Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 25. listopadu do 1. prosince 2019

Přichází čas výher a úspěchů

Síla Novoluní ti pomůže na tvé nové cestě životem. Berani se naladí na úsměv, Býci začnou čistit vztahy a Blíženci pocítí mírné napětí. Jak jsi na tom ty, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Zhluboka se nadechni a vykroč do nového týdne s úsměvem, který ti také pomůže zvládnout náročnější dny. Nenechej se rozhodit špatně naladěnými lidmi, kteří mohou mít pocit, že ví všechno nejlépe. Nepotlačuj emoce, komunikuj v klidu a buď nad věcí, pak na tebe čekají pohodové dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Možná, že právě díky novu uděláš čistku ve vztazích a rozhodneš se ukončit přátelství, která jsou pouze jednostranná. Dobře děláš, lidé, kteří tě doposud jen využívali, mohou z tvého života bez problémů odejít. To, že se ti uleví, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)


Nic zásadního se neděje, přesto můžeš mít pocit, že něco visí ve vzduchu. Napětí kolem tebe se dá krájet, ale pamatuj, tebe se to netýká. Nechej ostatní, ať si své problémy vyřeší sami a nedovol, aby tě zatáhli do nesmyslných hádek a sporů. Pak prožiješ poklidný týden.

Rak (22. 6. – 22. 7.)


Novoluní ti přináší nové začátky! Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také na studiích. Ať se pustíš do jakéhokoliv úkolu, vše zvládneš na výbornou. Máš před sebou týden nových příležitostí, rozvíjej se a neboj se vyzkoušet nové aktivity.

Lev (23. 7. – 22. 8.)


Překonej pochybnosti a začni myslet pozitivně! Což se týká především pracovního života. Pocit, že se nic neděje a tvá kariéra se ocitla na mrtvém bodě, v tobě může vyvolat touhu po novém místě. V klidu si vše promysli a pak teprve jednej, zbrklé jednání by ti štěstí nepřineslo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)


Možná máš pocit, že se ti v životě prostě nedaří. Máme pro tebe skvělou zprávu! Konečně přichází zlepšení a s novoluním k tobě přichází také nové pracovní možnosti, které se ti rozhodně budou líbit. Začni se těšit na zlepšení tvého života.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


Můžeš se těšit na nádherné dny! V práci se ti bude dařit a nejen to, s partnerem na tebe čeká období plné citů a lásky. Pokud jsi sama, rozhodně se rozhlížej kolem sebe, ten pravý je již velmi blízko.

Štír (24. 10. – 22. 11.)


V práci ti to půjde od ruky, a navíc se můžeš těšit také na nečekanou finanční odměnu či nabídku. Vztahy prožijí pohodové dny bez sebemenšího mráčku na obloze. Ničeho se neboj, plánuj, realizuj, miluj a těš se na úspěch!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)


Chystáš se uzavřít důležitou smlouvu nebo bys ráda změnila práci? Než uděláš další kroky, nechej si poradit od někoho nezávislého. Tvůj vhled nebude zcela objektivní a člověk, kterému důvěřuješ, by tě mohl zklamat, pak můžeš prožít poklidné dny bez větších problémů a starostí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


Konečně pochopíš, že je čas posunout se dál. Jako by ti síla novoluní dávala energii zvládnout a uzavřít jistou životní kapitolu, což ti přinese mnoho dobrého. Očekávej úspěšné dny, které ti přináší mnoho radosti i lásky.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)


V práci bude napětí, což se tebe netýká, jen díky tomu pochopíš, že je na čase jít dál. Jakmile se otevřeš novým možnostem, uleví se ti, a navíc k tobě přijde skvělá pracovní nabídka. Stačí vydržet a udělat si jasno v pracovních i osobních záležitostech.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


Přijíždí k tobě rytíř na bílém koni! Jsi zadaná? Nevadí! Začni se těšit na vztah plný vášně, romantiky a něhy. Pokud po lásce toužíš, zamysli se, jestli nepřehlížíš kamaráda, který k tobě chová velké city a chce víc než přátelství. Mohlo by vám to totiž skvěle fungovat.

foto-zdroj: shutterstock.com

25.11.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist