Horoskopy lásky od 13. do 19. dubna 2021

Berani a Býci, radujte se. Blíženci zapomenou na minulost. Jaké dny čekají na ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy lásky.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V lásce to bude jako na horské dráze, nahoru, dolů a zase nahoru. Jakmile nabereš dech, poodstoupíš kousek stranou, tak si uvědomíš, že se vlastně nic zásadního neděje. Neboj se mluvit o tom, co tě trápí a ujasni si, co chceš ve vztahu i životě změnit, což platí také pro nezadanou, která se kvůli starým vzorcům zbytečně bojí a blokuje tak příchod lásky nové.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na obzoru je romantická láska, a to nejen v partnerských vztazích, ale také u osamělé, která již ztrácí naději, že potká svého prince. Usmívej se, raduj se a buď otevřená novým věcem, do tvého života zcela nečekaně vstoupí dávná láska či zapomenutý přítel.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli jsi zklamaná z lásky, partnera i vztahů obecně, je na čase udělat jednou provždy tlustou čáru za minulostí a odpustit sobě i ostatním. Není důvod zůstávat neustále v energiích zášti, vzteku a smutku. Jakmile pochopíš, že minulost změnit nelze, vstoupí do tvého života uzdravující síla lásky a ty najdeš štěstí, po kterém tak dlouho toužíš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máš strach sdělit partnerovi své pocity, tak věř, že se zcela zbytečně blokuješ, což platí také pro ženu, která je platonicky zamilovaná a nemá odvahu svou tajnou lásku pozvat na kávu. Uvolni se, nadechni a konej, výsledek tě nadchne a tvé srdíčko ovládnou city a láska.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Cítíš se sama a smutek tě naprosto ovládá? Nadechni se a rozhlédni kolem sebe, blízko tebe je totiž přítel, kterého naprosto přehlížíš a on jen vyčkává na tvůj pokyn. Buď si jistá, že tě v nesnázích podrží a nabídne ti svou náruč, to, že se ti uleví, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Staré a nefunkční vztahy dospějí zdárně ke konci. Můžeš s radostí zavolat hurá, protože jen co nabereš dech a přijmeš fakt, že jsi opět svobodná, probudíš v sobě velmi krásné emoce. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat, raduj se, usmívej a miluj, život je báječný.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Trápí tě samota nebo partnerské vztahy a máš pocit, že všichni kolem tebe dělají jen naschvály? Neber si nic osobně, máš prostě slabší období, což neznamená, že musíš být nespokojená dlouho, usměj se na život a ber vše s nadhledem, potom budeš nadšená. Osud se ti královsky odmění v podobě lásky, štěstí i kapky vášně.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš pocit, že tvůj milostný život usnul na vavřínech a neděje se nic zvláštního? Tak teď je všechno jinak. Vývoj v oblasti lásky se velmi příznivě zrychlí. Těšit se můžeš na skvělou zprávu nebo tě potěší nečekaný telefonát od partnera či dávné lásky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Úspěch v lásce, romantické okouzlení, zamilovanost, tak taková je předpověď pro tyto dny. Užívej života plnými doušky a sdílej společné chvíle s těmi, které miluješ. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vývoj vztahu se nečekaně zrychlí, stejně jako příchod lásky nové. Stačí, když své srdce otevřeš lásce a přijmeš vše s radostí i pokorou. Zpráva, která je na cestě, v tobě probudí mnoho láskyplných pocitů. Rýsuje se nový romantický zážitek, okořeněný skvělou zábavou a humorem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nadechni se, uspořádej myšlenky a teprve potom začni řešit, co tě ve vztahu trápí a sužuje. Je důležité zachovat klid, nadhled a partnerovi vše sdělit v naprostém klidu, pak ti začne naslouchat a společně naleznete řešení. Totéž platí také pro ženy, které jsou platonicky zamilované do kamaráda a bojí se mu vše sdělit, pozvání na kávu nebo procházku určitě neodmítne.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Otevři své srdce intuici, která tě povede přesně tam, kde máš být. Pokud lásku hledáš, tak věř, že na cestě je partner, po kterém tak dlouho toužíš. Partnerské vztahy prožijí krásné a radostné dny v harmonii, vášni a lásce.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist