Chodila jsem rok a půl se svým teď už expřítelem…

Ahoj René. Potřebovala bych poradit. Chodila jsem rok a půl se svým teď už expřítelem … Za tu dobu mě dvakrát ani tak né podvedl ale líbal se s dvěma jinýma. Vždycky jsem to nějak přešla. Rozumněli jsme si a všechno bylo v pohodě ale potom se zamiloval jinde, a nemohl se rozhodnout s kým chce být. Dopadlo to tak že nakonec začal chodit s tou jinou která právě přišla do naší školy. Mezitím jsme spolu komunikovali, a dospělo to až do takového konce že jsme spolu začli spát, protože on ve svém vztahu v tomhle ohledu nebyl spokojený. Po nějakém čase jsem zpřetrhala naše kontakty. Po 4 měsících se rozešli s tou svojí kvůli neustálým hádkám a on náhle zase napsal mě. Nevěděla jsem jestli do toho jít, ale nakonec jsem šla .. Byli jsme spolu šťastně až do teď, plánovali budoucnost, společné bydlení .. Ale dozvěděla jsem se, že píše opět svojí ex věci typu „chybíš mi, byl jsem vůl, a taky o sexu“ .. tak jsem začala být asi trochu nepříjemná a přestala mu věřit, rozhodně jsem nechtěla aby se opakovala ta situace, která už byla. Ale dopadlo to tak .. zase ho to začlo táhnout k bývalé a se mnou se minulý týden rozešel, protože prý nevidí budoucnost, a už to prý dále nešlo protože jsem prý „žárlivá“ .. což by vzhledem k té jedné určité osobě mohl chápat. Ale já ho stále miluju, a nechci aby to tak dopadlo, i když vím, že on se nezmění a vždy bude „za plotem tráva zelenější“… No a moje otázka zní .. vidíš z toho co jsem napsala něco? Jestli by se to mohlo vrátit, popřípadě to nechat plavat? .. Děkuji a omlouvám se za asi dost chaoticky napsaný text.

Odpověď

Ahoj,
na vlastní kůži jsi poznala, že do stejné řeky se dvakrát nevstupuje a nedej bůh, tam vstoupit i po třetí! Nech to plavat a už nikdy do toho potůčku plané lásky nelez! Tohle není kluk pro tebe a jako dost velikou chybu vidím to, že jsi mu vlezla do postele, i když to táhl s jinou. To sis myslela, že když mu dáš, tak se k tobě vrátí? Takhle to v životě nefunguje. Láska má úplně jiná pravidla. Zapomeň na něj! Jak jsi hezky napsala, tak pro něj bude ta tráva za plotem vždycky zelenější. To už má prostě v povaze. Hlavně se nenech uchlácholit sladkými řečičkami... to že byl vůl, to není pravda, protože on je stále!

24.6.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist