Cítím odstup a chlad…

Jak to maj chlapi? Ahoj René, chci se zeptat, s partnerem jsme měli krizi, pořád jsme se jen hádali, on se se mnou rozešel, ale po mém kontaktování se ke mě zase vrátil, pár dnů to bylo hezké a v pohodě, ale pak jsem z něho začla cítit odstup a chlad, mluvili jsme spolu o tom a on mi řekl, že jeho city ke mě už nejsou to co dřív, že si myslel že se to změní když se vrátí, ale nic se nestalo, nic pozitivního, že mě má rád a záleží mu na mě ale nemiluje mě. Je to hrozné tohle slyšet. Neumí se rozodnout co dál, jestli to skončit teď nebo tomu dát ještě čas. Věci kterýma jsem si ublížili nejdou napravit hned, chce to svůj čas, ale nevím co dál když mi tohle řekl po 10ti dnech co se vrátil. Já taky váhám jestli mám vydržet a počkat, dát tomu čas. Není to vůbec lehké, cítím se pod strašným tlakem a nemůžu se uvolnit a neřešit to sama v sobě, občas se musím kousnout do jazyka abych o tom s ním zase nemluvila, myslím si totiž že by to k ničemu nebylo, že by to byl jen nátlak na něj ať se rozhodne. Chtěla bych aby se do mě zase zamiloval, ale nevím jak na to? Poradíš mi? Na jednu stranu říká, že mě nemiluje a dává mi najevo že se mnou zůstává jen tak asi i z lítosti, a na druhou stranu mi řekl že tomu dáme čas a uvidíme jestli se něco změní, že je to jedno jestli se rozejdem teď nebo až za měsíc. Já se díky tomu cítím v presu chci to nějak v něm změnit, ale určitě víš jaké to je když něco strašně chceš a jsi pod tlakem, nejde to, nejde to tak plynule a s lehkostí jako by to asi mělo jít. Je to hrozné. Co si o tom myslíš? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
no nevím, jestli čas něco napraví, ale spíše si myslím, že ne. Musíš začít tam, kde to začalo být špatné a zjistit si důvody, proč jste se hádali. Pokud jsi byla hádavá a nesnesitelná, tak se ani nedivím, že to takto dopadlo. Začni u sebe a zamysli se nad tím, co proto udělat, aby to bylo jako na začátku. Musíš se od základu změnit a zase být tak milá a příjemná holka, kterou měl tolik rád. Nehledej za vším důvod k hádce. Musíš mu dokázat, že ses změnila a že to myslíš vážně. Pokud, jak píšeš, ho stále miluješ, tak to určitě nebude žádný problém. Musíš mu dokázat, že jsi zase ta milá a správná holka, kterou miloval. A hlavně ti to musí vydržet a ne, že se při prvním náznaku hádky zase vrátíš do starých kolejí. Myslím, že to je jediná cesta, jak ho dostat zpátky, ale chce to opravdu čas a vzájemnou toleranci od vás obou. Hlavně to nedělej pod tlakem a buď normální, taková jakou tě zná a jakou tě miloval!

16.3.2020 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist