Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 23. do 29. září 2019

Novoluní vnáší do našich životů naději na lepší začátky

Berani, nic raději neplánujte, Býci naleznou řešení. Blíženci si užijí lásku. Jak je na tom tvé znamení, ti prozradí právě teď naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Očekávej neočekávané, přichází k tobě změny, ze kterých ti na chvíli půjde hlava kolem, protože jsi je nečekala. Najednou pochopíš, že je zcela zbytečné zůstávat uvězněná v představách o budoucnosti. Osud nakonec rozhodne zcela jinak, vyhýbej se konfliktům a snaž se být nad věcí, nakonec se ti bláznivý týden začne líbit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud tě v práci nebo osobním životě neustále provázely komplikace a problémy, tak teď je všechno jinak. Konečně přichází řešení s novými začátky, tvé tvůrčí schopnosti, trpělivost a vytrvalost tě nakonec zavedou k cíli a ty budeš nadšená.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztazích se konečně blýská na lepší časy, zlepšení na tebe čeká nejen v osobním životě, ale také na pracovišti, kde to občas pořádně zaskřípalo. Problémy odchází a přináší do tvého života, harmonii, klid a pohodu, užij si své dny po svém.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, pokud jsi počítala s tím, že se jistá záležitost smete ze stolu, tak se to bohužel nestalo a tvé rozčarování ti na chvíli způsobí zmatek v hlavě. Důvěřuj a měj víru, vše se vyřeší, jen to nebude hned.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou velkou pracovní výzvu, když ustojíš úkoly, které na tebe vedení navalí, tak se můžeš připravit na ocenění a také zajímavé finanční ohodnocení. Neustupuj ve své píli, a tak jak jsi poctivá k sobě, buď také k ostatním, kteří ti s úkoly pomohou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš velký dar a tím je tvá pracovitost, zatímco ostatní nezvládají tvrdý návrat do reality, ty jsi ve svém živlu a zvládneš nejen veškeré pracovní povinnosti, ale také připravíš překvapení pro své blízké.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začni se těšit! Přichází k tobě hojnost a zasloužené bohatství ať již v pracovní oblasti nebo ve hmotných statcích. Pokud napjatě očekáváš schválení hypotéky, tak se můžeš spolehnout, že vše proběhne přesně podle tvých představ a plánů. Vysněný domov je již jen krůček od tebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Chystáš se na důležitý pracovní pohovor nebo snad toužíš po jiné pracovní pozici? Veškerá energie, kterou jsi do hledání vložila, se nyní zúročí a vše dopadne skvěle. Radovat se můžeš nejen z pracovních úspěchů, ale také z pohodové rodiny a milujícího partnera.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dynamický týden je tady jen pro tebe, energie ti opravdu chybět nebude, stejně tak jako nadšení a radost z každého okamžiku. Můžeš se těšit na pohodové dny plné lásky a harmonie. Pro ostatní jsi vzor a svoji láskyplnou povahou motivuješ ostatní.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci to nepůjde tak hladce, jak jsi očekávala, zejména v první polovině týdne bude pomalejší rozjezd, ale o to víc si začneš užívat blížící se víkend a zvládneš dohnat veškeré pracovní i osobní resty.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nic zásadního se neděje, přesto se budeš cítit jako když se zastaví čas a ty nevíš, co přijde dál. Nemusíš se bát, opravdu se nic neděje, užívej si klidné chvíle a vychutnávej dny bez stresu a napětí. Všechno se pohne ke konci týdne a ty s údivem zjistíš, že se jisté věci vyřešily zcela samy.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V práci narážíš na faleš a politikaření, budeš mít pocit jako když se proti tobě spikne celý svět. Stačí, když překonáš počáteční zklamání a nezapojíš se do nepříjemných rozhovorů s kolegy. Tebe se to totiž netýká, udržuj klid nitra a pak se můžeš spolehnout na pohodový konec týdne.

foto-zdroj:shutterstock.com

23.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist