Horoskopy lásky od 4. do 10. května 2021

Berani, s chutí do plánů. Býci září štěstím a Blíženci drží pevně otěže lásky ve svých rukou. Jaké energie v oblasti lásky budou, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V partnerských vztazích se začne plánovat svatba a také změna bydlení. Vysněný domeček se stává realitou. V oblasti lásky se můžeš těšit na velmi příjemné energie, které ti dodají odvahu otevřít se také lásce nové, to, že najdeš svého prince, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začni zářit a usměj se! Čeká na tebe neočekáváné štěstí v lásce a rodinném životě. Konečně jsi pochopila, jaký úkol má žena a podle toho také vypadají tvé následující dny. S naprostou přesností poznáš pravou příležitost a uchopíš své štěstí pevně do rukou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V lásce to máš pevně ve svých rukou, pokud jsi sama a toužíš po novém vztahu, tak věř, že se stačí rozhodnout a otevřít své srdce nové lásce, pak do tvého života vstoupí muž, se kterým velmi rychle začnete tvořit pár. Zadaná, na tebe čekají velmi krásné dny s mužem, který tě miluje a uctívá jako bohyni.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli tě zklamal partner, tak věř, že nic netrvá věčně, buď k sobě upřímná a ber vše jako dobrou zkušenost a ponaučení do budoucna. S hledáním nové lásky raději počkej, až vyléčíš své zraněné srdíčko, teď by sis přitáhla do života naprosto stejného muže. Vydrž, buď lásce otevřená a udělej za minulostí tlustou čáru.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli tě trápí nedorozumění v lásce, tak věř, že právě teď máš skvělou příležitost, jak vše vysvětlit a napravit. Ať už se dělo cokoliv a tvůj pocit ublíženosti i zlosti je sebevětší, máš velkou šanci všechno urovnat. To, že tě výsledek nadchne a budeš zářit štěstím, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V oblasti lásky přichází velmi krásná změna, pocítíš spokojenost a přijdeš na to, že základ je láska k sobě. Což ti samozřejmě otevírá nové dveře a svěží energie. Randi, usmiřuj se, jednej a usmívej se, budeš nadšená a muži ve tvé blízkosti také.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Konečně víš, co od partnera či vztahu chceš a také co můžeš očekávat. Pokud jsi zatím bez lásky, potkáš prima muže, který ti věrně bude stát po tvém boku. Ostatní vztahy naleznou vzájemné pochopení a jako třešnička na dortu je znovu probuzená vášeň a jarní jiskření.

Štír (24.10. – 22.11.)

Letí k tobě radostné novinky od partnera, to, že tě nadchnou, je jisté. Úspěch pocítí všechny, které novou lásku teprve hledají. Usmívej se, randi, bav se a buď si jistá, že tvé štěstí „nakazí“ také ostatní.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nastává velmi příznivé období k ukončení „válek“ a nastolení příměří. Ať jsi prožívala jakkoliv náročné a smutné období, tak věř, že je vše již minulostí. Přichází k tobě zasloužené štěstí, které za ruku vede novou energii v oblasti lásky. Vychutnávej krásný čas a láskyplné období.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Situace, která ti dělala starosti a také v tobě vyvolávala různé druhy pocitů, se konečně vyjasní. Počítej s vyostřením a následným usmířením. Přetlak, který se v tobě sbíral, zdravě bouchne, vyčistí vzduch a pak přijde radost, láska i harmonie.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Pokud jsi zklamaná a smutná, že tě partner opustil nebo snad novou lásku hledáš a štěstí se k tobě obrací zády, tak věř, že právě teď přichází světlo do tvého života. Nejen, že nalezneš muže svých snů, ale navíc pocítíš vděčnost, že je vše konečně za tebou. Usměj se na život a zamávej minulosti, budeš nadšená a šťastná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy, ze kterých se již dávno vytratila láska i úcta, naleznou společné řešení a konečně se dohodnou na rozchodu. Než se stačíš nadechnout, přijde láska nová a ty pochopíš, jak důležité a správné rozhodnutí jsi udělala. To, že budeš zamilovaná, nadšená a šťastná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist