Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 21. do 27. října 2019

Přichází konec letního času, je dobré zvolnit tempo

Všechno hezky od začátku nově se svěžím větrem v zádech! Rozhodni se pro štěstí a nenechej se ovládat strachem, na všem hledej lepší a pak se spolehni, že získáš tolik potřebnou sílu a energii k dosažení svých plánů. Ryby jsou činorodé, Váhy dokonalé a Střelce překvapí láska.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš pocit, že se ti nic nedaří a smůla se ti lepí na paty? Zkus se na to podívat z jiného úhlu a hledej na všem to lepší. Díky tomu získáš klid a nalezneš řešení problémů, se kterými si nevíš rady. Pozor na dluhy! Dostaly by tě na dno. Harmonie, klid a důvěra ti pomohou přenést se přes drobné překážky, stačí vydržet.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také v práci a v oblasti financí. Pocity spokojenosti v tobě probudí radost a lásku nejen k sobě, ale také k ostatním. Dopřej si malou radost ať již v podobě dobrého jídla nebo posezení s přáteli.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Situace, která ti v minulosti pořádně zamotala hlavu, se konečně vysvětlí a tobě spadne velký balvan ze srdce. Jestli váháš, zdali se pustit do studia nebo rekvalifikace, tak rozhodně jdi do toho, získáš nadhled a rozhodně si polepšíš v mnoha oblastech.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžeš se těšit na báječné dny. V rodinném prostředí prožiješ mnoho lásky, pohody a štěstí. Uvědomíš si, jak důležité je pečovat o vztahy nejen se svými nejbližšími, ale také přáteli. Na účet ti mohou konečně dorazit peníze, které dlouho očekáváš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Všechno hezky od začátku nově se svěžím větrem v zádech! Přesně tak se dají nazvat dny, které si můžeš užít přesně podle svých plánů. Ať se ve tvém životě dělo cokoliv, tak nyní můžeš získat zpět ztracené štěstí i novou lásku nebo práci.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hledáš novou práci a již ztrácíš naději? Právě nyní přichází velká šance vyhrát konkurz, uspět na pohovoru a získat tak místo, o kterém tak dlouho sníš. Neboj se být přirozená a dej na své pocity, tím oslníš mnohem víc než naučenou frází. Dařit se ti bude také v oblasti financí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Právě nyní stojíš pod zářící hvězdou, která ti přináší štěstí, radost i lásku. Máš pocit, že se tě to netýká? Změň svůj postoj a rozhodni se jít do toho! Nezapomínej, všechno je ve tvé hlavě, nic jiného tě nebrzdí, přijmi změny jako skvělou výzvu a věř, že budeš nadšená.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází skvělé období v oblasti lásky, přátelství a vztahů obecně. Spolehni se na své komunikační schopnosti a jednej vždy upřímně a otevřeně. Pokud žiješ v partnerském trojúhelníku, pochopíš, že tudy cesta nevede a včas vycouváš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Plná optimismu a lásky vykročíš do nového týdne. S partnerem si můžete důvěřovat, a to v tobě probouzí mnoho krásných pocitů. Pokud jsi snad sama, rozhodně ne na dlouho, vyraz mezi lidi, najdi činnost, která tě zavede do jiného prostředí a spolehni se na to, že nalezneš svoji spřízněnou duši.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jsi unavená a máš pocit, že se ti nedaří? Zamysli se, jestli si nebereš na svá bedra starosti a úkoly ostatních. Dokonči, co je potřeba a pak spravedlivě rozděluj práci a povinnosti mezi ostatní. Nauč se říkat NE a neboj se pomluv, naopak ostatní uvidí, že se nebojíš a přestanou tě zatěžovat nepodstatnými problémy.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Začni se těšit na nové pracovní příležitosti, projekty a úspěch nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Neboj se pustit do řešení záležitostí, které ti v minulosti nešly, dokážeš nemožné. Za odměnu si udělej radost malým dárkem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou velmi dynamické a úspěšné dny! Otěže pevně držíš ve svých rukou, řídíš náročné pracovní úkoly s přehledem bez ohledu na to, co se kolem tebe děje. Úspěch očekávej také v obchodních záležitostech a vztazích obecně.

foto-zdroj: shutterstock.com

22.10.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist