Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 9. do 15. března 2020

Úplněk ti dodá odvahu a sílu ukončit minulost

Berani mohou zariskovat, Býci pocítí kouzlo lásky, Blíženci a Raci jdou za svým štěstím. Jaký bude tvůj úplňkový týden? Tak to ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Buď zvídavá a odvážná. Neboj se dokončit vše, co ti v minulosti nešlo, právě nyní je správná chvíle. Máš otevřené dveře a síla úplňku ti pomůže dokončit veškeré spory a problémy. Neboj se zariskovat, vše se krásně rozjíždí, jediné, co musíš udělat, je být aktivní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přicházející úplněk vnáší do tvého života kouzlo lásky. Dej najevo svému partnerovi, že o něho stojíš a vážíš si všeho, co pro tebe dělá. Smutná nemusíš být ani pokud jsi sama, když rozdáváš lásku ostatním, dostáváš ji několikanásobně zpět, rozdávej bez očekávání a spolehni se na to, že také ty prožiješ kouzlo zamilovanosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nic zásadního se nestane, jen je zapotřebí, abys byla ve střehu a pohlídala si splatnost důležitých faktur či pohledávek. Co se týká lásky, partnerského vztahu a vztahů obecně očekávej velmi příznivé a láskyplné dny, což ti plně nahradí mírné napětí v práci.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jdi za svým štěstím, za láskou i radostí! Jsi sama? Nezoufej, láska se přeci nemusí sdílet jen s opačným pohlavím, když uděláš radost druhým, tvůj pocit bude nádherný. Dařit se ti bude v osobním i pracovním životě, tak vykroč s úsměvem štěstí naproti.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli dumáš, co se bude dít v pracovní oblasti a provází tě strach i nejistota, nemusíš se bát. Jakékoliv změny, které se v těchto dnech odehrají, jsou pro tvé nejvyšší dobro. Nalaď se na klid a spolehni se na to, že prožiješ báječné dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud hledáš práci a ztrácíš pomalu naději, nevzdávej se! Tvá chvíle právě přichází, díky nečekanému setkání objevíš skvělé místo a pochopíš, proč se všechno dělo. Vztahy, které prochází krizí, mohou vše v klidu dořešit a domluvit se, co bude dál.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocítíš neustálý příval energie, radosti i lásky. Nejen, že jsi okouzlující a empatická, ale jsi si vědomá také toho, že cokoliv dáváš, dostáváš zpět. Skvělé energie tě provází ve všech životních oblastech.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš talent, nadání a také velkou příležitost vše zúročit. Zapomeň na minulost, ať již byla jakákoliv a vrhni se vstříc novým a skvělým začátkům. Jako by ti síla úplňku dodávala energii a zdravou dravost prosadit se a zrealizovat vše, co ti v minulosti nešlo.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná máš pocit, že se ti smůla lepí na paty, ale věř, že když právě teď změníš svůj postoj a vezmeš otěže svého života do svých rukou, pochopíš, proč se ti jisté věci neustále vracely do života. Pak ti již nic nestojí v cestě za úspěchem a láskou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V lásce se blýská na lepší časy a od toho se odvíjí všechno. Pocit, že jsi milovaná a že umíš lásku také rozdávat, v tobě probudí mnoho radostných pocitů. Dařit se ti bude opravdu ve všem, úsměv dokreslí tvou přitažlivost a dobrou náladu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Konečně se uspíší vyřešení veškerých problémů, jako by samotná luna stála při tvém boku a vedla tě s důvěrou i láskou vpřed.  Získáš ztracený majetek, štěstí ti přeje také v lásce a ukončení dědických sporů.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ať máš před sebou jakkoliv náročné dny, spolehni se na to, že ti odvaha a síla pomohou vše dokonale zvládnout. Úspěch očekávej především v komunikaci, ať již na poradách, zkouškách nebo jiných důležitých jednáních. Štěstí je na tvé straně, ať se děje cokoliv.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist