Speciální
horoskop

Horoskop duše

Vzkaz od tvého duchovního průvodce

Tápeš, trápíš se, nevíš si rady se životem a bojíš se cokoliv udělat, aby situace nebyla ještě horší? Zapomeň na strach, zhluboka se nadechni a přečti si, co ti tvůj průvodce vzkazuje, zapomeň na logiku a nechej se unášet pocity, které ti dají odpověď. Neposuzuj, nekritizuj, neodsuzuj, jen tak pochopíš poselství, které se ti snaží tvá duše nastínit.

Beran (21.3. – 20.4.)

Právě nyní k tobě přichází hojnost a prosperita. Můžeš mít pocit, že se ti nedaří, věř, že je to jen díky tvému strachu, uvolni se a zhluboka dýchej. Miluješ kameny? Najdi si jeden, který tě osloví a rozjímej v klidu nad životem. Požádej své srdce – anděla, ať ti pomůže zbavit se strachu z nedostatku a věř, že hojnost je již na cestě k tobě.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš před sebou období vnitřního klidu i ticha. Možná hledáš neustále kolem sebe návody a rady, jak se mít lépe, přitom stačí tak málo, přestat hledat venku a zaměřit se na své nitro, ve kterém na tebe čekají poklady. Tvé srdce – anděl ti právě přináší zprávu, abys začala hledat klid v sobě, pak tvé problémy jednoduše zmizí.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Tvé srdce – anděl ti právě přináší zprávu ohledně tvého dalšího vzdělávání. Udělej si čas jen na sebe a začni opět číst, pokud studuješ a máš pocit, že ti škola nebude k ničemu, opak je pravdou, rozhodně pokračuj, nespěchej a nejednej ukvapeně, později bys svého rozhodnutí velmi litovala.

Rak (22.6. – 22.7.)

Nejsi sama! Možná máš pocit, že tě všichni opustili a zůstala jsi na všechny starosti a problémy sama. Není to pravda, tvé srdce – anděl tě nyní nabádá, abys věnovala zvýšenou péči svému tělu i nitru. Začni cvičit, rozjímat nad životem a poslouchat hudbu, jako odměnu dostaneš nádherný pocit klidu, lásky a štěstí.

Lev (23.7. – 22.8.)

Pro samé starosti zapomínáš na sebe, zajdi do přírody a sleduj jarní probouzející se stromy, rostliny a květy. Hned ráno, když se probudíš, nechej oči ještě na chvíli zavřené a několikrát se zhluboka nadechni. Polož svému srdci – andělovi otázku a pečlivě naslouchej, odpověď přijde velmi rychle. Kdykoliv během dne vyzkoušej své napojení, ale nelpi na výsledku, odpověď přijde v pravou chvíli a ve správný čas.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tvé přání se ti zhmotní! Zkontroluj, co si přesně přeješ a nač neustále myslíš. Pokud jsi přesvědčená o správnosti svého konání, pusť přání nahoru a nechej, ať se o sebe postará samo. Tvé srdce – andělé ti vzkazují, že každá myšlenka, které dáváš energii a sílu, se promění do fyzické formy. Proto je tak důležité myslet pozitivně a hlídat si čistou mysl.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máme pro tebe skvělou zprávu! Nastává období oslav, začni se radovat, tvá práce přináší výsledky. Nezapomínej na vděk a pokračuj v tom, co jsi začala. Představ si, že jsi zahradnice a vyséváš semínka lásky, zanedlouho se můžeš těšit na sladké plody ovoce. Tvé srdce – andělé ti vzkazují, že ti pomáhají bdít nad úrodou a nezapomínej nikdy nejsi sama.

Štír (24.10. – 22.11.)

Pro tvé tělo, duši i srdce je velmi důležité, abys co nejvíc pobývala v přírodě a nasávala vůně kvetoucích stromů a rostlin. Pokud máš zahradu, pracuj s rostlinami, vyhraď si čas a buď mezi stromy každý den alespoň na chvíli. Tvé srdce – anděl ti vzkazuje, ať se zamyslíš nad změnou práce, netoužíš po jiné? Odpověď přijde velmi brzy!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Váháš, tápeš a nevíš jak dál? Zamysli se a přemýšlej nad tím, co chceš nebo nechceš, sleduj své myšlenky a pocity. Pokud v tobě vyvolávají obavy a strach, změň je, drž se jen láskyplných myšlenek a těm ostatním nevěnuj pozornost, nedávej jim zbytečnou sílu a energii. Jakmile je začneš pouze pozorovat, samy se rozplynou a ty konečně uslyšíš hlas svého srdce – anděla, promlouvají k tobě a ty je díky negacím neslyšíš.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Změna, která k tobě přichází, je již na spadnutí. Uvědomíš si, jak důležité je mít kolem sebe přátele a rodinu. Přichází období, kdy díky tvému uvědomění pocítíš, jak léčivá je láska a sdílení života s těmi, které miluješ. Nemusíš se bát, stačí, když své obavy ze změn odevzdáš nahoru a tvůj anděl se již postará o to, aby ses cítila v bezpečí.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Prosila jsi své srdce – anděla o znamení a máš pocit, že tě nikdo neposlouchá? Opak je však pravdou, nemohou tě slyšet, dokud máš v sobě obavy, strach či smutek. Jakmile se nadechneš a uvědomíš si, jak důležitý význam má tvůj vnitřní klid, dostaneš odpověď. Nachystej si k posteli papír a tužku, odpovědi totiž mohou přijít ve snu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Pusť se všeho, co tě trápí, nepřináší ti radost a svobodu, odevzdej vše andělům a dovol, aby ti pomohli. Jen když poodstoupíš stranou a přestaneš se trýznit, pochopíš, jak zbytečné je trápit se a držet se toho, co již dávno nefunguje. Když budeš ochotná pustit bolestnou situaci a odevzdáš ji, přijde něco mnohem lepšího a ty si uvědomíš, jak dlouho ti trvalo zbavit se závislosti, odpoutej se od starého, andělé ti pomohou!

Foto: Shutterstock.com

9.5.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist