Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 20. do 26. dubna 2020

Potěší tě radostná zpráva

Ryby září štěstím. Berani neztrácí úsměv a Váhy rozdávají lásku i úsměv. Jak je na tom tvé znamení, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Začni se usmívat, novinky a zprávy, které tě zastihnou hned ráno, ti projasní celý týden. Mohou to být radostné novinky od partnera nebo tě může velmi příjemně překvapit bývalý kamarád, který tě pozve na virtuální rande. Každopádně štěstí přeje zadaným i nezadaným, začni se těšit, spanilá jízda začíná!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Možná máš pocit, že se ti nedaří a neustále se točíš v kruhu, což se týká především vztahu. Vezmi to jen jako upozornění, že tě osud připravuje na změnu, které se bojíš a zatím nejsi schopná ji učinit. Stále totiž opakuješ stejné chyby, a to tě přivádí ke zmatku a nejistotě. Rozhodni se svůj život změnit a velmi rychle přijde řešení, novoluní umocní tvé činy i touhy.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Čeká na tebe úspěch, štěstí a také radost. Bez ohledu na to, co se momentálně děje, začni pracovat na svých plánech, projektech a vizích. Můžeš se spolehnout, že časem do sebe vše zapadne a ty získáš to, oč jsi v minulosti usilovala. Štěstí máš také ve vztazích obecně a v oblasti lásky. Zkrátka a dobře, stojíš pod svou šťastnou hvězdou, tak se usměj na nebe a pošli své přání ke hvězdám.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Situace, která tě potrápila, bude mít řešení, díky tomu, že se vše vyhrotí, pochopíš, co tě má problém naučit. Pak ti již nic nestojí v cestě, převezmeš otěže do svých rukou a začneš jednat. To, že na tebe čeká úspěch, radost a harmonie, je jisté. Nezapomínej, rovnováha je magické slovo k úspěchu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dávej pozor, co dnes vyslovíš nebo uděláš. Mohlo by se totiž zdát, že díky přílišné snaze někoho nechtěně zraníš. Drž se raději o krok zpět a vyčkej, až tě požádá o pomoc. Když nebudeš tlačit na pilu dokážeš téměř nemožné, zhluboka dýchej a nespěchej. Nelituj činů, které se již staly, zbytečně tě brzdí od úspěchu a radosti, co se stalo, je pryč, vykroč vstříc novému životu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud procházíš finanční krizí a máš pocit, že hůř už snad ani být nemůže, máme pro tebe dobrou zprávu, také na tebe se usměje štěstí a tvá smůla konečně skončí. Jen vydrž, nebude to hned, ale změna přijde postupně a bude trvalá. Stačí zachovat klid, a hlavně pozor na dluhy, rozhodně zapomeň na půjčky a jiné nabídky od neseriózních firem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska, kam se jen podíváš. Je jedno, jestli jsi sama nebo zadaná. Můžeš se těšit na láskyplné dny plné radosti, pohody a smíchu. Pokud partnera hledáš, je dost možné, že tě zaskočí nabídky dvě a trošku ti zamotají hlavu, protože vybírat ze dvou je docela problém, když jsou oba téměř dokonalí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pracovní oblast je zatím bez velké změny, pokud místo máš, z nějakého důvodu nejsi spokojená a práce tě jednoduše nebaví. Uvolni se a zkus být víc nad věcí, jakmile nebudeš v napětí, může k tobě přijít nečekané řešení. Naštval tě partner? Nestresuj se a nechej muže, ať se vytrucuje, jeho rozmrzelost nemá dlouhé trvání.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Mít vedle sebe partnera, kterému můžeš důvěřovat, je velký dar. Můžeš začít slavit a radovat se s tím, kterého máš věrně vedle svého boku. Pokud jsi sama, rozhlédni se kolem, protože někde poblíž je někdo, kdo má o tvé krásné oči opravdový zájem. Dařit se ti bude nejen v lásce, ale také ve vztazích obecně.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na obzoru se rýsuje romantický vztah, ať již zadaná či nezadaná, láska je tady pro všechny. To, že se celá rozzáříš, je jisté. Svatba a její plány jsou jako hlavní bod, užij si tyto dny v radosti a nezapomeň také na své blízké, kteří s vděčností chtějí sdílet tvé štěstí s tebou. Dařit se bude také v pracovní oblasti, nová nabídka nebo příznivá změna je již na spadnutí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ať se v minulosti dělo cokoliv a tebou to pořádně otřáslo, tak věř, že se blýská na lepší časy. Každá změna, když nepodlehneme emocím a strachu, je vždy ku prospěchu. Stačí vše jen přijmout a nesnažit se za každou cenu změnit plány osudu. Usmívej se, raduj se a očekávej dary, které se ti rozhodně budou líbit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nádech, výdech, úsměv a máme tady lásku i svobodu. Konečně se můžeš volně nadechnout a usmát. Všechno, co tě trápilo, odchází pryč. Uvolnění ti nabízí nové příležitosti, nechej se překvapit a netlač na pilu, všechno je tak, jak má být.

foto-zdroj: shutterstock.com

20.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist