Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 7. do 13. října 2019

Plň si sny, úplněk ti pomůže

Magická síla úplňku ti pomůže zrealizovat tvé plány. Berani pocítí radost, Býci, pozor na zdržení, Blíženci jsou šťastní. Jak jsi na tom ty, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V pondělí pocítíš velkou radost z práce, což je pro tebe velký zázrak a od toho se odvíjí také ostatní dny. Očekávej díky skvělému naladění úspěchy pracovní, vztahové i v osobním životě se blýská na skvělé časy. Setkání s dávnou láskou v tobě probudí mnoho krásných vzpomínek.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Spěcháš na důležitou schůzku? Počítej se zdržením, proto si nechej dostatečnou rezervu, ať nepřijdeš pozdě. V práci na tebe nečekají žádné zásadní změny, jako když se na malou chvíli zastavíš na mrtvém bodě, stejně tak budeš pomalu proplouvat i v osobním životě. Někdy je zastavení a klid důležitým mezníkem k dalšímu rozhodnutí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Cítíš se šťastně jako malé nevinné dítě, radost, láska, pohoda a harmonie, která z tebe vyzařuje, bude skvělou motivací také pro ostatní. Udělej si malou radost a nezapomeň říct těm, které miluješ, jak jsi šťastná, že jsou součástí tvého života a sdílejte společně krásné okamžiky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

U tebe opravdu platí přes překážky ke hvězdám! Zvládneš nemožné a díky tomu tě již nic nevyvede z rovnováhy. Pokud stojíš na pomyslné křižovatce a rozhoduješ se, zdali změnit práci, tak věř, že impulz přijde velmi rychle a ty si navíc ještě polepšíš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocítíš důvěru v citové oblasti, ve vztazích se opět probudí vášeň a jiskra, což v tobě probudí mnoho krásných pocitů a vše se odrazí také v pracovní oblasti. Zkrátka a dobře bude se ti dařit a získáš vše, oč jsi v minulosti usilovala.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš pochybnosti, jakou cestou jít dál nebo snad potřebuješ dořešit vztahy či pracovní oblast? Máme pro tebe skvělou zprávu, ať se pustíš do čehokoliv, budeš úspěšná, slunce ti svítí na cestu a podle toho se odvíjí také tvé další kroky. Zařizuj, vyřizuj, seznamuj se a neboj se měnit život!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Chystáš se na první rande a přemýšlíš, jestli je to konečně ten pravý? Vypadá to, že ten pravý k tobě teprve přijde. Neboj se odmítnutí, je to jen proto, že na tebe čeká někdo mnohem lepší a láskyplnější. Nesnaž se všem zavděčit a zkus někdy také říct NE, uleví se ti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Potřebuješ udělat důležitá rozhodnutí a stále si nejsi jistá výsledkem? Zkus ještě pár dní vydržet, když zachováš klid a nebudeš se snažit za každou cenu udělat nejistý krok, pak se spolehni, že budeš úspěšná. Vydrž a netlač na pilu, vše by se obrátilo proti tobě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V partnerství se blýská na lepší časy, pokud bylo doma dusno, přichází uvolnění, které přináší jiskru i vášeň. Jestli toužíš po lásce a jsi nezadaná, rozhodně neseď doma a vyraz s přáteli do víru zábavy, výlet, přednáška nebo jiná aktivita ti přináší šanci na novou lásku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Snažíš se vylepšit finanční situaci a máš pocit, že ti ostatní hází klacky pod nohy? Vydrž! Zlepšení přijde, jen je zapotřebí, abys byla trpělivá a nejednala zbrkle. Udělej si plán na delší časové období a krůček po krůčku realizuj své sny a plány. Můžeš se spolehnout na to, že budeš úspěšná!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Blíží se k tobě velmi příznivá změna ať již ve vztazích či pracovní oblasti. V práci je potřeba nastolit rovnováhu a nenechat se využívat, tvé výsledky naberou ten správný směr a odměna tě velmi příjemně překvapí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci to poběží přesně podle tvých představ, dokonce máš velkou šanci vyhrát konkurz nebo získat zcela nové zaměstnání. Dařit se ti bude také v osobním životě bez ohledu, jestli jsi zadaná nebo lásku teprve hledáš. Buď aktivní a výsledek tě nadchne.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.10.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist