Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotových karet od 4. do 10. května 2020

Raduj se, láska přichází

Berani, nestresujte se. Býci, radujte se. Blíženci, milujte se. Přichází úplněk a vnáší do života lásku, radost a souznění. Jak na tom bude tvé znamení? To ti prozradí naše horoskopy podle tarotových karet na nový týden.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pocit, že jsi pod velkým tlakem, v tobě probudí mnoho rozporuplných emocí. Zejména v zaměstnání nevíš, kam dříve skočit, jako by se všechno zameškané muselo dohnat okamžitě. Zkus se přes stávající situaci usmát a říct si, to bude dobré, protože to tak je. Vydrž a nestresuj se, všechno se za pár dní doladí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pracovní neúspěch je pryč a přichází nové pracovní smlouvy, projekty či práce nová. Konečně víš, na čem jsi a úlevně si oddechneš. Napětí odchází a přichází mír, pohoda, radost i štěstí, což se týká také vztahů a osobního života.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nejkrásnější týden pod sluncem vnáší do života lásku, štěstí, radost a také peníze. Pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, tak vydrž, buď trpělivá a s láskou se na sebe podívej do zrcadla a řekni mám tě ráda. Využij příležitost a začni realizovat, co v minulosti nešlo, budeš úspěšná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci to pošlape ve svižném tempu, skvělé energie, kam se podíváš. Ve vztazích přichází zlepšení, láska, radost a také štěstí. Pokud jsi sama a lásce otevřená bez přílišného lpění a chtění, tak velmi rychle potkáš svou spřízněnou duši. Raduj se, láska a štěstí přichází.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Všechno, co v těchto dnech začneš realizovat, bude mít dlouhodobý vliv na tvou budoucnost a to, že se ti bude líbit, je jisté. Jdeš správným směrem, ať se jedná o práci, vztahy či lásku, s naprostou přesností víš, co udělat a jak se rozhodnout, jen tak dál. Štěstí stojí věrně u tvého boku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Je zbytečné dělat si přehnané starosti a bát se budoucnosti. Teď na tebe totiž čekají báječné dny a to, že budeš přemýšlet, co bude a jak to bude, je zcela zbytečné. Vychutnávej láskyplné dny s partnerem, rodinou či přáteli. Budeš nadšená a ostatní s tebou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Veselost, hravost, vděk i láska, tak to jsou přesně energie tohoto týdne. Začni se těšit, oslavuj, raduj se a miluj, přichází jaro a vnáší do života mnoho láskyplných energií. Poděl se o své štěstí s ostatními a věř, že vzájemná radost bude veliká.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Z hlediska financí a tvůrčího vhledu se před tebou otevírají zcela nové možnosti. Štěstí ti přeje nejen v pracovním a domácím prostředí, ale také ve finančních záležitostech. Udržuj si dobrou náladu, protože k tomu máš opravdu velký důvod. Oslavuj dny úspěchu, radosti a lásky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Využij skvělé energie k realizaci svých plánů. Tvořivost, nápaditost a také chuť do práce v tobě probudí mnoho radosti, vášně a hravosti. Díky tomu dosáhneš nemožné nejen v oblasti práce, ale také v osobním životě. Hraj si, tvoř a budeš nadšená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Potřebuješ nutně dokončit důležitý projekt v práci nebo osobním podnikání? Můžeš se spolehnout na to, že ti pomůže zdatný pomocník, který tě nejen ochrání, ale také podrží psychicky, což je asi nejdůležitější. Přijmi pomoc s vděčností a bez výčitek, však si vše zasloužíš. Dařit se ti bude také v lásce a vztazích obecně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Můžeš se těšit na krásné a skvělé dny, které budou bavit nejen tebe, ale také tvé blízké. Dobrá náladě tě neopustí a v práci se chystá překvapení v podobě odměny. Pokud nejsi zvyklá přijímat dary, rozhodně se to nauč a zároveň svou radost sdílej s ostatními, bude mnohonásobně vyšší.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš potíže ve vztahu a neustále ti hlavou proudí otázky proč se partner nechová podle tvých představ? Začni mu víc důvěřovat a méně vyčítat, pak se můžeš spolehnout na to, že ti snese modré z nebe. Ani tobě se nelíbí, když ti někdo neustále něco předhazuje a dokazuje, jak jsi nedokonalá. Pamatuj, radost, láska a souznění je klíčem ke štěstí.

foto-zdroj: shuttertstock.com

4.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist