Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet od 4. do 10. února 2019

Čeká tě úspěšný pracovní týden

Berani najdou práci, Býci dostanou pochvalu a Raci zvládnou nemožné. Jak je na tom tvé znamení, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Úspěch na tebe čeká především v pracovní oblasti, pokud práci máš, můžeš očekávat zvýšenou aktivitu a také velmi příjemné finanční ohodnocení. Jestli místo teprve hledáš, buď si jistá, že budeš úspěšná a najdeš přesně to, po čem tolik toužíš. Ještě ti zůstává dostatek tvůrčí energie na osobní život.

Býk (21.4. – 21.5.)

V zaměstnání na tebe čeká odměna za skvěle odvedenou práci, pokud podnikáš, můžeš se těšit na dobré obchody a zvýšený příjem. Pokud místo hledáš, rozhodně se neboj vyrazit na nové konkurzy a pohovory, budeš úspěšná! Štěstí na tebe čeká také v osobním životě.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

V práci si tě chválí nejen nadřízení, ale také kolegové, kteří pějí jen samou chválu na tvou láskyplnou povahu a odvahu prosadit plány ostatních. Zkrátka a dobře jsi profesionál a podle toho s tebou také jednají, pokud místo hledáš, neboj se přijmout zcela novou profesi, budeš se tam cítit jako ryba ve vodě.

Rak (22.6. – 22.7.)

Skvělá intuice tě povede až k cíli, neexistuje problém, který bys hravě nezvládla, s velkou pravděpodobností však žádný nenastane. Štěstí na tebe čeká nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Soudy, úřady, pohovory či studia – vše hraje ve tvůj prospěch a ty odcházíš jako vítěz.

Lev (23.7. – 22.8.)

Zamysli se a zbav se všeho nepodstatného, falešného a zbytečného. Konečně pochopíš, proč jisté okamžiky ve tvém životě musely nastat, přestože nebyly zrovna příjemné. Přichází období bilancování a rozjímání nad pracovním i osobním životem. Nespěchej, o dobré nápady nebudeš mít nouzi.

Panna (23.8. – 22.9.)

Pocítíš štěstí, radost a láskyplnou energii nejen k sobě, ale také k ostatním. Ať již bylo období ve tvém životě jakkoliv náročné, nyní přichází úleva a mír. Co je potřeba dokončit, hravě zvládneš a energie ti nebude chybět ani při náročnějším rozhodování v osobním životě.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Musíš se urychleně rozhodnout a netušíš, která možnost je ta správná? Nespěchej! Nyní nejsou správné energie na ukvapená rozhodnutí, když se uklidníš, probereš si možnosti i šanci na úspěch, pochopíš, že ještě nenastal ten správný čas. Zanedlouho do sebe vše zapadne téměř samo a ty pochopíš, jak důležité bylo nespěchat.

Štír (24.10. – 22.11.)

Stabilní práce, finanční jistota a jako bonus skvělý pocit z dobře vykonané práce. Klidně se pusť do změn, přinesou ti užitek, radost a nadšení. Nezapomeň si dopřát také zasloužený oddych, pozvi své blízké na večeři a sdílej radost s ostatními.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Stojíš pod svou šťastnou hvězdou, něco si přej a pusť své přání k nebi. Když na něm nebudeš lpět a necháš vše na osudu, můžeš se spolehnout, že dostaneš nejen co si přeješ, ale i něco navíc. Užívej své dny a nebraň se lásce, je upřímná.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Na cestě k tobě je dobrá zpráva, bude se týkat citového života, lásky nebo také těhotenství. Podaří se ti dokončit veškeré resty v práci i osobním životě, tvá nálada bude skvělá. Očekávej spokojenost v práci i doma.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Chystáš na pohovor, zkoušku ve škole nebo tě snad čeká náročná porada? Nemusíš se bát, tvé komunikační schopnosti jsou skvělé, všechno hravě zvládneš levou zadní, a ještě budeš nezávazně vtipkovat a bavit ostatní. Dařit se ti bude také ve vztahové oblasti.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nedá se nic dělat, ale je nejvyšší čas odpoutat se od nepodstatného a začít konečně něco dělat. Odsouvání problémů nic nevyřešilo a ty najednou pochopíš, že musíš udělat tlustou čáru za minulostí a začít zcela nově. To, že se ti uleví, je jisté, jen je potřeba dotáhnout vše do konce.

Foto: Shutterstock.com

4.2.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist