Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy na nový týden

Řešit se budou finance i láska

Kdo se může těšit na finanční hojnost a kdo bude muset trošku začít šetřit? Komu se bude dařit v práci a kdo zůstane stát na místě a nebude vědět co dál? To a ještě mnohem víc ti prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Trápení, které jsi v minulosti měla ohledně financí nebo zdravotního vztahu, se konečně vyřeší. Přichází k tobě nejen finanční hojnost, ale také dobrá zpráva ohledně tvého zdravotního stavu. V klidu se nadechni a s úlevou vydechni, kámen, který ti spadne ze srdce, ti vynahradí všechno minulostní strádání. Nezapomeň slavit a radovat se také s ostatními!

Býk (21.4. – 21.5.)

Záležitost nebo problém, který ti trošku zamotal hlavu a chtěla ses ho co nejdříve zbavit, bude potřebovat čas. Nesnaž se nic urychlit a obrň se trpělivostí. Překotné řešení by stejně nepřineslo výsledek, o jaký bys stála, navíc bys byla zklamaná a smutná. Poodstup na chvíli stranou, odpočiň si a na chvíli nechej věci, ať se o sebe postarají samy. Až přijde správný čas, s naprostou jistotou se rozhodneš a vše půjde hladce.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Když se ti podaří odpoutat od situace, která pro tebe byla velmi náročná citově i emočně, zjistíš, že je vlastně všechno v nejlepším pořádku. Důležitý je klid a rovnováha, bez ohledu na to, co právě řešíš, se můžeš těšit na zcela novou energii ať již v podobě nového přátelství, lásky nebo také zaměstnání. Co se stalo v minulosti, je již pryč, udělej za ní tlustou čáru, ať může vstoupit do tvého života nová energie.

Rak (22.6. – 22.7.)

Jestli se chystáš na první rande, buď raději ve střehu, muž o kterém si myslíš, že by mohl být tím pravým, není takový, za koho se vydává. Naslouchej jeho slovům a všímej si, jak mluví o bývalých partnerkách a ženách vůbec. Nemá zájem o vážný vztah, chce se pouze pobavit, ale díky tomu, že je skvělý řečník a má charisma, mohla bys podlehnout jeho kouzlu a později být zklamaná.

Lev (23.7. – 22.8.)

Problémy, které se ti podařilo nakupit v minulosti a nedořešit, se ti připomenou s mnohem větší intenzitou. Pochopíš, že ti nezbývá nic jiného než se k nim postavit čelem a začít řešit. Nezoufej, je důležité, abys pomalu postupovala vpřed a nenechávala nic na později, teď máš velkou šanci zbavit se tíhy z minulosti, ať již smutku nebo špatné zkušenosti. Očekávej přísun nové energie a zklidnění.

Panna (23.8. – 22.9.)

Abys mohla dokončit to, na čem ti tolik záleží, budeš se muset držet známého přísloví, které zní: Trpělivost růže přináší. Pro tebe to platí dvojnásob, nespěchej, není totiž kam. Dej si tolik zaslouženou pauzu a odpočiň si, aby vše dopadlo podle tvých představ, je zapotřebí pasivita a klid. Pokud se s partnerem snažíte o miminko, nezoufej, přijde, jen to nebude hned.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Přestaň bojovat sama se sebou, nic tím nezískáš a právě naopak ještě můžeš ztratit to, co již máš. Pokud nejsi spokojená v lásce, se vztahy doma nebo na pracovišti, bude nejlepší na rovinu říct, co ti vadí a v čem by se mohla zjednat náprava. Jen tak můžeš získat to, na čem ti tolik záleží, ale díky vzteku a negativním emocím nejsi schopna vidět příznivý výsledek. Jakmile se zklidníš, přijdou další možnosti.

Štír (24.10. – 22.11.)

Energie a nadšení ti chybět rozhodně nebudou. Díky aktivitě, kterou jsi ochotná vyvinout, získáš vše, oč usiluješ. Nová práce, vyšší pracovní pozice, zvýšení platu, dobré vztahy i nová láska, to všechno můžeš získat bez velké námahy a usilovného snažení. Pokračuj a můžeš si být jistá skvělým výsledkem a dlouhodobým úspěchem nejen v osobním životě, ale také v profesním.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Cokoliv v tyto dny uděláš pro svůj profesní růst nebo osobní život, bude mít úspěch také v budoucnosti. Pusť se s chutí do realizace svých snů a plánů. Pokud jsi platonicky zamilovaná do své tajné lásky, řekni mu o svých pocitech, můžeš si být jistá, že tvoji lásku opětuje. Stejně tak otevřeně promluv o svých pocitech s partnerem, který se díky tvé aktivitě může cítit odstrčený, vezmi ho na výlet nebo připrav romantickou večeři při svíčkách.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Když půjdeš do všeho s čistým úmyslem bez postranních úmyslů, tak zvítězíš. Získáš mnohem víc, než si umíš představit. Jediné, co je zapotřebí, je vyvinout potřebnou aktivitu a jít za svým cílem. Pokud se chystáš na úřad, soud nebo máš nepříjemné jednání v práci, buď upřímná a věř, že získáš nejen respekt, ale také úctu. Nemusíš se bát říct pravdu a být zcela otevřená. Zkrátka a dobře, čeká na tebe úspěch i štěstí.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Přestaň se trápit tím, co ti kdo udělal a zapracuj na svém sebevědomí, buď si jistá tím, že jsi již teď dokonalá. Pokud tě někdo zranil a ty máš srdce plné smutku, odpusť mu a nechej ho ze svého života odejít bez výčitek a hádek. Jen tak k tobě může přijít zcela nová energie, ať již v podobě nové lásky, práce nebo nových přátel. Pamatuj, nikdy se nic neděje náhodou, na tebe čeká nový život, jen si dovol být šťastná.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Úspěch nejen v lásce ale také v práci přijde, jakmile si uvědomíš, co přesně od života chceš. Možná sis nabrala na svá bedra příliš mnoho úkolů a teď nevíš, kam dřív skočit nebo pro kterou možnost se rozhodnout. Jakmile budeš vědět, která nabídka tě naplní radostí, jednej a věř, že dostaneš vše, oč usiluješ, energie a nadšení ti rozhodně chybět nebudou.

Foto zdroj: Shutterstock.com

14.11.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist