Horoskopy lásky od 13. do 19. července 2021. Váhy čeká dobrodružství a Štíři se zamilují

Kdo bude mít štěstí v lásce a kdo si na toho svého pravého bude muset ještě nějaký čas počkat? Jaké budou energie v oblasti lásky a vztahů, ti prozradíme právě teď v našich horoskopech lásky podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V oblasti lásky se nic zásadního neděje, láskyplné energie jsou tady pro zadanou i nezadanou. Pokud jsi sama a toužíš poznat svého statečného rytíře, vydej se na cestu a jdi mu naproti. Potkat se můžete kdekoliv, stačí otevřít své srdíčko lásce a usmát se na život.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

O zábavu nebude nouze, pohoda, humor a také láska přeje zadaným i nezadaným. Využij své kouzlo a rozběhni se vstříc novým zážitkům. Pokud toužíš po lásce nové, máš velkou šanci potkat kamaráda do nepohody.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zklamání z lásky a bolavé srdíčko tě mohlo rozesmutnit natolik, že nevidíš světýlko na konci tunelu. Nový vztah zatím ještě nenavážeš, ale pochopíš, že všechno je již za tebou a rozběhneš se vstříc novým začátkům. Kdoví, jaké překvapení na tebe čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partner tě jedním slovem zbožňuje, je ochotný udělat cokoliv jen proto, abys byla šťastná. Nezadaná, nemusíš být vůbec smutná, protože velmi blízko je muž, kterému se líbíš a rád by s tebou trávil víc času. Když přestaneš smutnit, usměješ se na život, tak svou novou lásku určitě nemineš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích se nic zásadního neděje, přesto můžeš mít zvláštní pocity napětí, že něco není v pořádku. Nedávej sílu negativním emocím a najdi si činnost, která tvou pozornost obrátí jiným směrem. Udělej radost partnerovi, a pokud jsi zatím sama, otevři své srdíčko lásce nové, abys mohla konečně potkat toho pravého.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Příjemné překvapení od partnera v tobě probudí mnoho krásných emocí. Skvělé nápady a společné aktivity ti konečně pomohou zapomenout na náročnější dny a užiješ si báječné chvíle ve dvou. Což platí také pro nezadanou, která díky přátelům může poznat prima chlapa.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Ve vztazích je všechno na pohodu, nebe je bez jediného mráčku, což může využít také nezadaná k seznamování se s novými přáteli. Navazování nových známostí půjde hravě a s lehkostí, neboj se vykročit vstříc prázdninovému dobrodružství a otevři své srdíčko lásce, budeš nadšená.

Štír (24.10. – 22.11.)

Láska kvete ve všech směrech, ať již u zadané či nezadané, která se hravě začne realizovat ve vztahu novém. Užívej poklidné a radostné dny, které tě nadchnou a probudí v tobě mnoho nádherných emocí a štěstí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Hledáš lásku a už ztrácíš naději, že také na tebe čeká ten pravý nebo snad toužíš, aby tě partner víc chápal a naslouchal ti? Otevři své srdce lásce a naslouchej intuici, kterou máš velmi citlivou, pak půjdeš neochvějně za hlasem svého srdce. To, že prožiješ nádherné a láskyplné chvíle, je jisté.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nádherné změny v partnerském životě tvůj život náležitě okoření a obohatí o nádherné energie. Překvapit tě může také partnerův návrh o novém bydlení a stěhování se. Zkrátka nezůstane ani nezadaná, na kterou se konečně usmívá štěstí a láska nová.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Skvělé dny jsou tady pro zadanou i nezadanou. Dlouhodobé vztahy se posunou vpřed a to, že bude vývoj velmi příznivý a radostný, je jisté. Zkrátka nepřijde ani osamělá, toužící po lásce, buď připravená na skvělého přítele, který je velmi blízko u tebe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztahu pocítíš velkou harmonii a spokojenost. Pokud toužíte s partnerem po miminku, zpráva o těhotenství, kterou dostaneš, tě potěší a nadchne. Skvělé dny jsou tady také pro nezadanou, která najde svou životní lásku.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist