Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 23. do 29. března 2020

Přichází láska, zkus se na svět usmívat

Přichází jaro a přináší mnoho radosti a lásky. Berani jsou překvapení, Býci volní a Blíženci obezřetní. Jak je na tom právě teď tvé znamení, ti prozradí nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V lásce přichází jarní překvapení, vzrušení a jiskření, ať jsi měla jakkoliv náročné období, vše odchází a přichází mír i usmíření. Pokud lásku zatím nemáš, nezoufej a buď aktivní, stačí být otevřená novým vztahům a naladit se na proud lásky, který tvým srdcem proudí neustále. Dařit se ti bude také v pracovní oblasti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocity volnosti a svobody v tobě probudí mnoho krásných emocí, které tě budou provázet na každém kroku, bez ohledu na počasí a náladu lidí kolem tebe. Ať se již rozhodneš zrealizovat své sny, najít novou lásku nebo jen tak si užívat jarní pohodu, budeš úspěšná.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Na pracovišti i v podnikání buď obezřetná, než podepíšeš důležité dokumenty, smlouvy či faktury, poraď se raději s kolegou či partnerem, který tomu rozumí. Jinak můžeš očekávat příznivé chvíle doma i ve vztazích obecně. Neber si nic osobně a buď nad věcí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Otevři se intuici, která ti přináší důležitá poselství, jako bys byla připravená na změny, které jsi odkládala. Teď se s naprostou přesností rozhodneš správně, bez ohledu, jestli jde o podnikání, zaměstnání či lásku. Štěstí máš při sobě, využij to!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ať jsi v minulosti prožívala jakkoliv náročné a smutné chvíle, je potřeba hodit vše za hlavu a vykročit novým směrem. Stačí se rozhodnout, přestat se litovat a začít konat, pak se můžeš spolehnout na radostné chvíle v práci i osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci může narůstat napětí, což se ovšem tebe vůbec netýká, nenechej se zatáhnout do hádek či sporů, konflikt, který visí ve vzduchu, není tvůj. Buď nad věcí a nechej vše jen proběhnout, kolegové či partner se díky tvému nadhledu uklidní.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Štěstí, radost a láska, to vše ti přináší jarní dny. Vztahy prožijí nádherné chvíle, nezadané mohou potkat spřízněnou duši a problémy, které tě trápily se rozplynou v jarní vůni. Raduj se, všechno špatné je za tebou!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci buď nad věcí, pokud přemýšlíš, že zajdeš požádat o vyšší plat, vydrž, zatím není správná příležitost. Když překonáš drobnou krizi, pak tě štěstí již neopustí. Opatrná buď v oblasti financí, nepůjčuj si peníze ani nekupuj věci na dluh, vytrvej a důvěřuj, že se vše za pár týdnů změní.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Očekávej řadu „náhod“, které tě přinutí zamyslet se nad životem. Pokud máš jasnou vizi a jsi na změny připravená, tak s chutí do nich! Jakmile začneš jednat, můžeš se spolehnout na úspěch a štěstí, již nic neodkládej na potom, teď je ta správná chvíle!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Právě teď stojíš pod svou šťastnou hvězdou! Zvedni oči k nebi, usměj se a začni realizovat své sny a touhy. Můžeš se spolehnout na to, že budeš úspěšná nejen v podnikání, práci, ale také v oblasti lásky a vztahů. Jednej, konej a usmívej se!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli hledáš novou práci, vydrž, nepropadej beznaději a pokračuj v hledání. Na chvíli se zastaví čas a pocit, že se nic neděje, v tobě může probudit strach. Pohlídej si klidné nitro a věř, že vše má svůj důvod, když nepodlehneš emocím, spolehni se na úspěch a radostné chvíle v práci, doma i vztazích obecně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš dostatek síly zrealizovat své plány, rozhodně nic neodkládej na „potom“. Teď je ta správná chvíle, ten správný čas. Dařit se ti bude v práci, podnikání a také v osobním životě i lásce. Pokud se vyskytne jakákoliv překážka, vše bravurně zvládneš.

foto-zdroj: shutterstock.com

23.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist