Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 16. do 22. září 2019

Zařizuj, seznamuj se a hlavně žij naplno

Berani září štěstím, Býci uhladí veškeré spory a Blíženci, pozor na risk. Jaký bude nový týden podle tarotových karet ti prozradíme právě teď!

Beran (21.3. – 20.4.)

Štěstí ti leží u nohou, pokud jsi snad měla pocit, že se ti smůla lepí na paty, tak věř, že je všechno jinak. Zařizuj, vyřizuj, seznamuj se a žij naplno, hvězdy ti přejí a jako bonus na tebe čeká také zlepšení financí, to, co k tobě přichází, vnímáš jako velké požehnání.

Býk (21.4. – 21.5.)

Dařit se ti bude opravdu ve všem – práce, osobní život, navazování nových známostí, hledání práce, lásky nebo snad urovnávání sporů, které v minulosti nešly dořešit. Nadšení, síla, štěstí i láska stojí při tobě, začni tvořit a je jedno, do čeho se pustíš jako první, úspěch je zaručen.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Chystáš se zariskovat a nevíš, jak vše dopadne? Zkus raději ještě celou záležitost pozdržet, poraď se s odborníkem a zatím neriskuj, není správný čas. Hodně také záleží na tvém pocitu, pokud převažuje strach a obavy, je to znamení, že zatím nepřišla ta správná chvíle.

Rak (22.6. – 22.7.)

Štěstí je ti nakloněno, s klidem se pusť do odvážnějších projektů a nemusíš se bát ani trošku zariskovat. Všechno šlape jako hodinky a ty velmi dobře víš, kdy můžeš jít do risku a kdy je dobré se stáhnout. Nezapomeň sdílet své štěstí s ostatními, oslava je to pravé.

Lev (23.7. – 22.8.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy, což se netýká jen osobního života, ale také pracovních vztahů. Po napětí a hádkách přichází úleva i zklidnění. Pokud ses trápila nad nešťastnou láskou, také na tebe čeká úleva a možná potkáš přítele do nepohody.

Panna (23.8. – 22.9.)

Nezaměstnané se mohou těšit na velmi lákavou pracovní nabídku, dokonce je velmi pravděpodobné, že nebudeš vědět, kam dřív skočit a pro jaké místo se rozhodnout. Nakonec však vybereš správně a ukončíš tak náročné finanční období. Jestli se chystáš na cesty, vše bude probíhat podle plánů a na pohodu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Naplňují se tvé sny, využij skvělou příležitost a pusť se do toho! Je jedno, jestli potřebuješ najít práci, novou lásku, kamarády nebo prostě jen společníka do nepohody. Vše, do čeho se pustíš, bude mít velmi příznivý vliv a ovlivní nejen tvůj život, ale také životy ostatních.

Štír (24.10. – 22.11.)

Přichází k tobě nový proud energie, dařit se ti bude v práci, osobním životě a také v lásce. Toužíš po novém partnerovi? Není nic snazšího než vyrazit mezi lidi, usmívat se a být otevřená lásce. Potkáš muže, se kterým velmi rychle začneš plánovat společný život, užívej skvělé dny.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě. Pokud jsi snad prožívala složitější období, můžeš se spolehnout na to, že přichází skvělé období harmonie, síly a také lásky. Užívej, co to jde a načerpej sílu na další dny.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V zaměstnání na tebe čekají nečekané změny, projekt, na kterém pracuješ, se zastaví na mrtvém bodě. Stačí, když zachováš klid a nenecháš se vyvést z rovnováhy, za pár dní se vše opět vrátí do starých kolejí a dokončíš vše potřebné, pochvala a ocenění tě nemine.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Začni se těšit, přichází totiž skvělé dny, můžeš očekávat zvýšení platu, dobrý obchod, skvělé podnikání i báječné chvíle v osobním životě. Díky tvé pracovitosti a píli dostáváš odměnu, sklízíš sladké plody své snahy, tak si své dny pořádně užij.

Ryby (21.2. – 20.3.)

To, z čeho jsi měla v posledních týdnech obavy, se naplňuje. Očekávej důležité změny v kariéře nebo pracovním procesu, což nemusí znamenat nic zlého, jen tvůj strach tě na chvíli vyvede z rovnováhy. Jakmile se zklidníš, pochopíš, že vše, co se nyní děje, je pro tvé nejvyšší dobro, a nakonec si polepšíš.

foto-zdroj:shutterstock.com

16.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist