Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet na nový týden

Nový týden je opět tady a s ním také nové horoskopy. Bude se ti dařit v lásce, kariéře, nebo spíš v soukromém životě? A na co by sis měla dát pozor? Přečti si více…

Beran (21.3. – 20.4.)

Neshody, které se týkají tvých financí, se vyhrotí bez ohledu, jestli řešíš plat v práci nebo finanční rozpočet v domácnosti. Když se uklidníš, znovu se zamyslíš nad svými požadavky a přehodnotíš, co bys ještě mohla tolerovat a co naopak ne, přijde řešení. Nenechej se zatáhnout do sporů a hádek, stůj za svým a buď si jistá, že dostaneš to, oč usiluješ.

Býk (21.4. – 21.5.)

Naskýtá se ti skvělá příležitost uzavřít novou smlouvu, ať již pracovní v podobě nového zaměstnání nebo uzavřeš výhodnou finanční půjčku. Končí období nezdaru a přichází k tobě zklidnění ve všech životních oblastech. Využij tyto příznivé dny k dořešení a zharmonizování problémů a odstranění překážek, které ti stály v cestě.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Do tvého života může vstoupit mladá osoba, od dvaceti do osmadvaceti let. Způsobí ve tvé hlavě pořádný zmatek, dokáže být totiž velmi přesvědčivá a bravurně umí manipulovat s lidmi kolem sebe. Vždy dostane, co potřebuje. Nenechej se zmást příjemným vzhledem a stůj nohama pevně na zemi, nemyslí to s tebou upřímně, její slova i úmysly jsou falešné.

Rak (22.6. – 22.7.)

Jakýkoliv problém, který nyní řešíš a týká se bydlení i financí, dopadne dobře! Můžeš si být jistá výsledkem, který tě potěší a do žil vlije novou energii. Po složitějším období přichází zklidnění a harmonie. Úspěch se týká také úředních záležitostí, dědictví, které nebylo možné ukončit nebo sporu s bývalým partnerem ohledně výživného pro děti.

Lev (23.7. – 22.8.)

Všechno, co jsi až doposud vybudovala ať již v osobním či pracovním životě, padá jako domeček z karet. To, co bylo dlouho nefunkční, za dramatických okolností z tvého života odejde a přijde zcela nový svěží vítr. Až se otřepeš z nepříjemných změn, pochopíš, jak moc ti pomohly a k čemu byly dobré. Nepoddávej se okolním vlivům a věř, že do tvého života přichází velmi příznivá změna.

Panna (23.8. – 22.9.)

To, oč jsi v minulosti usilovala a stále se ti nedařilo jisté věci zrealizovat, je u tebe. Máš před sebou nadčasové dny plné radostných pocitů, lásky a šťastných chvil s rodinou i partnerem. Můžeš se také těšit na výborné vztahy na pracovišti a nalezení romantické lásky, pokud jsi nezadaná. Využij příznivé dny k uskutečnění svých snů a plánů.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Je zapotřebí, abys udělala další krok, situace, která pro tebe nebyla právě příjemná, vyžaduje rázné a přímé jednaní. Jen co se pro změnu rozhodneš, přijde zcela nová a svěží energie. Důležité je nesetrvávat v tom, co již dávno nefunguje, udělej první krok a věř, že budeš nadšená. Úspěch na tebe čeká nejen v osobním, ale také v pracovním životě.

Štír (24.10. – 22.11.)

Situace, kterou jsi v minulosti nezvládla dořešit a odložila ji na „jindy“, se vyhrotí a ty budeš přinucena k ráznému kroku. Uděláš jednou provždy tlustou čáru za tím, co tě svazovalo a co ti nesloužilo, samozřejmě, že se ti uleví, jen musíš vydržet kritické připomínky a neshody. To, že všechno zvládneš, je jisté!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Když se zaměříš na péči o své tělo, uděláš to nejlepší, co můžeš. Zamysli se, co tvému tělu dělá dobře a co mu naopak vůbec neprospívá. Pokud váháš, jestli využít službu výživového poradce, rozhodně jdi do toho, budeš nadšená výsledkem. Vyladíš svůj organismus, zharmonizuješ mysl i tělo, a to, že se budeš cítit jako znovuzrozená, je jisté!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nový začátek, nová energie nebo také nová známost. Pokud jsi již zadaná, žádné strachy, můžeš navázat skvělé přátelství nebo uzavřít novou dohodu se stávajícím partnerem. Na tebe, nezadaná, čeká nová láska, jedna událost stíhá druhou a ty nebudeš vědět, kam dříve skočit, těš se, nový partner v tobě probudí také novou energii a touhu poznávat vše nepoznané.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Úspěch a materiální zisk v tobě probudí nadšení a chuť změnit životní styl nebo alespoň vyzkoušet něco nového, nepoznaného. Dobře děláš, nadšení a radost tě budou provázet od pondělí až do neděle. Ať se pustíš do čehokoliv, budeš úspěšná, což se týká osobního i pracovního života. Splníš si dávné přání a sen, partner nebo rodina tě podpoří.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nejkrásnější chvíle jsou tady jen pro tebe, můžeš se těšit na hojnost a úspěch ve všech životních oblastech. Dařit se ti bude nejen v osobním, ale také pracovním životě. Pokud očekáváš zprávu ohledně žádosti na zvýšení tvého platu, tak věř, že vše vyjde podle tvých představ. Nezapomeň svoji radost a nadšení sdílet také s ostatními.

Foto zdroj: Shutterstock.com

17.10.2016 6:00| autor: Sára Částečková

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist