Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 16. do 22. března 2020

Jaro právě přichází a s ním i nové začátky

Berani se osvobodí, Býci a Blíženci se rozhodnou, Raky čeká příznivá změna. Jak na tom bude tvé znamení, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Příležitost ukončit jednou provždy minulost v tobě vyvolá pocit nejistoty a nerozhodnosti. Jakmile zjistíš, že vše je pro tvé nejvyšší dobro, začneš konat a vyřešíš nemožné. Osvobodíš se, pocity štěstí i radosti tě hned tak neopustí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci na tebe čeká jistota a také odměna v podobě financí i dobrých pocitů ze skvěle odváděné práce. Pokud zaměstnání hledáš, neboj se oslovit přátelé a známé, informace, které se k tobě díky nim dostanou, ti změní život k lepšímu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Neváhej a neboj se zrealizovat vše potřebné k tvému růstu a vývoji. Neodkládej zkoušky ani důležitá jednání. Jakmile se uklidníš, získáš odvahu a vše zvládneš na výbornou, dařit se ti bude také v osobním životě. Jediné, co je potřeba udělat, je rozhodnout se a jít vpřed.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci i osobním životě přichází změna, která v tobě na chvíli probudí strach. Nezapomínej, nic není tak, jak v první chvíli vypadá. Všechno hraje pro tebe, a to, z čeho jsi měla obavy, je pro tvůj prospěch. Přichází šance zbavit se všeho, co již nepotřebuješ, využij ji!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska tě provází na každém kroku bez ohledu, jestli jsi či nejsi zadaná. Láskyplné dny provázené štěstím a radostí jsou tady jen pro tebe. Pokud jsi v mileneckém vztahu, pochopíš, že tudy cesta nevede a rozhodneš se vztah ukončit, to, že na tebe čeká již opravdová láska, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít dlouhodobý a velmi příznivý vliv na tvůj další život. Neboj se začít realizovat své sny a touhy, štěstí je na tvé straně! Nezadaná potká velmi příjemného muže, se kterým začne plánovat společný život.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Úspěch, štěstí, radost a láska je tady jen pro tebe! Bez váhání zvládneš nemožné! Dařit se ti bude v pracovní oblasti i v osobním životě, při náročných jednáních neztratíš odvahu ani chuť vše dotáhnout do zdárného konce, což se ti také podaří.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud stojíš před důležitým rozhodnutím a máš pocit, že ti ostatní hází klacky pod nohy, tak věř, že vše máš pouze ve svých rukou. V klidu se rozhodni a nenechej se odradit radami ostatních. Jestli cítíš nejistotu, odlož důležitá rozhodnutí, až si budeš jistá a věř, že získáš vše, oč usiluješ.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nové začátky, těhotenství, nová práce, nová láska – to vše je tady jen pro tebe! Stačí být aktivní a nenechávat nic náhodě a jednat. Štěstí tě hned tak neopustí. Máš dostatek energie a síly zrealizovat nemožné.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Někdy se může zdát, že je život nespravedlivý, ale věř, že když se přestaneš cítit jako oběť, pochopíš, jak důležité minulostní zkoušky byly. S lehkou hlavou uděláš jednou provždy tlustou čáru za minulostí a půjdeš vstříc novému životu, který se ti bude líbit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Očekávej dny plné radosti, štěstí i lásky. Skvělá nálada tě neopustí ani v závěru týdne. V práci i osobním životě zvládneš zrealizovat vše, co ti v minulosti nešlo, to že budeš nadšená, je jisté!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Mírný pocit zklamání v tobě může probudit strach z budoucnosti. Není potřeba se bát! Když se uklidníš, zjistíš, že jsi získala mnohem víc, než očekáváš, což se týká nejen práce, ale také lásky. Jediné, co bys dělat neměla, je půjčovat peníze. Jinak máš před sebou báječné dny.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist