Horoskopy lásky od 22. do 28. listopadu 2022: Amorův šíp zasáhne osamělá srdce

Berani, milujte. Raci, partner vás zbožňuje. Panny ukončí minulost. Jak na tom budeš v lásce a vztazích v následujícím týdnu ty, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-2-1100x618.png Zdroj: shuttertock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska je tady opravdu pro všechny. Štěstí naleznou i nezadané a dlouhodobě osamělé. Neboj se zkoušet nové aktivity a dobře se rozhlížej kolem sebe. Tvůj princ je velmi blízko. Láskyplné chvíle prožijí také všichni, kteří se snaží nalézt společnou řeč a vztah změnit k lepšímu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy se na chvíli zastaví, což ti nebude moc příjemné. Nechej na chvíli vše plynout, až se uklidníš a získáš zpět ztracenou rovnováhu, přijdou zázraky. Neboj se vykročit vpřed, budeš nadšená a šťastná.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztahu se nic zásadního neděje a ty můžeš mít pocit, že před tebou partner něco skrývá. Není tomu tak, když se uklidníš a nalezneš zpět svou ztracenou rovnováhu, změní se velmi rychle jeho postoj k tobě. Netušil totiž, co se vlastně děje.V klidu si vše vyjasníte a vykročíte ruku v ruce vpřed krásným chvílím.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partner tě miluje a přitahuješ ho. Tvé představy dostávají reálnou podobu a žádná překážka ti nestojí již v cestě. Štěstí se usmívá také na všechny, které delší dobu prochází krizí nebo touží po lásce nové.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích zavládne láskyplná energie partnera, který se snaží splnit ti každičké přání. Udělej mu také radost a zavzpomínej, co mu naposled vykouzlilo úsměv na rtech a připrav pro něj malé překvapení. Nezadaná a osamělá může potkat velmi příjemného muže, který zaujme až na druhý pohled.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud prožíváš bolest a smutek z opuštěnosti, tak věř, že také na tebe se usmívá štěstí. Jediné, co bys měla udělat, je ukončit minulost a otevřít své srdíčko lásce. Pozor na nevěru a milostné trojúhelníky, štěstí by nikomu nepřinesly.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Partner tě jedním slovem zbožňuje. Dává ti přednost nejen před ostatními, ale také před svými koníčky. Velmi krásné energie jsou tady pro všechny zamilované, osamělé a také ty, které hledají lásku novou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Smutek, žal a bolest z rozchodu nebo hádky v tobě mohou neustále vyvolávat pocity viny a méněcennosti. Nenechej se pohltit negativními pocity a začni pomalu opět žít, jen tak k tobě může přijít láska nová. Ostatní páry prožijí poklidné dny bez větších výkyvů.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli jsi osamělá, tak právě teď k tobě přijíždí rytíř na bílém koni. Zapomeň na pochybnosti. Potom můžeš s důvěrou svou novou lásku očekávat. Období nádherných citů a zamilovanosti je tady pro všechny zadané i nezadané.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš před sebou velmi příznivé dny. Pokud máš o své lásce pochybnosti, tak zvaž všechna pro a proti, teprve potom udělej definitivní závěr. Štěstí se usmívá opravdu na všechny, stačí se ponořit do tajemného ticha, které je ve tvém srdci a lehce nalezneš odpovědi na své otázky.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V lásce a citech se probouzí nová svoboda a také harmonie. Možná jsi konečně pochopila, že závislost či žárlivost tě jen svazuje a omezuje. Uvolni se a buď sama sebou. Partner si tě opět začíná vážit. Štěstí se usmívá také na nezadané.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V partnerství pocítíš mocný příliv lásky a také vděku za partnera, který věrně stojí v dobrém i zlém po tvém boku. Pokud jsi sama, může tě zcela nečekaně překvapit láska nová. Přijímej dary, které jsou tady jen pro tebe a staň se také dárcem pro ostatní.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

22.11.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist