Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet

Nový týden bude náročný, plný neupřímnosti a žárlivosti

Nový týden je tu a s ním také naše nové horoskopy podle karet. Co nás čeká? Tento týden bude pro některé opravdu náročný, potýkat se budeme se žárlivostí. Někteří budou v zajetí emocí a další budou narážet jen na nepochopení. Jak na tom bude tvé znamení? Mrkni na naše týdenní horoskopy a dozvíš se mnohem víc!

Beran (21.3. – 20.4.)

Ať se kolem tebe děje cokoliv, tebe se to vůbec netýká, jdeš si svojí cestou, na které tě čeká štěstí a úspěch. Pokud váháš, čím udělat radost svým nejbližším, spolehni se na svůj instinkt, který tě zavede přesně tam, kde máš být. Úspěch na tebe čeká také při řešení nepříjemných záležitostí, ať již u soudu, na úřadech, ve škole nebo na pracovní cestě. Nemusíš se bát, všechno pracuje ve tvůj prospěch.

Býk (21.4. – 21.5.)

Cítíš se jako malé dítě, drobné denní radosti v tobě probouzí touhu pomáhat ostatním. Pokud toužíš po miminku, je velká šance, že nečekaně otěhotníš a radost bude o to větší, protože jsi již ztrácela víru. Úspěch čeká také na všechny, které hledají práci. Nová pracovní nabídka tě nadchne, nejen, že kolektiv bude jako tvoje druhá rodina, velmi zajímavé budou také finance.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

V práci se cítíš jako ryba ve vodě, přichází skvělé energie na uzavírání nových obchodů i finančních transakcí. Na vrcholu budou profese, které se zabývají financemi, podaří se ti uzavřít skvělé smlouvy, získat nové profesní partnery i velmi příjemně navýšit své konto. Pokud jsi nezadaná, pozor na muže, který se kolem tebe motá, ještě to není partner do nepohody, ten přijde později.

Rak (22.6. – 22.7.)

Blíží se k tobě velmi dobrá zpráva, která se bude týkat víc osobního než pracovního života. Pokud čekáš na schválení hypotéky, úvěru nebo snad řešíš s domácím prodloužení nájemní smlouvy, buď si jistá, že vše klapne podle tvých představ. Jestli se rozhlížíš po novém bydlení, také zde na tebe čeká úspěch, rozhodně na nic nečekej a vyraž na obhlídku nového hnízdečka lásky.

Lev (23.7. – 22.8.)

Drž si nadhled a nenechej se rozhodit situacemi, které jsou kolem tebe. V práci to docela vře a kolegové jsou nervózní a podráždění, tebe se to ovšem netýká. Nesnaž se do jejich emocí zasahovat a v klidu odevzdej šéfovi svoji práci. Buď si jistá, že ocení tvoji přesnost, což bude pro ostatní podnět k pomluvám a intrikám. Ve vztazích pozor na žárlivost a podezřívání, promluv s partnerem, až se zcela uklidníš.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máš dobré pracovní i domácí podmínky, můžeš se pustit do realizace svých plánů a dokonce se ti podaří zrealizovat dávný sen. Pokud máš obavy, že ti šéf neprodlouží smlouvu, naopak potěší tě novinkou, nejen, že dostaneš smlouvu novou, ale budou tam zcela jiné a výhodnější podmínky. To, že ti ze srdce spadne obrovský balvan, je jisté.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Každý den bude ve znamení lásky, dobrých vztahů a skvělých pocitů. Dokonce tě nikdo a nic nevyvede z rovnováhy, naopak ještě zklidníš neshody v práci i doma. Pokud jsi sama, buď si jistá, že potkáš spřízněnou duši, nejen, že budete mít stejné zájmy, ale velmi brzy začnete plánovat společnou budoucnost. Vše ti bude připadat jako v pohádce, věř, že je to pravda a užívej láskyplné chvíle.

Štír (24.10. – 22.11.)

Intriky, faleš a neshody tě mohou natolik otrávit, že začneš přemýšlet nad změnou zaměstnání. Zkus ještě pár dní počkat, až se zcela uklidníš, nejednej pod vlivem emocí, tvé rozhodnutí by tě začalo velmi brzy mrzet. Může se totiž stát, že šéf ženě, která stojí za problémy, neprodlouží smlouvu a odejde ona. Buď ve střehu, ale nenechej emoce, aby rozhodovaly za tebe, jak se říká – ráno je moudřejší večera, což pro tebe platí dvojnásob.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Tolik očekáváná změna je již konečně tady! Z počátku budeš nevěřícně kroutit hlavou, ale jakmile se zhluboka nadechneš, pochopíš, že tvůj život nabírá zcela nový směr. Minulost, která tě tolik trápila, se konečně ukončí a na tebe čekají krásné a pohodové dny plné lásky a radosti. Pokud firma, ve které jsi roky pracovala, zanikla, nové místo je již na cestě k tobě a výrazně si polepšíš.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Zpráva od muže tě nadchne, přestože start do nového týdne je trošku ospalý, tak si buď jistá, že tato novinka tě probere! Může se týkat nové pracovní nabídky nebo zakázky, o kterou jsi delší dobu usilovala a nejen, že ti zajistí pravidelný finanční zisk, ještě tě bude bavit. Také doma se vše uklidní a s partnerem si domluvíte jisté podmínky, které se rozhodnete oba splnit.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě může probudit smutek a nejistotu. Věř, že je to jen chvilkové. Když se podíváš kolem sebe, máš tam přítele, který ti nejen naslouchá, ale dokáže tě také ochránit. Drží nad tebou ochrannou ruku, jako tvůj anděl strážný. Překvapení čeká také na všechny, které touží po sňatku a bojí se partnera zeptat, jak vše vidí on. Také vztahy, které procházely krizí, naleznou společnou řeč a usmíří se.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ochlazení ve vztazích a nejistota co bude dál, v tobě probudí touhu odejít bez řešení. Na to rychle zapomeň! Útěk totiž nic neřeší, promluv s partnerem o svých pocitech a můžeš si být jistá, že naleznete společné řešení. Až potom si uvědomíš, jakou chybu bys udělala, kdybys jednala pod vlivem emocí a žárlivosti. V práci si drž nadhled, protože se na tebe navalí mnoho úkolů a povinností, rozděl úkoly také mezi ostatní, nejsi tam sama.

Foto zdroj: Shutterstock.com

28.11.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist