Hodili bychom se k sobě?

Dobrý den, Sáro. Jsem (*29.4. 1982) ve vztahu s mužem (*30.10.1975) již 11 let. Mám však zdravotní problémy (psychického rázu, mám z dětství mnoho traumat), které se ale poslední dobou pomaličku uzdravují, já navazuji hlubší kontakt sama se sebou a se svými potřebami, pomaličku se poznávám a dostávám se do vlastní autenticity, mění se i mé potřeby. Stalo se mi, že jsem potkala jiného muže (*7. 4. 1987) a nyní ho nemůžu setřást z mysli, mám pocit (můžu se ovšem mýlit), že i z jeho strany „přeskočila jiskra“. Dotaz: Teoreticky, hodil by se ke mně ten druhý? (je mi jasné, že prakticky bych ho musela ještě více poznat). Nebo je to jenom nějaké poblouznění? Nechci, aby nikdo v mém konání byl zraněn….Děkuji Vám moc, hezký den!

Odpověď

Ahoj. Pokud nevyřešíš minulost, tak nemá význam začínat druhý vztah. Momentálně z jeho strany není nic vidět. Je potřeba udělat si pořádek v životě a pak teprve začínat vztah jiný. Ze vztahu je dobré vždy odcházet bez emocí a hádek. Měli byste s přítelem víc komunikovat. Jestli se milujete, je dobré hledat další možnosti, pokud již mezi vámi láska není, tak zvaž druhou možnost, ale vždy v klidu se svým nitrem. Jsi šikovná, že na sobě pracuješ a odstraňuješ bloky z minulosti. Držím ti prsty a věřím, že se rozhodneš správně.

23.11.2021 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist