Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 6. do 12. dubna 2020

Úplněk přináší naději a skvělou komunikaci

Beran všechno zvládne, Býk dostane dárek a Blíženci sklízí úspěch. Jak je na tom tvé znamení podle tarotu, ti prozradíme právě teď.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Možná cítíš velké napětí a tíhu na srdci i duši. Vztahy, které máš, jsou u konce, a ještě chvíli ti potrvá všechno v klidu přijmout a udělat v sobě tlustou čáru, což se ti díky úplňku může opravdu povést. Nalaď se na své srdce a vykroč vpřed, štěstí stojí věrně u tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začni se těšit na skvělé dny, někdo tě obdaruje a tobě nečekaný dárek udělá takovou radost, že se rozhodneš pokračovat v obdarovávání a uděláš radost ostatním. Skvělý přístup a láska ve tvém srdci se začne šířit jako lavina, štěstí tě neopustí, ať se kolem tebe děje cokoliv.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dynamický a úspěšný týden ještě umocní síla úplňku. Máš dostatek energie k realizaci dávných snů, na své straně máš také partnera nebo muže, který věrně stojí při tvém boku. Stačí se rozhodnout a vykročit, inspirace ti chybět nebude, štěstí tě hned tak neopustí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžeš se těšit na velké životní změny. Možná cítíš nejistotu a strach, což je naprosto přirozená reakce těla. Síla úplňku v tobě může probudit obavy nebo naopak posílit touhu po novém. Stačí se rozhodnout a udělat první krůček vstříc novému životu. To, že se ti bude líbit, je jisté, vydrž a nedovol myšlenkám, aby tě ovládaly.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V pracovní oblasti zatím ke změně nedojde, pokud práci hledáš nebo ti hrozí výpověď, začni přemýšlet, jak bys mohla být užitečná pro ostatní. Je mnoho možností, jak pomáhat. Díky tvé obětavosti dostaneš informaci, která velmi významně ovlivní tvůj další život jak v pracovní, tak v osobní oblasti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nové možnosti, skvělé nápady a navíc touha učinit sebe i ostatní šťastné v tobě probudí dávno zapomenutou radost a posílí nejen tvé tělo, ale také duši. Nové začátky na tebe čekají především v pracovní oblasti, nemusíš se bát, všechno nové hravě zvládneš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Do tvého života vstoupí starší muž, nejedná se přímo o lásku nebo novou životní známost, ale podpoří tvé nápady a pomůže ti zrealizovat nové životní plány. Pokud jsi zadaná, pozor na partnera, mohl by začít nezdravě žárlit, určitě nic nezatajuj a udělej z těch dvou přátele, tak získáš dva skvělé spojence na svou stranu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přicházející úplněk do tvého života vnáší klid, harmonii a také lásku. Jako by ti najednou z očí spadly klapky a ty se začneš dívat na svět jinak – láskyplněji a citověji. Konečně volně a svobodně dýcháš a díky tomu motivuješ ostatní, jsi neustále napojená na své srdce, rozdáváš úsměvy a pomoc tam, kde je potřeba.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zatímco kolem tebe ostatní šílí, ty jsi ve svém živlu. Plány a nápady ohledně osobního života i pracovních projektů jsou ti příznivě nakloněny. Ať se pustíš do čehokoliv, spolehni se na úspěch, štěstí tě také neopouští a je ti příznivě nakloněno.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Probouzíš se do radosti! Jsi plná energie a také životní síly bez ohledu, jak náročné dny jsou, pro tebe je radost a dobrá nálada na prvním místě. Velmi dobře víš, co udělat, když přijde do hlavy strach či pochybnost, jsi příkladem pro ostatní. Podívej se k nebi a pozdrav měsíc, který ti dodává odvahu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nebojuj! Jen tak zvládneš nemožné. Jakmile přistoupíš na hru ostatních, kteří jsou v těchto dnech útoční, nervózní a podráždění, strhnou tě na svou stranu. Naštěstí velmi rychle pochopíš, že to není tvá cesta a rozhodneš se nastolit v sobě harmonii, klid a lásku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dařit se ti bude především v komunikaci, ať již potřebuješ vyřešit práci, osobní život či zrealizovat něco nového, rozhodně jdi do toho a neváhej. Když nevyjde jedno, okamžitě dostaneš nápad, jak uvést do pohybu další skvělý nápad, zkrátka a dobře sršíš nadšením a skvělými nápady, jen tak dál.

foto-zdroj: shutterstock.com

6.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist