Děje se něco…

Dobrý večer Sáro, chtěla bych se zeptat co se to smím světem děje vím je to odemě ošklivé az nenormální ale nikdy jsem neměla zlomeninu horní či dolní části těla. Přiznám se že jsem si to hodně přála a toužila i představovala ale čím víc to chci tím víc ubližuji okolí přála jsem si zlomenou nohu a do týdne ji měla mé kolegyně dcera z hopsária nedavno jsem si přála aspoň ruku zlomenou a dnes jsem se dozvěděla že soused od naproti ji má zlomenou.Příde mi že když po něčem toužím třeba po lásce, svatbě, miminku a pod. vždy to schytá někdo jiný nevím co se to děje. Přeji si i muže ke kterému cíí obrovskou náklonost a místo toho mi to připadá že už je s jinou vše se obrací mě a vůbec nerozumím a nechápu proč,co zlého jsem udělala. proto vás ze srdce prosím řekněte mi co se to děje a proč se to děje a co mám dělat já už nemám na nic chuť, jen brečet!! dekuji s.

Odpověď

Ahoj. Zkus si nic nepřát, buď spokojená, morální a láskyplná žena, pak neuděláš chybu, jsi zodopovědná za svůj život a nevěř tomu, že tvé přání mají dopad na jiné, je pouze tvá mysl. Najdi si nějakou činnost, tvoř se svoji dcerkou a nenechej se spoustat strachem, je to zcela zbytečné. Uvědom si, že ty jsi Tvůrce svého života, tak tvoř láskou. Zbytečně si ubližuješ.

2.9.2016 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist