Cítí k ní něco?

Dobrý den, Tomáši.rnMám dotaz – mám takový divný pocit, že cítí něco ke své kolegyni v práci.rnJsme s přítelem rok a půl, bydlíme spolu. Má rád MILF ženy…přímo je zbožňuje…onanuje při nich, když jsem v práci nebo u rodičů na víkend….v práci je jedna kolegyně. Je to svobodná máma, hubená, vysoká a má i vyšší postavení v práci. Pořád se pohybuje kolem jeho pracoviště a pořád se na sebe “blbě“ usmívají a je tam i jiná energie…nemám z toho dobrý pocit, když tohle vidím. Když jsme spolu měly s kolegyní osobní problém, tak se zastával ji. Vždy se zastává ji, ona je chudinka, že je sama, ona je chudinka, že toho má hodně v práci a tak dále. Dnes jsem šla za přítelem a byla tam ona. Zase se na sebe usmáli…až tak zamilovaně, nevím jak to popsat…její pohled se mi vůbec nelíbil ani jeho pohled. Je mi z toho na nic, je mi z toho až blbě, Jsem znechucena tím, že tohle dělají přede mnou…za chvíli budu měnit zaměstnání a už nebudu na stejným pracovišti jako oni. rnDo mobilu mu nelezu, tak nevím, jestli si spolu píšou. Pořád ho vychvaluje, jako kdyby to byl její syn a pořád i na něj divně šahá, když je v jeho blízkosti. Na záda, na ramena…no nevím, nejde to dobře popsat ty jejich pohledy i ta energie mezi nimi…co myslíte? Když si s ním o tom promluvím, tak mi řekne, že to opravdu nic není, že to je jenom kolegyně. rnrnDíky za odpověď, rnEv.

Odpověď

Milá Evelínko, potřeboval bych si s tebou promluvit, abych dokázal odhalit, jestli z tebe mluví strach, který je planý (například, že bys automaticky žárlila na jeho oblíbenou porno kategorii), nebo jestli je tvá intuice správná a opravdu se mezi ním a kolegyní něco děje. Obojí je možné, a to si musíš rozebrat sama. V prvním případě by to byl problém na tvé straně. S tím se pak zkus popasovat, protože toho se jinak nezbavíš, ani v jiném vztahu. V případě druhém to už na tvé straně nebude. Zkus si s ním ještě jednou promluvit, jen v jiném duchu, než to bylo naposledy (možná ve formě výčitek). Představ si, jak nejlépe odhalíš jeho skutečné pocity.

17.10.2022 8:16

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist