Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 30. března do 5. dubna 2020

Očekávej neočekávané!

Beran získá nemožné, Býci budou úspěšní, Blíženci pocítí vděčnost. Jak je na tom tvé znamení? Tak to ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Očekávej neočekávané! V těchto dnech tě něco nebo někdo velmi příjemně překvapí. Novinky, které tě zastihnou, v tobě probudí mnoho radosti i lásky. Sdílej radost se svými nejbližšími a poděl se s nimi o krásu, která na tebe čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začni se těšit! Máš před sebou skvělé dny a také nové začátky. Pokud tě trápí finanční potíže, vše se konečně vyřeší a posune dál. Využij příležitosti, které jsou tady jen pro tebe a neodmítej nové jen proto, že můžeš mít obavy, abys vše zvládla. Úspěch je zaručen.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Situace, která tě v posledních dnech trápila, se nečekaně vysvětlí a vyřeší. Přijít může také nabídka k sňatku, což v tobě vyvolá natolik silné emoce, že nebudeš schopná na chvíli reagovat. Užívej si dny v radosti a lásce, vždy je za co být vděčná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zklamání ve vztazích již pomalu ale jistě odchází pryč. Usměj se, a začni se těšit na pohodové dny. Je zbytečné se trápit, že nemáš partnera, jakmile za sebou necháš minulost a otevřeš se lásce, vše se velmi rychle změní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli se potřebuješ velmi rychle rozhodnout a nevíš, která možnost je pro tebe lepší, vyčkej. Nyní není správná doba dělat důležitá rozhodnutí. Sbírej sílu, odvahu a nechej vše na chvíli plynout, řešení se objeví během několika dnů a ty pochopíš, jak důležité bylo neunáhlit se.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztazích se zatím nic nezmění, jako bys stála na místě a bála se udělat rozhodnutí. To vůbec nevadí, nechej si čas a zaměř svou pozornost na to, co funguje, tím se zklidníš a velmi rychle přijde řešení, které tě příjemně překvapí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dny, které právě přichází, jsou nádherné bez ohledu na to, co kolem tebe běsní. Radost, láska a harmonie při tobě věrně stojí. Nejen, že motivuješ ostatní, ale dokážeš také uklidnit rozhádané kolegy či přátelé. Jsi nad věcí a svým přístupem získáš mnohonásobně víc.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nespěchej, neunáhluj se a nechtěj prosím vyřešit vše okamžitě! Když to zvládneš a budeš trpělivá, tak zjistíš, že jsi udělala velmi dobře. Vše, se nakonec vyjasní a přijde řešení bez ohledu, jestli tápeš v lásce, vztazích nebo zaměstnání. Změny, jsou již na cestě k tobě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Využij mužskou sílu a energii k dořešení záležitostí, které ti v minulosti nešly. Teď máš dostatek energie, rozhodnosti a také víš, co přesně udělat, což je typická vlastnost mužů, kteří tolik nepřemýšlí, ale jednají. Skvělé nápady ti chybět nebudou a úspěch je zaručený nejen v lásce, ale také v pracovní oblasti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dostaneš příležitost rozlousknout záležitost, která ti nedala spát, může jít o dva vztahy nebo také o dva různé pohledy na problém, který jsi nedávno nedořešila. Konečně nalezneš řešení a pocítíš velkou úlevu. Dařit se ti bude také v lásce a štěstí přeje nezadaným.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ať již tvé dny byly jakkoliv náročné či bolestné, nyní konečně přichází období klidu a míru. Dařit se ti bude nejen v zaměstnání nebo při hledání práce nové, ale také ve vztazích a lásce. Můžeš si úlevně vydechnout a načerpat tolik potřebnou sílu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Konečně získáš to, oč jsi v minulosti usilovala, může jít o novou pracovní nabídku, dokončení projektu nebo také nečekané překvapení v osobním životě. Překvapit tě může také neplánovaná návštěva, se kterou si společné chvíle pořádně užijete.

foto-zdroj: shutterstock.com

30.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist