Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotových karet

Připrav se na náročný týden

Nový týden je tady a s ním i zbrusu nového horoskopy. Tentokrát bude náročný, ale mysli pozitivně a otevři svoji mysl dobré náladě. Hodně se usmívej a nedovol ostatním, aby tě vtáhli do konfliktů a hádek. Novoluní probouzí v lidech mnoho rozporuplných emocí, důvěřuj svému srdci a neuděláš chybu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Oslavuj! Máš pocit, že není důvod? Ale ano, vždy je důvod k oslavám a dobré náladě. Jen tak ladně propluješ náročným týdnem, který velmi špatně snáší také tví nejbližší. Vykouzli na tváři úsměv a najdi si důvod, proč být šťastná. Pokud váháš nad pozváním do společnosti, rozhodně jdi, budeš nadšená a setkáš se stejně pozitivně naladěnými lidmi.

Býk (21.4. – 21.5.)

Nová příležitost! Dlouho očekáváš změnu a stále máš pocit, že nepřichází? Nyní je všechno jinak, silné energie tvé plány ještě umocní a ty si zcela jasně půjdeš za svým. To, že budeš úspěšná, je jisté. Nedovol ostatním, aby ti do tvých plánů zasahovali, mohou sdělit svůj vhled, ale kritické poznámky raději přehlížej, trošku ti totiž závidí!

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Výzva! Přijmi výzvu, která k tobě právě přichází bez ohledu na reakce a pochybnosti ostatních. Jaké v tobě tato nová nabídka vyvolává pocity? Cítíš radost a nadšení, stejně jako když jsi byla malé dítě? Ano, to je správné znamení, nedovol strachu, aby tě ovládl a pusť se do toho, po čem tak dlouho toužíš, můžeš se spolehnout na úspěch.

Rak (22.6. – 22.7.)

Úspěch! Nevěříš? Tak začni, přichází k tobě spolu s novými nápady a spoustou energie. Máš na to dokázat, co v tobě doopravdy je a postavit se výzvě. Ať se nadchneš pro cokoliv, budeš úspěšná, stačí když si srovnáš myšlenky v hlavě a poslechneš intuici, která tě povede krůček po krůčku až k tvému vysněnému cíli!

Lev (23.7. – 22.8.)

Stres! Opatrně se nadechni a nedovol okolním vlivům, aby tě ovlivnily natolik, že se poddáš strachu a emocím. Ano, mohou se skutečně vynořit, ať již v podobně nepříjemného snu nebo netaktní poznámky od někoho, komu jsi zcela důvěřovala. Nenechej se rozhodit a mysli pozitivně, pamatuj, že strach je jen nedostatek lásky, kterou si tímto postojem zbytečně blokuješ.

Panna (23.8. – 22.9.)

Aktivita! Buď rázná a energická, všechny plány, o kterých jsi jen snila, dostávají novou podobu a ty je můžeš začít pomalu ale jistě realizovat. Můžeš se spolehnout, že ti do života přijdou přesně takoví lidé, kteří tě posunou ještě mnohem dál a pomohou ti tvůj projekt dokončit. Začni se radovat, úspěch je na cestě k tobě!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Odpočívej! Zastav se a zhluboka dýchej, nutně potřebuješ odpočinek, nejen tvé fyzické tělo jede na doraz, ale také srdce a mysl potřebuje zklidnit a vyčistit od všech myšlenek a strachů. Nic si nevyčítej, ať se ve tvém životě stalo cokoliv, mělo to tak být. Teď se zaměř na sebe, na svůj cíl a pomalu ale jistě pokračuj dál. Jdeš správným směrem!

Štír (24.10. – 22.11.)

Odvahu! Přichází velké zlepšení a změna v tom, co tě ještě donedávna trápilo a nedalo spát. Přichází k tobě nová nabídka od muže, který ti velmi zásadně změní celý tvůj život. Z počátku můžeš mít obavy, což je zcela přirozené. Nechej vše odeznít a přijmi jeho nabídku, rozhodně se ti bude líbit. Pokud jsi sama, tak věř, že láska, kterou ti dá, bude nadpozemská, nadechni se a přijmi ji.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Vpřed! Nenechej se ničím ani nikým zastavit, pokračuj vpřed i přesto, že tě ostatní mohou od tvých plánů a cílů zrazovat. Jdeš správným směrem a někdy je lepší, když je na své cestě člověk sám. Tvá intuice tě povede, přesto se nebraň vhledu někoho zkušeného, může ti ukázat, jak odbourat počáteční těžkosti i strach z neúspěchu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nepředstírej! Ujasni si, co přesně od života chceš a pak za tím jdi. Nevadí, že ještě nevidíš jasnou cestu a stojíš na křižovatce. Důležitý je tvůj čistý záměr a vnitřní pravda, za kterou si stojíš. Nedovol ostatním, aby tě zdržovali tím, že do tvé mysli budou vkládat strach a obavy z budoucnosti. Nemyslí to s tebou upřímně, snaží se obhájit především svůj vlastní záměr a prospěch.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Hojnost! Začni slavit, přichází k tobě velmi příznivé dny, které zcela jistě ovlivní také tvoji budoucnost. Pokud tě trápily finanční problémy nebo jsi snad ztrácela víru v uzdravení, je všechno jinak a konečně k tobě přichází hojnost ve všech směrech. Usměj se a začni své štěstí sdílet s ostatními, poděl se o svoji radost i uzdravení.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Příležitost! Dostáváš mnoho darů a jedním z nich je také možnost podílet se s ostatními na velmi důležitém projektu. Můžeš se spolehnout na to, že tvůj záměr i cíl nalezne správný směr. Díky ostatním, kteří jsou ochotni s tebou spolupracovat, vytvoříte nečekaný projekt, který sklidí úspěch také v budoucnosti!

Foto zdroj: Shutterstock.com

30.1.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist