Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 4. do 10. listopadu 2019

Dostáváš šanci urovnat spory a zvýšit příjem peněz

Berani dokážou nemožné, Býci mají dostatek energie, Blíženci zvládnou zkoušky. Jak jsi na tom ty? To ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)


Nalaď se hned ráno na úsměv a pozitivní náladu, věci totiž nepůjdou zcela podle tvých představ. Tím, že nepodlehneš negativním emocím a zachováš klid, získáš čas a nalezneš řešení. Zachovej chladnou hlavu a věř, že pomoc je již na cestě.

Býk (21.4. – 21.5.)


Máš před sebou báječné dny, dařit se ti bude ve vztazích, lásce i pracovním životě. Silný proud energie ti dodá odvahu dořešit veškeré záležitosti, které ti v minulosti nešly nebo se ti do nich jednoduše nechtělo. Zařizuj, vyřizuj, seznamuj se a neboj se pustit do nových aktivit.

Blíženci (22.5. – 22.6.)


Zkoušky, pohovory, seznamování se s novými lidmi, obchodními partnery či láskou jsou na vrcholu. Tvé komunikační schopnosti ti pomohou dosáhnout úspěchu, neboj se poznávat nové a buď otevřená lásce, rozhodně na tebe čeká zlepšení ve všech směrech.

Rak (22.6. – 22.7.)


Zachovej klid a nesnaž se v emocích učinit žádná zásadní rozhodnutí. Nic tak vážného se neděje, ale napětí, které pociťuješ, v tobě vyvolá pochybnosti nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce. Vydrž a buď nad věcí, za pár dní se vše vrátí do starých kolejí.

Lev (23.7. – 22.8.)


Máš před sebou skvělé a dynamické období, v práci jsi nepostradatelnou a ostatní velmi dobře ví, že se na tebe mohou spolehnout. Velmi příjemně tě překvapí nová pracovní nabídka nebo povýšení, které se neodmítá.

Panna (23.8. – 22.9.)


Nastal čas změn, na které jsi tak dlouho čekala. Nyní máš příležitost velmi významně si polepšit v zaměstnání, zkrátka nepřijdou ani ty, které si zvyšují kvalifikaci a bojí se zkoušek. Nezaměstnané dostanou příležitost a konečně si najdou práci svých snů.

Váhy (23.9. – 23.10.)


Nastává období skvělých zisků, vynikajících nápadů a zvýšení bohatství hmotného i duchovního. Velmi rychle se ti také podaří dořešit veškeré problémy či spory, které tě v minulosti trápily. Právě teď k tobě přichází finanční hojnost a odměna za tvrdou práci.

Štír (24.10. – 22.11.)


Nečekané změny v tobě probudí strach a nejistotu. Zachovej klid a buď si jistá, že všechno, co se právě teď odehrává, je pro tvé nejvyšší dobro. Jakmile se vzpamatuješ z překvapení, zjistíš, že sis vlastně velmi výrazně polepšila nejen v práci, ale také ve vztazích.

Střelec (23.11. – 21.12.)


Máš velký dar tvořit a zároveň svým radostným přístupem motivovat ostatní. Připrav se na bohatou úrodu i sklizeň. Přichází hojnost, radost a také skvělé vztahy na pracovišti, doma i s přáteli. Jestli jsi sama, tak máš velkou šanci potkat novou lásku.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)


Problémy konečně odchází a přichází velmi příznivé dny, které v tobě probudí mnoho krásných a radostných pocitů. Máš velkou šanci najít lásku nebo probudit vášeň a jiskru ve stávajícím vztahu.

Vodnář (21.1. – 20.2.)


Naplňují se tvé plány i vize. Ať se pustíš do jakkoliv náročné činnosti, budeš úspěšná a práce ti půjde od ruky. Dobré zprávy nebo nečekané peníze jsou již na cestě k tobě. Sdílej svoji radost také s ostatními a uspořádej malou oslavu.

Ryby (21.2. – 20.3.)


Nové světlo ti radostně svítí na cestu! Získáš vše, oč jsi v minulosti usilovala, podaří se ti vytvořit projekt, který ti zaručí slávu a úspěch také v budoucnosti. Neboj se zrealizovat své sny a jít za svým cílem, budeš úspěšná.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.11.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist