Horoskopy od 3. do 9. října 2022: Čeká nás aktivní týden. Pozor na netrpělivost

Berany čeká pracovní posun. Býci, udělejte si radost. Blíženci nemají stání. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-4-1100x618.png Zdroj: shuttertock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V pracovní oblasti přichází nová životní fáze. Vydáváš se na cestu poznávání, studia a získávání zkušeností. Vyvaruj se unáhlených rozhodnutí, nechej vše volně plynout, nesnaž se tlačit na pilu tam, kde to nejde a pak na tebe čekají šťastné a radostné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Udělej si radost, i kdyby to měla být maličkost, nezapomínej na sebe. Také se může stát, že tě obdaruje někdo blízký a tvé srdce bude jásat radostí. Máš před sebou velmi krásné dny, využij je na maximum a nedovol ostatním, aby ti je svou ne–náladou pokazili.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Cítíš se jako na jehlách, nikde nemáš stání, neustále něco vylepšuješ a měníš. Netrpělivost, horlivost a snaha udělat nemožné, v tobě probouzí mnoho radostných pocitů. Neboj se zariskovat tam, kde víš, že jsi připravená na změnu, tvé úsilí se vyplatí a promění ve zlato.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Náročnější rozjezd zejména v pracovní oblasti může zapříčinit únavu a nechuť cokoliv dělat. Tlak, který je na tebe vyvíjen, ti nedělá vůbec dobře, proto je nejvyšší čas myslet víc na sebe a spravedlivě rozdělit úkoly nejen v práci, ale také doma. V polovině týdne již nabereš druhý dech a začneš plánovat odpočinkový víkend.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš příležitost odpoutat se od všeho nepodstatného a nedůležitého. V pracovní oblasti se mohou řešit změny. Nepropadej strachu a důvěřuj si. Změny, které přichází, se ti nakonec zalíbí a ty si uvědomíš, jak důležité jsou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Počítej se zdržením, pokud máš v týdnu důležité schůzky a jednání, dbej na dostatečný časový předstih. Mohlo by se totiž stát, že dorazíš pozdě, nebo vůbec a problém by byl na světě. Mysli pozitivně a důvěřuj si, pak prožiješ pohodové dny v radosti i lásce.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V pracovní oblasti nepřichází žádná zásadní změna, pokud jsi zklamaná, tak věř, že všechno má svůj čas. Změny, po kterých toužíš, přijdou později, ale o to víc si začneš vážit života. Nespěchej, v klidu a s láskou postupuj pomalými krůčky vpřed a pocítíš nejen radost, ale také štěstí, které na tebe statečně nakukuje.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělá komunikace, vhled a také ostré lokty ti zajistí naprosto úžasný týden, ve kterém získáš vše, oč delší dobu usiluješ. V práci máš dobré nápady a motivuješ také ostatní, kteří tě obdivují za tvou upřímnost. Jednej, zařizuj, vyřizuj a těš se na úspěch.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zbytečně se nestresuj a vykroč s úsměvem do nového týdne. V pracovní oblasti to bude akční a náročné, ale nic, co bys nezvládla. Nepodceňuj své schopnosti a nepochybuj o sobě. Dokážeš totiž mnohem víc, než jsi ochotná připustit. Očekávej dynamické dny plné radosti, humoru i štěstí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nádherný týden, který se pro tebe vyznačuje velkou pracovitostí a také skvělými nápady. Tvé srdce září štěstím a snažíš se také usnadnit život těm, kterým radost chybí. Očekávej hojnost, radost a také zaslouženou odměnu za skvěle odváděnou práci.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou velmi krásné a úspěšné dny. Dařit se ti bude v pracovní oblasti, v osobním životě a také v lásce. Pokud toužíš po novém místě, přichází nabídka, která se nedá odmítnout. Sdílej svou radost s těmi, které miluješ a tvé štěstí se znásobí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Situace, která ti zamotala v minulosti hlavu, se konečně vysvětlí. Nové vědomosti obohatí tvůj život a ty se vydáš zcela novým směrem, který ti zaručí jistotu, stabilitu a také hojnost. Nebraň se nabídkám, které k tobě proudí ze všech stran.

text: Sára Částečková, zdroj: tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock

3.10.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist