ti s láskou podřizují a naslouchají. Využij skvělé dny na maximum. Nedovol lenosti, která by se mohla objevit v průběhu týdne, aby ti překazila nadčasové a úspěšné dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělá energie, ještě lepší nápady, bystrý úsudek a rychlost, tak to a ještě něco navíc na tebe čeká v novém týdnu. Ve hře jsou nové pracovní příležitosti, skvělé nabídky nebo neočekávané štěstí, které podporuje tvé úsilí a snahu změnit svůj život.

text. Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

8.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist