Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 2. do 8. září 2019

Vykroč do nového školního roku s úsměvem a radostí

Berani se pustí do studií, Býkům se daří, Blíženci to budou mít těžší. Jak jsi na tom ty? Tak to ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Chystáš se studovat a máš obavy, abys vše zvládla? Žádné strachy všechno půjde jako po másle, nejen, že si zvýšíš obzory, ale škola nebo rekvalifikace tě navíc ještě bude bavit a studium ti přinese velmi příjemné finanční změny. Neboj se ukončit minulost a vykročit vstříc novému životu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Jdeš první den po prázdninách do školy, nebo tě čeká náročná schůzka či porada a tvá nervozita vzrůstá? Nemusíš se bát, zhluboka se nadechni a očekávej skvělé dny nejen při důležitých jednáních, ale také v osobním životě. Dařit se ti bude opravdu ve všem, tak s chutí do života.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jestli se vracíš po delší době do práce, nalaď se na pohodu, protože nebudeš zcela ve své kůži a návrat bude náročnější, než jsi očekávala. V polovině týdne to bude mnohem lepší a na konci týdne se již budeš cítit jako rybka ve vodě. Nezapomeň odměnit sebe, ale také děti, které si musí zvyknout na řád a povinnosti.

Rak (22.6. – 22.7.)

Návrat do reality po dovolené a prázdninách bude víc jak náročný nejen pro tebe, ale také pro děti, ranní stávání a další povinnosti všem pořádně zamotají hlavu. Jakmile se přehoupne polovina týdne, bude vše snesitelnější a mírnější. Pátek se již ponese v radostném duchu a společném plánování na víkend.

Lev (23.7. – 22.8.)

Hned ráno se nalaď na pozitivní vlnu a úsměv, začínající týden bude opravdu náročný. Ne snad protože bys práci nezvládala, ale na pracovišti nebudou panovat zrovna vřelé vztahy. Pomluvy, potíže a touha dostat se výš v tobě probudí mnoho rozporuplných emocí a myšlenku na změnu. Vydrž, vše se zanedlouho vrátí do starých, klidných kolejí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Jdi za svým štěstím a neotáčej se dozadu! Skvělé dny jsou tady jen pro tebe, užívej života, co to jde a nenechej se rozladit těmi, kteří zrovna nemají svůj den. Bude se ti dařit v práci, osobním životě a také v oblasti financí můžeš očekávat velmi příjemnou zprávu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Přichází uvolnění, které přináší do tvého života ukončení veškerých dlouhodobých potíží, které se ti nedařily ukončit. Užívej si radost, štěstí a také finanční hojnost, však si vše zasloužíš. Nezapomeň sdílet svoji radost také s ostatními, mít přátelé, na které se můžeš spolehnout, je velký dar.

Štír (24.10. – 22.11.)

Přichází dynamický týden ve znamení skvělých energií, máš dostatek síly zvládnout cokoliv si umaneš. Realizuj své sny a neboj se jít hrdě vpřed. Je vidět, že to, co jsi dávala ostatním, dostáváš mnohonásobně zpět. Nezapomeň projevit vděčnost, ne všichni mají takové štěstí jako ty.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Jestli přemýšlíš nad pracovní změnou a snažíš se co nejrychleji podat výpověď, vydrž, tyto dny opravdu nepřejí jakýmkoliv pracovním změnám. Také nezaměstnaná pocítí tíseň a nejistotu z toho, že stále nenachází vhodnou práci. Stačí, když zachováš klid a chvíli vydržíš, vše se změní během několika týdnů, vydržet a neztrácet optimismus.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Tvé sny i vize se naplňují, očekávej skvělý a dynamický týden, otěže máš ve svých rukou. Pokud váháš nad novou pracovní nabídkou, která zahrnuje také cestování, neváhej a jdi do toho, budeš nadšená. Skvělé zprávy i peníze jsou již na cestě k tobě!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nalaď se na pozitivní vlnu, zejména pokud se vracíš po delší pauze do práce. Tam to totiž bude vypadat jako bitevním poli. Pokud si zachováš nadhled a nenecháš se strhnout náladou ostatních, bude vše v nejlepším pořádku, měj na paměti, tebe se tato vřava netýká.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Plány, které se ti zdály tak ideální a skvělé, jsou najednou pryč. Možná, že nestačilo jen tvé nadšení, ale bylo zapotřebí udělat mnohem víc. Zkus se zamyslet, co by šlo a co je naopak zcela zbytečné měnit. Pak můžeš ještě ledacos zachránit, což se týká také tvé kariéry a jistoty, že se nic nemůže pokazit.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist