Extrovertní člověk, milý a galantní nebo mě prostě balí?

Ahoj, mám takové dilema. Nastoupila jsem před měsícem do nové práce jako asistentka. Mám velmi příjemného šéfa. Nyní o víkendu jsme přes e.mail řešili prac. věci a on mě pozval v úterý na oběd (normálně v prac. době). Email vypadal tak, že jsem se mu omlouvala, že jsem tak upřímná (nemám problém mu vyčítat, že má něco nedodělaného atd.) a že jsem je na to u pohovoru upozorňovala. Na to mi napsal, že mě prosí, ať upřímná zůstanu a že se bude moc těšit! V oficiálním kalendáři to nemá zapsané, takže nikdo jiný to nevidí. Když si dává s jinými zaměstnanci kávu, tak to v kalendáři je. Když jsem s ním byla nedávno na semináři, platil za mě jakékoli pití, když jsem mu řekla, že nepiji určitý nápoj, který jsme dostali zdarma na stůl, tak běžěl a koupil drahou whisku, celou flašku. Tak nevím, jak na to mám koukat. Je tak zdvořilý nebo to vypadá na rande. V lednu nás čeká další školení, kam jedu jen já s ním. Dokáže si všimnout, když méně mluvím, mám jinou náladu, dokonce poznamená, když mám i nové tričko. Chtěla jsem obědy zrušit s tím, že chci odstup a vymluvila jsem se na množství práce, ale podal to tak, že je důležitá spolupráce mezi náma. Platím si oběd sama, krom toho prvního, kde mě pozval. Nevím, jak tohle celé brát. Extrovertní člověk, milý a galantní nebo mě prostě balí? Je mu 44, já 27. Oba máme rodinu.

Odpověď

Ahoj,
já si myslím, že šéfovi se zachtělo mladého masíčka. To, že máte oba dva rodinu, ještě neznamená, že to na tebe nechce vyzkoušet. Pro něj je to výhoda, že si může být jistý, že pokud k něčemu dojde, tak to bude pouze flirt bez lásky. Na tvém místě bych byl velmi opatrný a moc si ho k tělu nepouštěl, protože až mu jednou řekneš to nekompromisní NE, tak se může tvůj pracovní poměr změnit v peklo. Drž si ho dál od těla, nedávej mu žádnou naději, ale buď usměvavá a nad věcí. Protože pokud chceš mít dobrou práci, tak musíš se šéfem vycházet co možná nejlépe.

11.1.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist