Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 30. září do 6. října 2019

Na cestě jsou skvělé zprávy a úspěch

Berani budou překvapení, Býci oplývají nápady, Blížence překvapí skvělá zpráva. Chceš vědět, jak je na tom tvé znamení? Není nic snazšího, než na chvíli vypnout a mrknout na naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V zaměstnání na tebe čeká řada příjemných překvapení, díky svým skvělým nápadům získáš obdiv nejen od kolegů, ale také šéfa. Zpráva, která k tobě přichází, v tobě probudí mnoho krásných pocitů a rozhodně tě potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělá spolupráce s ostatními tě vybičuje k neuvěřitelným změnám i nápadům, jak zpříjemnit dny nejen sobě, ale také kolegům v práci. Dařit se ti bude také v osobním životě, pokud jsi s partnerem prožívala krizi, vše je zapomenuto a jedete zcela nově.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zastihnou tě novinky, které tě potěší. Dařit se ti bude ve všech životních oblastech – vztahy, seznamování se s novými přáteli nebo skvělé přátelství na pracovišti. Pusť se plánů a začni vše realizovat, budeš úspěšná!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechno, co jsi vložila do vztahu i práce, nyní zaslouženě sklízíš zpět. Přichází období hledání pravdy a také zamyšlení se nad životem obecně. Je nutné dořešit spory z minulosti a posunout se dál bez opakování chyb, dodržuj sliby, jen tak nalezneš vnitřní klid a mír.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci vzrůstá napětí, drž se od všech šarvátek stranou, tebe se to netýká, pomluvy a závist jsou nyní na denním pořádku. Nic nepotlačuj, ale zároveň v klidu řekni ostatním nahlas: „Ne, do toho s vámi nejdu!“, uleví se ti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou velmi plodné a dynamické dny. Bez obav se pusť do plánování nových projektů a dalších zásadních změn, které jsi v minulosti odkládala na vhodnější termín. Dařit se ti bude v pracovním i osobním životě, vztahové problémy odchází.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jsi obdařena darem tvořit a urovnávat spory, které se kolem tebe mohou vytvořit. Nejen, že zvládneš zabránit zbytečným hádkám, ale díky své láskyplné povaze urovnáš dávný problém mezi rozhádanými kolegy v práci, kteří ocení tvou pomoc a jako důkaz vděčnosti pro tebe uspořádají malou oslavu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Spokojenost, pohoda a k tomu ještě velká dávka štěstí je tady jen pro tebe. Čeho se bude týkat? Dařit se ti bude opravdu ve všem, ale jako třešnička na dortu je pro tebe snadné seznamování a komunikace s muži. Pokud hledáš partnera, využij skvělé energie k navazování přátelství.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dynamický týden je zcela ve tvé režii. Ať se pustíš do jakékoliv činnosti, spolehni se na to, že budeš úspěšná. Vyřizuj, zařizuj, seznamuj se a nechej se vést intuicí, kterou máš skvělou. Úspěch na tebe čeká také v obchodech nebo podnikání.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Překvapení, údiv a nadšení, tak nějak bude vypadat tvůj nový týden. Zatímco ostatní budou tápat a hledat řešení problémů, které neexistují, ty jim ukážeš, jak se dá žít v pohodě a harmonii. V práci můžeš očekávat povýšení nebo vyšší plat, užij si skvělé dny a sdílej radost s těmi, které miluješ.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou dny, které jsou pro tebe jedny z nejšťastnějších, dařit se ti bude nejen ve hmotných záležitostech, ale také v lásce i vztazích. Tvé dávné sny i touhy se promění v krásnou realitu. Načerpej skvělé energie do zásoby a užívej života plnými doušky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Na obzoru ani mráček, a navíc se pro tebe rýsuje nová pracovní příležitost, která je natolik zajímavá, až se sama podivíš, jak rychle jsi na ni kývla. Vztahy, které jsi vnímala jako svazující, se blíží ke konci, překvapit tě může také nečekané těhotenství.

Foto: Shutterstock.com

30.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist